Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Eskiden forumdan arkadaş olduğum hatta yakın* arkadaş durumuna geldiğim birisi ile şu an konuşmuyoruz ve ben onu çok özlüyorum. Mesaj yazmak istiyorum yanlış anlar mı diye korkuyorum ? Sonra böyle böyle düşünürken ne gerek var diyorum. -,- Ben sadece eskisi gibi olmayı özledim, yada sadece yanında rahat davrana bildiğim birini. Kendi bencilliğim için de özlemiş olabilirim pek tabi. Hem benim için özlediğimi dile getirmek cidden zordur yani. Ancak yazıda işte bu bile zor. -_- Özlemek zayıflık gibi, birine bağlanmak bağlı kalmak, müthiş bir zayıflık hem de berbat bir şey. Özlemeyi hiç sevmiyorum. Özletmeyi de.  -beni kim özler o meçhul de ne ise-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eskiden forumdan arkadaş olduğum hatta yakın* arkadaş durumuna geldiğim birisi ile şu an konuşmuyoruz ve ben onu çok özlüyorum. Mesaj yazmak istiyorum yanlış anlar mı diye korkuyorum ? Sonra böyle böyle düşünürken ne gerek var diyorum. -,- Ben sadece eskisi gibi olmayı özledim, yada sadece yanında rahat davrana bildiğim birini. Kendi bencilliğim için de özlemiş olabilirim pek tabi. Hem benim için özlediğimi dile getirmek cidden zordur yani. Ancak yazıda işte bu bile zor. -_- Özlemek zayıflık gibi, birine bağlanmak bağlı kalmak, müthiş bir zayıflık hem de berbat bir şey. Özlemeyi hiç sevmiyorum. Özletmeyi de. -beni kim özler o meçhul de ne ise-

Ben ben !! Heheh. :'D

Ben de eski halimi ozluyorum._. Halimizi* -,- Biri gitti biri daha gitti -_- hal hatir soran birkac kisi vardi :') onlar da gitti. '-' Ne guzel ya, beni dusunen -nirdiysi- yok nbfkfnv. Yasasin bencillik!1 Neden hep benim alttan almam gerekiyor ki. '-' Alnimda enayi mi yaziyo acaba. Dfbfckk

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben ben !! Heheh. :'D

Ben de eski halimi ozluyorum._. Halimizi* -,- Biri gitti biri daha gitti -_- hal hatir soran birkac kisi vardi :') onlar da gitti. '-' Ne guzel ya, beni dusunen -nirdiysi- yok nbfkfnv. Yasasin bencillik!1 Neden hep benim alttan almam gerekiyor ki. '-' Alnimda enayi mi yaziyo acaba. Dfbfckk

Seni biliyorum zaten bi sen ozlersin :'D su olmadıgım sure boyunca aklımdaydın cidden, ben sırf insanların duymak istedigi icin o sozleri soyleyen biri degilimdir hic de olmadım. İcimden geldigi icin yazıyorum. Ben eskiden ozlerdim o hallerimizi ama eskide kaldı gibi -_- ne ise canım sıkılacak. u.u Bebek 8) insanlar onlar icin nelerden vazgectigine aldırmazlar. Hatta gormez bile bir cogu. Cogu boyle yani ve bu Turkce olmayan klavyeye gıcıgım.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seni biliyorum zaten bi sen ozlersin :'D su olmadıgım sure boyunca aklımdaydın cidden, ben sırf insanların duymak istedigi icin o sozleri soyleyen biri degilimdir hic de olmadım. İcimden geldigi icin yazıyorum. Ben eskiden ozlerdim o hallerimizi ama eskide kaldı gibi -_- ne ise canım sıkılacak. u.u Bebek 8) insanlar onlar icin nelerden vazgectigine aldırmazlar. Hatta gormez bile bir cogu. Cogu boyle yani ve bu Turkce olmayan klavyeye gıcıgım.

Kimse ozlemesin ben ozlerim. <_< Benim de, kac kere acip eski mesajlari okuduum. D:: Eskileri neden sildiysem lanet!1 :angry: Bebek 8) Turkce olmayan klavyeler go to hell...

Ohom ohom... Cok klise olacak ama 'bazi insanlari yanlis tanimisim'. :p Ciddi anlamda. Keske hic hayatima girmeselermis hic tanimasaymisim inanmasaymisim. :lol: Gerci inanmam tanimadigim kisiye ama bir seferlik gaflete dusmusuum anamm. -,-" Benim zaten boslugum doldurulur hemen ne haddime benim onemsenmek. :lol: Insanlarin sadece kendileri uzuluyor yipraniyor sanmalarina dayanamiyorum. :D Yeteeer>-< Gidiyorum tamam sıktım. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kimse ozlemesin ben ozlerim. <_< Benim de, kac kere acip eski mesajlari okuduum. D:: Eskileri neden sildiysem lanet!1 :angry: Bebek 8) Turkce olmayan klavyeler go to hell...

Ohom ohom... Cok klise olacak ama 'bazi insanlari yanlis tanimisim'. :p Ciddi anlamda. Keske hic hayatima girmeselermis hic tanimasaymisim inanmasaymisim. :lol: Gerci inanmam tanimadigim kisiye ama bir seferlik gaflete dusmusuum anamm. -,-" Benim zaten boslugum doldurulur hemen ne haddime benim onemsenmek. :lol: Insanlarin sadece kendileri uzuluyor yipraniyor sanmalarina dayanamiyorum. :D Yeteeer>-< Gidiyorum tamam sıktım. :P

Aynen bende sana katılıyorum. Bazı insanlar yanlış tanınmış, ya da tanıdığı zannedilip aslında iç tanınmamıştır. Eh zaten ben "birileriyle" konuşurken o kadar mutluyken o eski mesajları geceleyin üç kere okurdum ve yüzümde gülümseme belirirdi. Ben senin yerinde olsam böyle demezdim. Sana göre "keşke o insanları tanımasaymışım' hayatıma girmeseymiş" dediğin insanları tanı ki sonrakilerinin değerini bilirsin.

İtirafıma gelirsem boyum uzun olsa da bende balık etli gözüküyorum. Ama kilo vermek için çok çalışıyorum -___-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.