Jump to content

Şimdiye Kadar İzlediğiniz En Gerçekçi Animeler

kaede

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 144
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aradığım daha çok realist ve sağlam bir konuya sahip animeler: Distopik evren, bilim-kurgu ve okul konuları önceliklerim. slam dunk ergo proxy eve no jikkan one outs rainbow gankutsuou psyco-pass

En gerçekçi bana göre Steins Gate serisidir bilim-kurgu türünde.Zaman-Mekan -Boyutlar-Kelebek etkisi falan animede zaten çok güzel bir dille açıklaya açıklaya,yedire yedire anlatılıyor.Görsel efekt kı

Genshiiken, günlük hayatta sıradan olaylar yaşayan ama kendi içinde arkadaşlık ve samimiyet konusunda büyük bir zenginlik bulunduran, üniversite hayatı boyunca otakunun gerçek anlamını anlatan güzel b

İlk aklıma gelen tereddütsüz kotonoha no niwa yani kelimelerin bahçesi oldu. İnsan çizimleri için belki aynı şeyi söyleyemesem de yer ve mekan çizimleri muazzam. Özellikle harika doğa olayı yağmuru, ardından gelen müthiş güzellik gökkuşağının animedeki tasvirleri müthiş. Konuyla alakasız ama animenin müzikleri de çok güzeldir. Değinmeden geçemedim.  :) Şuraya 3-5 görsel ekleyip tezimi pekiştirmek istedim lakin spoiler içine almayı beceremediğim için ekleyemedim  :wacko: Animeyi bilmeyenler görsellerden bakabilirler  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gk37OQ.jpg

Coppelion diye bir anime vardı.İlk bir kaç bölümünü izlemiştim, 3 tane kız ıssız bir şehirde dolaşıyordu.Biraz I Am Legend'i hatırladım izlerken. (Şimdi bir yerden hastalıklı bir yaratık çıkacak diyordum :D ). Sonra çevirisi kötü olduğu , daha doğrusu düzenlemesi kötü olduğu için (çünkü çoğu zaman konuşmalar devam ettikçe aynı cümle geliyordu) izlemeyi bıraktım, sonralardan düzelttiler mi bilmiyorum.Bu arada spoilerdeki anime hangisi acaba ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Coppelion diye bir anime vardı.İlk bir kaç bölümünü izlemiştim, 3 tane kız ıssız bir şehirde dolaşıyordu.Biraz I Am Legend'i hatırladım izlerken. (Şimdi bir yerden hastalıklı bir yaratık çıkacak diyordum : :D). Sonra çevirisi kötü olduğu , daha doğrusu düzenlemesi kötü olduğu için (çünkü çoğu zaman konuşmalar devam ettikçe aynı cümle geliyordu) izlemeyi bıraktım, sonralardan düzelttiler mi bilmiyorum.Bu arada spoilerdeki anime hangisi acaba ?

http://www.turkanime.tv/anime/rainbow-nisha-rokubou-no-shichinin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hımmmm Sizce en gerçekçi anime diye bir konu vardı.. Bu konuyu da kapsayan...

İki konuyu birleştiriyorum :)

Edit: Çizimine göre çok gerçekçi animeler izlemedim herhalde.. Mesela şu Aku no Hana o çizimleri gördükten sonra hayatta izlemem :D

Konusuna göre sorarsanız aklıma benim de ilk Rainbow geliyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.