Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

2686
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    free word got a reaction from Amy's in Hybrid Child’ın Yeni Tanıtım Videosu   
    Annabel’in Şarkısı Eşliğinde Hybrid Child’ın Yeni Tanıtım Videosu

Shounen-ai/yaoi denildiğinde akla gelen ilk isimlerden mangaka Shungiku Nakamura’nın (Junjou Romantica, Sekaiichi Hatsukoi) eseri Hybrid Child’ı anime olarak göreceğimize dair bir haberi daha önce burada sizlerle paylaşmıştık. Mangakayı ve eserlerini takip eden bir çok kişinin sevindiği bu haberin ardından Hybrid Child animesine dair daha kapsamlı bir tanıtım videosu ortaya çıktı. Videonun arka planında Annabel’in “temperatura” isimli şarkısına yer verildi.

Hybrid Child animesinin OAV formatı taşıyacağı ve mangayı 4 bölümde ele alacağı haberi de gündeme gelenler arasındaydı. Bu konuda verilen bilgilere göre ilk bölüm manganın ilk cildini kapsayacak.

Animenin seiyuu kadrosu ise şu şekilde listelendi:
    Nobuhiko Okamoto - Kotarō Izumi karakteri Daisuke Hirakawa - Hazuki karakteri Ryohei Kimura - Ichi Seya karakteri Tsubasa Yonaga - Yuzu karakteri Yoshitsugu Matsuoka - Tsukishima karakteri Yuuki Ono - Kuroda karakteri Siz bu yeni Shungiku Nakamura animesi için neler düşünüyorsunuz?
    Kaynak:Animefantastica
  2. Beğen
    free word reacted to LeeAsia in İmza Çalışmalarım~   
    ★Anime-Oyun İmzalarım★

★ Çalışmalarım arasından en sevdiklerim !  ★

★Not★ Arka Plan Bana Aittir. ★

★Kullandığım İmzalar★ 

★ Nevermore'a özel çalışmalarım ★

Sizce nasıllar ? ^^

★ Dip Not ★ Bu işte yeniyim o-o ★

★V2 Dip Not ★ Sanırım acemilikten çıktım ha ne dersiniz? ^_^ ★
  3. Beğen
    free word reacted to Kaxell in Sword Art Online 'WORLD' |FC|   
  4. Beğen
    free word reacted to Kaxell in Akame ga Kill! Sansürlü ve Sansürsüz Karşılaştırması   
    Sansürün 2 sebebi var. (hem ecchi hem kan odaklı)
    1. televizyonda yayınladıkları için izleyici kitlesini +18 yapmamak.
    2. insanları lanet olsun sansürlere dedirtip sansürsüz versyonunu yani blu ray cdlerini almayı teşvik etmek.
    gayet mantıklı ve paraya odaklı bir sistem.
    tvde izleyenleri neden taksınlar ki... reklamlardan ziyade blu rayan gelen kazanç çok daha fazla.  
  5. Beğen
    free word reacted to MorriganVEX in Çevirmen notları olmalı mı olmamalı mı?   
    Bence açıklamalar dışında da çevirmen notları olmalı. 
    Farklı bir kişinin aynı bölümü izlerken hissettikleri bizim de bakış açımızı değiştirebilir, geliştirebilir.

Sonuçta sosyal canlılarız; çevirmen notu gibi küçük detaylar, evde tek başımıza gecenin kör karanlığında gerçekleştirdiğimiz bu tek yönlü aktiviteyi daha etkileşimli bir hale getirir.
    Arkadaşlarımızla birşeyler izlerken daha çok keyif alırız çünkü onların yorumları, onların duyguları ve izlediğimizin onlara düşündürdükleri, izleme etkinliğine farklı bir tat katar. 

Çevirmen notları da biz yalnız başımıza anime izlerken bizim arkadaşımız olmazlar mı? Animeden aldığımız zevki paylaştığımız dostumuz olurlar.

Ayrıca altyazıyı kaçırmamak için odaklandığımızda, asıl ekranda olan biteni bazen kaçırabiliyoruz, çevirmen notları ilginç detaylara da dikkatimizi çekerek daha güzel bir seyir sunuyorlar bize.
    Bir de anime değil ama Blue Mountain State izlemiş olanınız varsa çevirmen eşekherif'in girişteki yorumlarını,notlarını bilirler.Onun esprilerinin diziyi daha da güzelleştirdiğini inkar edebilir mi birisi?
  6. Beğen
    free word got a reaction from Kaxell in Sword Art Online 'WORLD' |FC|   
    o olay tam olarak öyle olmadı ertucum

7. Beğen
    free word reacted to Paprika in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    Mikasa'ya gıcığım.(Shingeki no kyojin)
    Sonracığıma Asuna çok salak (Sword Art Online)
    Kuran Kaname ölsün, anime boyunca şöyle doğru dürüst bir şey anlatmıyor, konuşmuyor sırf kasıntı yahu.(Vampire Knight)
    Kaichou wa maid-sama'daki başrol kız -adını hatırlayamayacağım şimdi- bilmiyorum neden ama uyuz oluyorum, bir sebebi yok sanırsam, sadece gıcığım işte. 
  8. Beğen
    free word reacted to Skadi in Shigatsu wa Kimi no Uso Açılış Parçası   
    Shigatsu wa Kimi no Uso Açılış Parçasını Kim Seslendiriyor?

Kodansha Monthly Shounen Magazin’de 2011 yılından beri okunan Naoshi Arakawa’nın Shigatsu wa Kimi no Uso mangası, Fuji TV tarafında Noitamina Line Up 2014 etkinliğinde animeye adaptasyonuna kavuşacak bir seri olarak duyuruldu. Kodansha’nın Yıllık Manga Ödüllerinde en iyi shounen manga kategorisinde ödül almış, piyanist bir çocuk ile keman çalan bir kızın hikayesini konu alan serinin animesi, bu yıl ekim ayında yayımlanmaya başlayacak ve yarım sene boyunca da ekranlarda kalacak.
    Seri konusunu, annesi öldüğünden beri piyano çalamayan ama aslında bu olay yaşanmadan bir piyano dehası olan Kōsei Arima’nın hayatının, keman çalan bir kızla şans eseri tanışmasıyla değişişinden alıyor. Kaori Miyazono isimli bu kızın gözüpek kişiliğinden etkilenen Kōsei 14 yaşında yaşadıklarını geride bırakıp ileriye adımlar atmaya başlıyor.
    Sırasıyla Kōsei Arima, Kaori Miyazono, Tsubaki Sawabe, Ryouta Watari, Takeshi Aiza, Emi Igawa’nın paylaşılan görselleri şöyle :

Serinin yapım ve prodüksiyon kadrosu ise şu şekilde:
          -Prodüksiyon-
    Yönetmen: Kyōhei Ishiguro Seri Komposizyonu: Takao Yoshioka Senaryo: Takao Yoshioka Müzik: Masaru Yokoyama Karakter Tasarımı: Yukiko Aikei Sanat Yönetmeni: Hisayo Usui Animasyon Yönetmenliği Şefi: Yukiko Aikei 3D Yönetmenliği: Ryūta Ono Ses Yönetmeni: Jin Aketagawa

-Seiyuu- Natsuki Hanae: Kōsei Arima karakteri Risa Taneda: Kaori Miyazono karakteri Ayane Sakura: Tsubaki Sawabe karakteri Ryota Ohsaka: Ryouta Watari karakteri Saori Hayami: Emi Igawa karakteri Yuuki Kaji: Takeshi Aiza karakteri
    Serideki isimler bu şekilde açıklanırken listeye bir yenisi daha eklendi ve Goose house serinin açılış şarkısıyla kadroya katılmış oldu. İlk başlarda Youtube kanallarında paylaştıkları birbirinden başarılı coverlarıyla ün kazanan ve sırf bu coverlarla büyük bir hayran kitlesine sahip olmuş Goose house, ses sanatçıları, söz yazarları ve bestecilerden oluşuyor. Ayrıca artık kendi şarkılarına da imza atan ve singleları, mini-albümleri ve stüdyo albümleri de bulunan grubun animelerde yer aldığı ilk sefer de olmayacak bu çalışma. Şöyle ki ardımızda bıraktığımız kış sezonunda yayımlanan Gin no Saji’nin ikinci sezonunda kapanış parçası Oto no Naru Ho e(オトノナルホウヘ) yine Goose house imzası taşıyor. Son olarak grubun Shigatsu wa Kimi no Uso’nun sadece açılış parçasında değil; serinin reklamlarında kullanılacak şarkılarda da emeği geçecek ancak reklamlar için cover şarkılar kullanılacak. Hatta bu haber ile birlikte yayımlanmış tanıtım videosunda da Sukuma Switch’in Zenryoku Shounen isimli şarkısını Goose house yorumuyla dinleyebilirsiniz. 

Seri için bundan önce yayımlanmış diğer iki tanıtım videosu

Goose house’dan Oto no Naru Ho e:

Siz de bu habere sevinen Goose house takipçilerinden misiniz? Peki Shigatsu wa Kimi no Uso sonbaharda izleyeceğiniz animeler arasında mı?

Kaynak:AnimeFantastica
  9. Beğen
    free word reacted to AceleManga in AceleManga Çeviri ve Okuma   
  10. Beğen
    free word reacted to Cувєя efsanedir. :) in Oyunlarda Ölen Karakterler [Spoiler içerir]   
    Oyunda Bir Karakter Görürüz Bazen Bu karaktere Bağlanırız ve bazılarını hiç beklenmedik şekilde kaybederiz... 

Half Life 2 Episode 2 : Eli Vance 
    Half Life 2 Episode 2 nin sonunda açılan Portalı kapattıktan sonra kuzeye doğru yol alacaktık fakat beklenmedik şekilde advisor adlı 2 yaratık geldi ve eli vance yi öldürdü son anda Dog  geldi ve bizi kurtardı orada oyun bitti ozamandan beri heyecanla half life 3 ü bekliyoruz.

Mafia 2 : Joe
    Kısaca anlatacağım bize yardıma gelen joe ile birlikte adamları öldürdükten sonra arabaya biniyoruz ve leo galante diyorki Joe Bizim Anlaşmamızda yoktu diyor ve Joe yi başka bir yere götürüyor o zamandan beri Mafia 3 ü bekliyoruz ve joenin ölüp ölmediği belli değil hala...

Modern Warfare 2: Ghost 
    Makarov'un Evine Yaptığımız Baskından Sonra Biz yani Gary Roach Sanderson yaralanmıştık Ghost Bizi Sürüklüyord 
    Bir Helikopter geldi ve içinden shepherd çıktı bizi uçağa taşıdı fakat beklenmedik bir şekilde bizi ve ghostu vurdu sonrada bizi ateşe verdiler. 

Modern Warfare 3:Soap Mactavish
    MW1 Den beri olan karakterimiz MW3 Te Blood Brothers adlı bölümde sniperlik yaptığımız yerde bomba olması sonucu soap ağır yaralanıyor ve onu kurtaramıyoruz .

Red Dead Redemption: John Marston
    Oyun Boyunca Yönettiğimiz Karakteri Oyunun sonunda kaybediyorduk.

Assassin's Creed 3 : Desmond Miles
    Asassin's Creed in başından beri yönettiğimiz karakterimiz ac 3 te final de ölüyordu ac4 tede desmondu göremeyince kesin karar vermiştik.

Grand Theft Auto V : Trevor veya Michael veya Deadwish
    Gta 5 in artık sonlarına doğru ajanlar kapımıza dayanıyor ve bizden şunu istiyor ya Michael yada Trevor telefonda seçeneklerde 3 şık vardı 1. Michael 2. Trevor 3.Hiçbiri ölmesin (Ben Olsam 3. seçerdim)

Gta 4 : Roman Bellic veya Kız Arkadaşın
    Gta 4 de sonlara doğru size 2 seçenek sunuluyor ya Dimitri ile anlaşma yada intikam
    Eğer anlaşmayı seçersen Roman Ölüyor eğer intikamı seçersen kız arkadaşın ölüyor.

Wolfenstein 3D: Adolf Hitler 
    ...

Max Payne 2: Mona Sax
    Max Payne çok kişiyi kaybetti eşini kızını ve şimdi bir daha sevdiği bir kadın oyunda bize bazı yerlerde yardım eden ve sevilen karakter mona sax oyunun sonunda çatışmada hayatını kaybediyor !

MK9 : Sub Zero
    Scorpion sub zeronun eşini öldürmesi düşüncesiyle ona saldırır ve sub zero dan geriye sadece kafatası kalır...

Saints Row The Third : Johny Gat
    Oyunun 2. bölümünde bizim için kendini feda etti 4. oyunda geri geldi orası ayrı mesele  :D 

Prototype 2: Alex Mercer
    İlk Oyunda bizzat yönetiğimiz karakteri 2. oyunda james heller olarak öldürüyoruz.

MW1 : Gas
    Zahkaev Oyun sonunda gas ı öldürüyor 

Left 4 Dead 2 The Sacrifice DLC: Bill
    Left 4 Dead 2 nin The Sacrifice adlı bir Dlc de oyundaki ilk karakterleri yönetiyor ve billi kaybediyoruz.

COD BO: Reznov
    Aşırı Karışık bir hikaye nasıl anlatacağımı bilmiyorum şimdi biz hapisanden kaçma bölümünde biz trenden atlarken kurtuluyorduk ve reznov gidiyordu biz oyun boyunca reznov yanımızda diye hayal ediyorduk aslında reznov ölmüş 
    bizede işkence çektirmelerinin sebebi bizi bu yanlış anlaşılmadan kurtarmakmış.

Far Cry 3: Jason veya Citra
    Oyunun sonunda 2 seçenek vardı biri arkadaşlarını kurtarmak biri de citraya katılmak.

Eğer arkadaşlarını kurtarırsan citra ölüyordu citraya katılırsan  arkadaşlarımızı öldürüyor ve Citra'yı hamile bırakıyoruz ve citra bizi bıçakla öldürüyor.

MW3: Yuri
    MW3'te Yeni bir karakter katılmıştı Yuri çoğu bölümde bu karakteri yönetiyorduk oyun sonunda cpt price ile makarov dövüşürken yuri makarova ateş etti fakat makarov onu vurdu.

Metal Gear Solid 3: Boss
    Oyunda Ülkesi için öldürülen boss karakteri.

Call Of Duty: Ghost: Elias
    Buda oyunun bir bölümünde (hangi bölüm hatırlamıyorum) Rorke tarafından öldürülen yönettiğimiz karakterin babası.

Batman Arkham City: Joker
    Oyunun sonunda Joker Adlı karakteri öldürüyoruz tamam kötü bir karakter ama seveni vardır elbet.

Far Cry 3: Grant
    İlk bölümde kaçtıktan sonra yokuş başında vaas bizi yakalıyor ve abimizi vuruyordu ondan sonra bayır aşşağı koşmaya başlıyorduk.

Metro Last Light:Artyom
    Yönettiğimiz karakter artyom son bölümde nazilerle yaptığı savaşta metro patlıyor ve ölüyordu (Ben Kötü bitişte oynadım )

Fallout 3: Babamız
    Fallout 3 te babamızı bulduktan sonra su arıtma tesisine götürüyorduk orada yeni proje üzerinde çalışıyorlardı orayı askerler bastı ve babası o kapsüle ve içindekilere zehir saldı kendiside öldü...

Bioshock İnfinite: Booker
    Gerçekten aşırı karmaşık bir hikaye fakat anlatacağım şimdi Comstock sahte Messiah olduğunu biliyoruz biz booker aslında comstock'uz (diğer boyutlarda) ve Elizabeth bizim Kızımız Comstock yapılan çalışmalarda kısır kalıyor ve boyutlar arası kapı açıp Elizabeth çalıyor boyut kapanırken elizabeth serçe parmağını sıkıştırıyor ve kopuyor oyun sonunda bizi boğuyor böylece tüm comstocklar yok oluyor onlar yok olduğu içinde Elizabeth artık olmuyor çünkü booker de ölüyor.

Duke Nukem Forever: Duke Nukem
    Duke Nukem oyunun sonunda Cycloid Emperor la savaştıktan sonra uçaklar geliyor ve generali tutuyoruz tam kurtulduk derken baraj patlıyor ve bir ekran geliyor oradada Nukem,Duke Status:K.İ.A (Aksiyon Sırasında Öldürüldü ) yazıyor fakat duke nukem ölmedim daha fazlası için geri geliyorum diyor orası daha  ayrı bir konu.

Mass Effect 3: Shepherd
    Mass Effect 1 den beri yönettiğimiz karakter 3. oyunda ölüyor.

Fear 3: Paxton Fettel
    Oyun başından beri gördüğümüz karakteri bir ara sahnede öldürüyoruz.

L.A Noire: Cole
    Son Bölümde bu adamıda kaybediyoruz.

Wolfenstein The New Order : B.J Blazkowicz (2 Bitişi var )
    2. Bitiştede B.J Blazkowicz Ölüyor fazla ayrıntı vermeyeceğim.

The Walking Dead: Lee
    Kolunu kaybetmişti sanırım zombi oldu episode 5 te oynamadığım için birşey diyemeyeceğim.
  11. Beğen
    free word reacted to Varjo in Hoş Bulduk   
    Hoş bulduk Ayhan, Eren, Cloudman. Ben Ronay. Teşekkürler :)

Ertuğrul forumda 'Manga Akademisini' çeviren arkadaşlardan biri değil mi? Ve bir de lol takımının başı sanırım. Evet onu bir yerlerde duymuş olabilirim.

Acaba neden böyle bir düşünceye kapıldınız öğrenebilir miyim? :ph34r:
  12. Beğen
    free word got a reaction from ShiroYuu in Yeni Gugure! Kokkuri-san Videosu Ortaya Çıktı   
    Yeni Gugure! Kokkuri-san Videosu Paylaşıldı

Animeye uyarlanacağı bu yıl mart ayında duyurulan Gugure! Kokkuri-san’ın seiyuu kadrosunda Daisuke Ono’nun da yer aldığı duyurulmuş; haber ünlü ses sanatçısının hayranlarını bir hayli mutlu etmişti. Serinin sonbahar sezonunda yayımlanmaya başlayacağı da belli olduktan sonra Gugure! Kokkuri-san’ın ikinci tanıtım videosu ortaya çıktı.

Seride ana karakter olan küçük kız Kohina’ya (Ryou Horihashi) eşlik edecek Kokkuri-san (Daisuke Ono), Inugami (Takahiro Sakurai) ve Shiragaki’nin (Jouji Nakata) yayımlanan görselleri  sırasıyla şu şekilde:
  13. Beğen
    free word got a reaction from Amygirl in Fairy Tail FC (Türkanime TV Loncası)(121 Üye) ( Masterınız değiştirmek istiyor)   
    efenim 1999 iletimi buraya atayım dedim küçük bir hediyeyle asdfg
    Android Temalar

Win7 Temaları

Tüm çalışmalar deskanime adlı siteye aittir. 

Emel abla zor gelmezse  konu başına ekle bence olurda indirmek isteyen olur belki :P
  14. Beğen
    free word got a reaction from Distortion in Merhaba ^-^   
    Hoş geldin bende ayhan :)
  15. Beğen
    free word got a reaction from -Alper- in Anime İstek ve Önerileri   
    claymore 
  16. Beğen
    free word got a reaction from Phryne in World Trigger’ın Yeni Videosu   
    World Trigger’ın Yeni Videosu Yayımlandı Ama…

Weekly Shonen Jump mangalarından biri olan World Trigger’ın animeye uyarlanacağı haberiduyurulduğu anda takipçilerini sevindirmiş, seri birçok anime severde merak uyandırmıştı. Ancak sonbahar sezonunda yayımlanması planlanan animeye ait animasyonların Toei Animation’a emanet edileceği temmuz ayında açıklanmıştı ve bu durum hayranlarının büyük çoğunda hayal kırıklığı yaratırken, bazıları hoşnutsuzluklarını açıkça dile getirmişti. World Trigger ile ilgili tüm öngörüler internet ortamında dolaşadursun; seriye ait ikinci tanıtım videosu da paylaşıldı.

Anime haberi ortaya çıktığında yayımlanan ilk videoyu izleme şansı bulanlar hatırlarlar; tüm video mangaya ait karelerden oluşuyordu. Haliyle hayranların pek çoğu Toei Animation ismi gündeme geldi geleli yayımlanacak yeni bir videoyu bekliyor; stüdyonun animasyon konusunda bu sefer nasıl bir iş çıkaracağını görmek istiyordu. Ne yazık ki bu beklenti bir süre daha karşılanmayacak gibi çünkü yayımlanan yeni videoda mangadan kareler yansıtırken serinin animasyonlarına dair hiçbir ipucu vermiyor.
    Sonuç olarak Toei Animation zaten seriyi izlemek isteyenlerde heves bırakmamıştı; tanıtım videolarındaki bu durum da gönülleri geri kazanmak için pek de doğru tercih değil gibi.
    Kaynak Animefantastca
  17. Beğen
    free word reacted to Witch. in Yeni Görselde Yeni Durarara!! x2 Karakteri   
    Aoba çok çirkinmiş be. Yediğim spoiler'lara değmedi çocuk. 
    Mairu ve Kururi her zamanki gibi çoook güzeller. 

Raira üçlüsünün görselini de yeni gördüm Kida yine hayattan soğumuş gibi bakıyor of Kida of. 

Ben Vorona'yı çok merak ediyorum açıkçası o kahrolası kadını görmek iyi olurdu. 
  18. Beğen
    free word reacted to Rumeysa Can in ( 147 / 147 ) Toriko   
    Hey ekibe ben de katıldım canlar :D Merak etmeyin son hız devam ediyoruz ;) KuramaUN candır, Eren-sama gavayidir ona göre :D
  19. Beğen
    free word got a reaction from TheDirectEco in İmza Boyutlandırma Atölyesi (gif'ler de dahil)   
    370x201 buyur :)

20. Beğen
    free word reacted to DHspark in ANİME KOMEDİ 12.08.2014 (9)   
    Merhaba arkadaşlar, uzun bir aradan sonra tekrar Anime Komedi sizlerle. Malesef kişisel sebeplerden dolayı yeni çalışmalar baya geçikti, kusuruma bakmayın.
    Bugün Anime Komedi'de on bir yeni sayfa ile karşınızdayım.
    -Son zamanlarda ikinci sezonu başlayan SAO animesine ufak bir gönderme var :D
    -Dört büyük manganın mangakalarının komik yanlarını canlandırmalar şeklinde çizdim :D
    -Son olarak mini seri Animeci Aşıkların beş sayfalık yeni bölümüz sizlerle. Umarım beğenirsiniz :)

SAÇ ŞAMPUANI REKLAMI

AH ŞU MANGAKALAR ( Tabi bu değerli mangakalara, manga konusunda söz söylemek benim haddim değil ama ben sadece anime severler tarafından dikkat çekilen taraflarını komedi unsuruyla işlemeye çalıştım. Dördüde iyi ki varlar ve iyi ki bu güzel eserleri çizmişler. )

ANİMECİ AŞIKLAR (BÖLÜM 1 TEKRAR & BÖLÜM 2 & KAPAK ÇALIŞMALARI)

BÖLÜM 2 KAPAK

-BÖLÜM 2-

Tüm Anime Komedi Çalışmaları İçin:
    http://forum.turkanime.tv/forum/212-fan-fiction-komedi-d%C3%BCkkan%C4%B1/
  21. Beğen
    free word got a reaction from Sudee in Naruto Shippuuden Ağustos 2014 Programı   
    Naruto Shippuuden Ağustos 2014 Programı Belli Oldu
    Aylardır fire vererek yayımlanan Naruto Shippuuden, Ağustos 2014′te TV Tokyo’da daha çok reyting alan Pokemon ya da TV Tokyo’nun Naruto Shippuuden yerine yayımlayabileceği başka bir anime bulunmadığından eksiksiz bir şekilde ve doldurma bölüm vermeden yayımlanacak. (Bölümlerin kendisi doldurma bölüm olmayacak yani; yoksa mangada olmayan sahneler ve daha fazla flashback de aralara her zaman koyulabilir bildiğiniz üzere.) Manganın 629 – 636. bölümler arasını uyarlayacağı tahmin edilen Naruto Shippuuden bölümleri, TV Tokyo’nun programında aşağıdaki şekillerde yer alıyor.

Naruto Shippuuden Ağustos 2014 Programı
    14 Ağustos: Naruto Shippuuden 372 – Boşluğu Dolduracak Şey
    21 Ağustos: Naruto Shippuuden 373 – 7. Takım Bir Araya Geliyor!!
    28 Ağustos: Naruto Shippuuden 374 – Yeni Üçlü
    4 Eylül: Naruto Shippuuden 375 – Kakashi vs. Obito
    11 Eylül: Naruto Shippuuden 376-377 – Mecha Naruto
    Bölüm isimlerinde Viz Media tarafından bazı değişiklikler yapılabilir. Büyük gün olan 11 Eylül’de daha önce paylaştığımız üzere Naruto Shippuuden serisinin yeni bölümü yerine “yüzyılın animesi” olacak Mecha Naruto animesi özel olarak yayımlanacak. Şimdiden nefesleri tutmakta fayda var.
    kaynak:AnimeFantastica
  22. Beğen
    free word reacted to Lucifèr in Dünyanın Yeni Harikaları!.   
    Şöyle bi baktım da en az korunan yine Efes ve yine Türkiye ^^
  23. Beğen
    free word got a reaction from Vampir Girls in Bonjour Koiaji Pâtisserie Animesi Hazırlanıyor   
    Kızlara Yönelik Mobil Oyundan Uyarlama Bonjour Koiaji Pâtisserie Animesi Hazırlanıyor

Amnesia, Uta No Prince-sama: Maji Love, Brothers Conflict, Diabolik Lovers, Kamigami no Asobi ve Kiniro no Corda: Blue Sky… 2012-2013 yılı kışından beri neredeyse her sezon en az bir tane çıkan reverse harem* türündeki bu yeni animelerin arasına bir yenisi daha ekleniyor. Sayılanlardan pek çoğunun olduğu gibi otome game** uyarlaması olacak bu animede hayali bir pasta dükkanı açmak olan baş karakter Sayuri Haruno, seçkin bir pastacılık okulu olan Fleurir’de burslu olarak okumaya başlıyor. Tabii ki anime reverse harem türünde olduğu için okulda Sayuri’nin karşısına kimi öğrenci kimi öğretmen olan hoş genç adamlar çıkıyor.

Sayuri Haruno, serinin ana karakteri

Mitsuki Aoi, okulun gülümsemesi ve prens gibi tavırlarıyla ünlü öğretmeni. Yowamushi Pedal’in Toudou’su Tetsuya Kakihara tarafından seslendiriliyor.

Zankyou no Terror’de Nine’ı seslendiren Kaita Ishihawa sayesinde hayat bulan Sayuri’nin Ryō Kōduki isimli sınıf arkadaşı. Zaman zaman kaba tavırlar sergileyen ve pastane açma hayaline sıkı sıkıya bağlı Ryō, Mitsuki’yi rakip olarak görüyor.

Japon tatlıcılığı üzerine uzman olan Yoshinosuke Suzumi, duygusuz bir profil çizmesine rağmen işine fazlasıyla bağlı ve öğretme aşkına sahip bir öğretmen.

eiyuusu bu dönem yayınlanan Gekkan Shoujo Nozaki-kun’da Wakamatsu’yu seslendiren Ryohei Kimura olan Gilbert Hanabusa, okulun Japonya’ya ilgi duyan ve aslen Fransız olan öğretmeni. Sıcak gülümsemesi sayesinde herkes ile iyi anlaşabiliyor.

Sırasıyla Ibuki Aoi ve Jin Aoi, epicaria’nın Itoshi no Chocolatier isimli bir başka oyununun karakterleri ve Bonjour Koiaji Pâtisserie’de de yer alan karakterler. Sayuri’yi seslendirecek seiyuu ile birlikte onları seslendirecek isimler ile ilgili de bir açıklama yapılmıyor.

kim ayına hazırlanan animenin karakter tasarımlarını Uta no Prince-sama ve Makai Ouji: Devils and Realist’in karakter tasarımlarında imzası bulunan Utako Yukihiro üstleniyor. Serinin yönetmen koltuğunda oturan isim Noriyaki Akiyata. Bunların yanında seriye ilham veren oyun ise gelişme aşamasında. Animenin cumartesi günü açılan resmi internet sayfası da bulunmakta.
    *Reverse Harem: Anime türlerinden “harem”in taraflarının değişmiş hali. Tek bir kadın karakterin birden fazla erkek karakter ile karşılaşmasını ve ilişkilerini konu edinir.
    **Otome Game : Genellikle oyuncunun, oyunun ana karakteri ile oyundaki erkek karakterlerden birinin kalbini kazanmasını amaç edinen ve kadın oyuncu kitlesini hedef alan oyunlar.

24. Beğen
    free word reacted to DHspark in ANİME KOMEDİ 12.08.2014 (9)   
    SAO II de 6. bölüme geldi, az çok Kirito' ya alıştım ama hala saçlarını öyle yapma fikrinin yanlış bir fikir olduğu konusunda ısrarcıyım :D çizim konusunda, tabi ki çalışmaları çizerken aynı zamanda çizimim gelişiyor ama işin aslı birinci bölümdeki çizimide ikinci bölüm gibi çizerdim malesef tembellik ettim çok uğraşmayı gözüm yemedi açıkçası, bu çalışmaları baya geciktirdiğim için özür anlamında çizim kalitesini arttırdım bu sefer  :ph34r: beğenmene sevindim teşekkürler :)

Diyorum ki arkadaş bu Ronour kim :D Ayhan isim değiştirme hızına hayranım benim sadece 3 isim değiştirme hakkım var sende maaşallah :D beğenmene sevindim kardeşim teşekkürler :)

mangakalar fikri aklıma geldiğinde bende çok gülmüştüm, sabırsızlanmıştım çizmek için, mangakaları çok iyi çizemesemde iyi ki anlatmak istediğimi anlatabilmişim . Beğenmene sevindim teşekkürler :)
  25. Beğen
    free word reacted to quincy in ANİME KOMEDİ 12.08.2014 (9)   
    Ah Tite ah bak işte koyduğun manga ismi bu hallere geldi :/ Bleach ismi çok aceleye gelmiş gibi :D
    Eline sağlık kardeşim güzel olmuş :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.