Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

29.01.2023 - 12:19, Kemankech yazdı:

Beni federasyona almazlarsa daha neler neler açık edeceğim. 70 evren dinlesin tüm tırcılar titresin, hadi bakayım.

Cehalet yaşta değil hocam. Ben de bilmiyordum, discord kanalının tekinde bilmediğim için suratıma güldüler. O gün bu gündür discordda bilmediğim kanallara girmiyorum.

İlk aydan sonra adamı dinlemeyi bıraktım zaten. Ama sınava çalışırken adamın koduna saatlerce maruz kalmak beni bir miktar delirtti. Öfkelenmek anlamında da demiyorum literally delirtti. Ciddiyim kötü kötü oldum ya. Bir haftadır etkisi altındayım, düşündükçe midemde bir yumru oluşuyor hâlâ. Travma oldu resmen.

Aman aman hocam ben onlarla konuşurum. :D 

Yani çağla ilgili şeyleri takip etmek biraz yaşta olabiliyor ya. :D Biraz da ilgi alanı gerçi. :D Bilmediğin kanallara girme bence de çok fazla. :) 

Sen biraz çık temiz hava al, biraz kendine gel. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

29.01.2023 - 23:38, pegasusejder yazdı:

Aman aman hocam ben onlarla konuşurum. :D 

Yani çağla ilgili şeyleri takip etmek biraz yaşta olabiliyor ya. :D Biraz da ilgi alanı gerçi. :D Bilmediğin kanallara girme bence de çok fazla. :) 

Sen biraz çık temiz hava al, biraz kendine gel. :D 

Bilemiyorum artık :P

Yaşlandığımı kabul etmek istemiyorum. Ama bazen gerçekten yaşıtlarımdan daha yaşlı hissediyorum. Bilgelik anlamında da değil, bıkkınlık ve tükenmişlik açısından :') 

Çıktım ya. Kendimi asmak için münasip dal aradığımı farkedince geri döndüm. Oyunlara vurdum kendimi. Artık satisfactory oynuyorumki endüstri ve makina mühendisleri de acı çeksin. Nıhaha, yaşasın kötülük :embarrassed3-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

30.01.2023 - 01:16, Kemankech yazdı:

Bilemiyorum artık :P

Yaşlandığımı kabul etmek istemiyorum. Ama bazen gerçekten yaşıtlarımdan daha yaşlı hissediyorum. Bilgelik anlamında da değil, bıkkınlık ve tükenmişlik açısından :') 

Çıktım ya. Kendimi asmak için münasip dal aradığımı farkedince geri döndüm. Oyunlara vurdum kendimi. Artık satisfactory oynuyorumki endüstri ve makina mühendisleri de acı çeksin. Nıhaha, yaşasın kötülük :embarrassed3-onion-head-emoticon: 

Hallederiz. :) 

Ne zikredersen öyle olursun. :) Sen tam tersini zikretmeye çalış. :D 

Satisfactory'i bir ara abimle oynamıştık bayağı, bi yerden sonra sıkıyor ama başları gayet iyiydi, o sistemi kurmak, düzgünce çalışması falan insanı bayağı tatmin ediyordu...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

31.01.2023 - 09:46, pegasusejder yazdı:

Hallederiz. :) 

Ne zikredersen öyle olursun. :) Sen tam tersini zikretmeye çalış. :D 

Satisfactory'i bir ara abimle oynamıştık bayağı, bi yerden sonra sıkıyor ama başları gayet iyiydi, o sistemi kurmak, düzgünce çalışması falan insanı bayağı tatmin ediyordu...

Gencim gencim gencim gencim... (arkadaki dedeler gülmeye başlar)

100 saat factorio oynadıktan sonra satisfactory ilaç gibi geldi ya. Oh bee dedim. Buralarıma buralarıma da grafik :D

Dün yazmıştım bunu. Göndermeyi unutmuşum T-T Genç olduğumu mu idda edeceğim bir de? Haddim değil be hocam. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

03.02.2023 - 16:04, Kemankech yazdı:

Gencim gencim gencim gencim... (arkadaki dedeler gülmeye başlar)

100 saat factorio oynadıktan sonra satisfactory ilaç gibi geldi ya. Oh bee dedim. Buralarıma buralarıma da grafik :D

Dün yazmıştım bunu. Göndermeyi unutmuşum T-T Genç olduğumu mu idda edeceğim bir de? Haddim değil be hocam. 

Etraftakilerin gülüşlerini aldırma. :) 

Hahaha bi ara tekrar oynayasım geliyor ama üşeniyorum da. :D 

Asıl şu anki gençler sürekli unutuyor... :') 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cümlemize geçmiş olsun. Forum ahalisinde bir kayıp, hasar yoktur inşallah.

05.02.2023 - 08:56, pegasusejder yazdı:

Etraftakilerin gülüşlerini aldırma. :) 

Hahaha bi ara tekrar oynayasım geliyor ama üşeniyorum da. :D 

Asıl şu anki gençler sürekli unutuyor... :') 

Sen girdiğinden beri her şey değişmiştir. Bir ara tekrar gir.

Ah be hocam. Seni kim unuttu da böyle efkarlandın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

06.02.2023 - 19:33, Kemankech yazdı:

Cümlemize geçmiş olsun. Forum ahalisinde bir kayıp, hasar yoktur inşallah.

Sen girdiğinden beri her şey değişmiştir. Bir ara tekrar gir.

Ah be hocam. Seni kim unuttu da böyle efkarlandın?

Kötü zamanlar geçiriyoruz, Allah sabır versin ve oradaki insanların acısını dindirsin, inşallah daha fazla kayıp verilmeden müdahaleler yapılır.

Bakarız be bir gün.

Bilmem, ben de unutmuş olabilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

07.02.2023 - 11:37, pegasusejder yazdı:

Kötü zamanlar geçiriyoruz, Allah sabır versin ve oradaki insanların acısını dindirsin, inşallah daha fazla kayıp verilmeden müdahaleler yapılır.

Bakarız be bir gün.

Bilmem, ben de unutmuş olabilirim.

Amin inşaallah

Bi ara kurcala, Hâlâ early access durumunda zaten. Akar gider.

Vay be kral. Bizi unutanı biz de unuturuz diyorsun demek.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

beyler konuyla alakasız olcakta bu re zerodaki subaru neden aşırı kanser ve aptal aga hayatımda böyle rezil böyle ezik bir karakter görmedim her seferinde kaçıyo salak saçma şeyler yapıyo olum ölümsüzsün bak diyorum ki ÖLÜMSÜZSÜN loopa giriyosun her öldüğünde geri geliyosun bi insanı tek yumrukla fırlatacak kadar gücün var özelliğin ise gölge aga bu aptal neden böyle tasarlanmış hayatı boyunca böyle bir anı beklemiş birinin psikolojisi bu kadar kırılgan ve bozulmaya müsait olamaz hadi hepsini geçtim birkaç seferden sonra insan alışır neyin ne olduğunu anlamaya başlar bu bildiğin saafi mal

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.