Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

MikasaWithInTheFire, 8 saat önce tarihinde yazdı:

:up-crazy-rabbit-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Yuvarlanıp gidiyorum ya.

:hi-onion-head-emoticon:

Selam verip kaçıyorum maalesef. Görüşürüz ahali.

İçeriği Görüntüle

Adına yaraşır bir giriş ve kaçış olmuş

Hayırlı geceler ahali :relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

heymely, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Bence buna mental yanlışlıklar da girebilir. Bir insana güvenmemen gerektiği bilip güvenmeye ve yanında olmaya devam etmek tam olarak “acılara yürüyor korkmuyorum.” şarkısını gözümde canlandırıyor.

İçeriği Görüntüle

İyi bir yere parmak bastın Mely 

Yasin'e de sormak lazım. :tuzkistrokeplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lntegral, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Unutma sor bi ara ya.Belki bilmek ister

Sevgili Yasin,:full-onion-head-emoticon:

Bence buna mental yanlışlıklar da girebilir. Bir insana güvenmemen gerektiği bilip güvenmeye ve yanında olmaya devam etmek tam olarak “acılara yürüyor korkmuyorum.” şarkısını gözümde canlandırıyor.

Mely sorduğun soruya böyle yeni bir bakış getirdi sen bu işe ne diyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Sevgili Yasin,:full-onion-head-emoticon:

Mely sorduğun soruya böyle yeni bir bakış getirdi sen bu işe ne diyorsun?

Güvenmediğim veya güvenimi sarsmış olan birine güvenmeye devam etmem.Edenleri de anlamıyorum o yüzden empati yapamıyorum bu duruma 

Ha konuşursun edersin o ayrı.Böyle bişey yaşadım ama artık sadece tanıdık bir yabancıdır o.Yani bence öyle 

Bu zihinsel yanılgılar çok kullanılıyor ayrıca o yüzden önyargılıyım bu hikayelere

Sevgili doktor...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sevince akıl mantık dışı kararlar alabiliyor insan:suicideoniplz:

Benim aklıma da şey gelmişti. Tabi konu ne kadar genişletilir bilmiyorum. Mesela üstü ütülü bir insanın temiz, güvenilir dürüst ve düzgün olduğunu, pasaklı gezen bir çocuğun yoksullukla veya suça meyilli olarak bağdaştırılması gibi otomatik önyargılar bulunuyor bunlar da olur mu?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lntegral, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Orası öyle ama bende çalışmadı :D Sadece bir istisna olabilir ama o da imkansız :bird-onion-head-emoticon:
O çok güzel ve genişletilebilecek bir konu ama onu yapmak için yaklaşık 50 sene geç kaldık doktor :)

Peki bakalım önümüzdeki maçlarla devam ediyoruz o zaman:up-crazy-rabbit-emoticon:

Ee nasıl gidiyor hayat?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.