Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ari01, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Hâlâ Berserk'de misiniz yoksa bitirdiniz mi? Ne güzel senin adına iyi dinlenirsin. :)

İçeriği Gizle

Denizyıldızlı kısım bitti diyeyim anlarsın sen. :D O yüzden acıklıydı. :)

Clannad'da önce o çizim türünde en son izlediğim anime Maid-sama'ydı. Romantik bir şey izlemek istemiştim ama herhalde çok çocukça geldiği için sarmamıştı, bitirmemiştim. 

Clannad'da öyle değil. Çizimler yine çok kawaii ama ozellikle Nagisa ve Okazaki olmak üzere alışıyorum karakterlere. :D Gifindeki o sahne de beni motive ediyor diyebilirim, o ikisini görmek için sabırsızlanıyorum. Güzel bir romantizm beni bekliyor gibi. :D

Onun dışında diyaloglar çok nadiren biraz yapmacık geldi ama %95 çok komik ve tam yerine oturmuş. :D  Birazdan 1-2 bölüm daha izlerim muhtemelen. 

Bir de bölümün başındaki o sahneler olaya biraz da psikoloji havası katıyor bence. :)

Ya araya finaller falan gelince bir ara verdik. :D 14 bölüm falan kaldı Berserk'in bitmesine 3-4 güne biter hemen hemen. Maalesef dinlenemiyeceğim dediğim gibi mezuniyet yaklaşıyor ve bir şeyler yapmam lazım. :D 

Spoiler

Güzel güzel ondan sonraki kısımda da acıklı ve güzel şeyler oluyor. :D 

Bunda romantizm 1. sezon sonu ve 2. sezon ağırlaşıyor diyeyim o zamana kadar biraz günlük lise hayatı şeklinde gidiyor. :) 

Merak etme o gifi görmene az kaldı az daha sabret. :D 

Evet bende komedisini seviyorum ama bazı kişileri sarmıyor komedisi. :D 

O baştaki sahneler aslında çok anlamlı ve sonda ne olduğu az çok ortaya çıkıyor gibi bir şey. Bitirince konuşuruz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

1 hour ago, pegasusejder said:

Ya araya finaller falan gelince bir ara verdik. :D 14 bölüm falan kaldı Berserk'in bitmesine 3-4 güne biter hemen hemen. Maalesef dinlenemiyeceğim dediğim gibi mezuniyet yaklaşıyor ve bir şeyler yapmam lazım. :D 

Reveal hidden contents

Güzel güzel ondan sonraki kısımda da acıklı ve güzel şeyler oluyor. :D 

Bunda romantizm 1. sezon sonu ve 2. sezon ağırlaşıyor diyeyim o zamana kadar biraz günlük lise hayatı şeklinde gidiyor. :) 

Merak etme o gifi görmene az kaldı az daha sabret. :D 

Evet bende komedisini seviyorum ama bazı kişileri sarmıyor komedisi. :D 

O baştaki sahneler aslında çok anlamlı ve sonda ne olduğu az çok ortaya çıkıyor gibi bir şey. Bitirince konuşuruz. :)

Aklında fikirler var mı peki? :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Adi üstünde en iyi dram yapıtlarından biri, çok ağlayacağım sanırım. :)

30 minutes ago, Caprihorn said:

Hoş bulduk.İyiyim,sen nasılsın?

İyiyim, tembelliğin tadını çıkarıyorum sabahtan beri. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.