Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

spike, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

ben yavaştan kaçayım, yapmam gereken ödevler var :D muhabbetimi dinlediğiniz için teşekkürler:), iyi geceler hepinize :bye1-onion-head-emoticon:

İyi geceler. :)

BURUN, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Emin abiiiiiiiiii NABER ? :hi-onion-head-emoticon:

:bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon: Kolay gelsin :bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon:

Hımı Hımı bakayım Horimiyanın mangasına başlıyıcam güzelse animesinide izlerik :admire-onion-head-emoticon:

Horimiya'nın mangası da güzelmiş bayağı. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spike, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

ve kalp kırdıktan 2 saniye sonra gelen o pişmanlık hissi... seni çok iyi anlıyorum

eskiden ben de böyleydim de sonra baya sessizleştim, sinirlendiğimde sessizce sakinleşmeyi bekliyorum:)

Sabırlı bir insanım çok şükür ama aklıma gelen şeyleri düşünmeden aktardığım için çok sıkıntı yaşıyorum.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, Şimdi tarihinde yazdı:

Bu kış sezonu çıkan güzel seriler var mı ?

Anime izlemek istiyorum ama çok seri sıkılıyorum başına oturunca kalkamayacağım hojj dadlu bir anime önerin lütfen.:boohoo-crazy-rabbit-emoticon::beg-onion-head-emoticon:

kıymetimi bil bu ssezon çıkan çoğu animeyi izliyorum hepsi hakkında görüşlerimi bildiricem.

Spoiler

kaifuku yuusha no yarinaoshi

Spoiler

konusu: dünya üzerinde birkaç kişi kahraman olarak seçiliyor ancak şifacı kahraman olarak seçildiği için savaşma gücü olmayan ana karakteri uyuşturucu bağımlısı yapıp kullanıyorlar ancak ana karakter bir süre sonra uyuşturucu direnci kazanıp şeytan kralı öldürünce kazandığı kristal ile her şeyi yeniden başlatıyor

bence: içinde o kadar +18 varki direk hentai gibi ama ana karakterin merhameti olmaması olayını sevdim.

biraz mangasteindeki o intikam mangasına benziyo ama baya tecavüz var ve o sahneleri gösteriyolar BD de

Urasekai picnic

Spoiler

konusu: başka bir dünyaya bilinmezliklere giden kız ile başka bir kız karşılaşıyor ve sarı saçlı kız o dünyada hapis kalmış arkadaşını kurtarmaya çalışıyor. bu yüzden iki kız iş birliği yapıp geçitten geçerek sürekli 2 dünya arasında takılıyor

bence: Konusu güzel bir anime ama isekai gibi değil, daha çok çoğu insanın bilmediği başka bir boyuta geçme animesi gibi bir şey. içinde aşırı pata küte aksiyon yok ama güzel.

kemono jihen

Spoiler

konusu: yarı canavar olan kabane, canavarlar ile insanlar arasındaki ilişkiye bakan yarı insan dedektif bürosunda

çalışmaya başlıyor.

bence: klasik yarı-insan'ın, canavarlarla ve insanlar ile ilişkisi, bu tür seviyorsan öneririm.

mushoku isekai ittara honki desu

Spoiler

konusu: 37 yaşındaki adam ölüyo reankarne oluyo falan işte, mangasını okumuştun herhalde biliyorsun

bence: izlenir

kumo desu ga, nani ka

Spoiler

bütün sınıf reankarne oluyor ancak ana karakterimiz örümcek olarak reankarne oluyor ve zindanda hayatta kalmaya çalışıyor.

bence: mangasını okudum, güzeldi ama manga novelden gidiyor, güzel bir anime ama çizimlerini sevmedim.

ore dake no haireru kakushi dungon

Spoiler

yeteneği sayesinde bir zindana girip, bir güz kazanıyor ve bu güz ne kadar zevklerini tatmin ederse o kadar güçlü olmasını sağlıyor

bence: echili fantastik bir anime, boşta kalırsan izle.

jaku chara tomozaki kun

Spoiler

asosyal ve bir oyunda dfünya 1.si olan çocuk dünya 2.si ile buluşuyor ve dünya 2.sınıfından bir kız çıkıyor. ancak kız tam hüsrana uğrayıp giderken, ana karakterimiz "beni sosyal biri yap" diyor ve sosyalleşmeye çalışıyor kızın öncülüğünde

bence: sosyallaşme animesi :confused-onion-head-emoticon:

gerisi zaten eski animelerin devam sezonları

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.