Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Oo hoş geldin, evet çok eğlencelidir burası. :) Kimsin necisin az bi bahset istersen. :)

Hoş buldum ,evet eğlenceli gözüküyor :D. Arkadaşlarım bana Hawa diye hitap eder bana hawa diyebilirsiniz ^^ Yeni animeye başlayanlardan sayılırım. Buraya öylesine bakayım bir diye geldim ama çıkışı olmucak sanırım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

orumcekadam, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

çekiç kafalı köpekbalıkları bana neden bu kadar komik geliyor sadsadsjaksaljksa

Çünkü komik. :D 

hawaa, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş buldum ,evet eğlenceli gözüküyor :D. Arkadaşlarım bana Hawa diye hitap eder bana hawa diyebilirsiniz ^^ Yeni animeye başlayanlardan sayılırım. Buraya öylesine bakayım bir diye geldim ama çıkışı olmucak sanırım :D

Hoş geldin Hawa, ben son sınıf elektrik-elektronik öğrencisiyim falan filan, 10 senedir falan anime izliyorum. :) Bir şey olursa sormaktan çekinme, istediğin zaman da öneri isteyenilirsin. Evet buradan çıkması maalesef çok zor. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Çünkü komik. :D 

Hoş geldin Hawa, ben son sınıf elektrik-elektronik öğrencisiyim falan filan, 10 senedir falan anime izliyorum. :) Bir şey olursa sormaktan çekinme, istediğin zaman da öneri isteyenilirsin. Evet buradan çıkması maalesef çok zor. :)

Bir şey sormak isterim Sadece bu forumda bu şekilde konuşabiliyoruz dimi? Ve öneri demişken bana Soul eater gibi veya fazla romantizm olmayan bir anime öneri misin? :moving-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hawaa, Şimdi tarihinde yazdı:

Bir şey sormak isterim Sadece bu forumda bu şekilde konuşabiliyoruz dimi? Ve öneri demişken bana Soul eater gibi veya fazla romantizm olmayan bir anime öneri misin? :moving-crazy-rabbit-emoticon:

Bu forumda bu şekilde konuşabiliyoruz derken? 

Soul Eater'a benzeyen Bleach olabilir, tam olarak nasıl bir benzerlik istiyorsun o da önemli gerçi. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Bu forumda bu şekilde konuşabiliyoruz derken? 

Soul Eater'a benzeyen Bleach olabilir, tam olarak nasıl bir benzerlik istiyorsun o da önemli gerçi. :D 

Sohbet amaçlı sadece bu forum varmı diye merak ettim ^^ 

İçinde büyü veya süper güçlerle alakalı olsa iyi olur 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hawaa, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Sohbet amaçlı sadece bu forum varmı diye merak ettim ^^ 

İçinde büyü veya süper güçlerle alakalı olsa iyi olur 

Türkanimenin discord sunucusu var, Myanimelist Türkiye grubunnu discord sunucusu var, ayrıca hemen hemen her fansub'un discord sunucusu oluyor, başka forum siteleri var herhalde de burası kadar kullanılmıyor.

Güncel, eski ne tarz istersin?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Türkanimenin discord sunucusu var, Myanimelist Türkiye grubunnu discord sunucusu var, ayrıca hemen hemen her fansub'un discord sunucusu oluyor, başka forum siteleri var herhalde de burası kadar kullanılmıyor.

Güncel, eski ne tarz istersin?

Teşekkür ederim bakarım:admire-onion-head-emoticon:

Fazla eski tarz sevmiyorum güncel olsa iyi olur 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.