Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

.:Kanema:., 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Belki Japonya'da evet :D tabi ne tarz kızlardan bahsediyorsun o da var 

Selam. :)

BURUN, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

:pretty-onion-head-emoticon::pretty-onion-head-emoticon::pretty-onion-head-emoticon::pretty-onion-head-emoticon:

Mahallenin gehremanı baydırman.Can sıkıntısı suç oranları düştüyse demek.

Bir süre sonra karşındakini acayip merak etmeye başlıyorsun ari-san.

Coştururz spike-san raad ol.

Allah muhafaza daha yeni kurtuldum.:desperate2-onion-head-emoticon:

Tam modluksun bayırman.

Ahahahhahahahahaha hala bitmedi mi işin ahahahahahahahahh

Pegaya göre ben hariç herkes minnak he bir de görkem.

Minnaarımız artıyor :bye2-onion-head-emoticon:

Sanda salam baydırman.

Onu bunu bilmem ama umarım shigurem gerçektir 

Seni merak etmiyor Burun, heveslenme. .) 

YOk herkes o kadar merak etmiyor be karşısındakini Burun.

Yok ya Sakura'da bana minnak gelmiyor, yani eskiden gelirdi... :D 

.:Kanema:., 8 dakika önce tarihinde yazdı:

:hi-onion-head-emoticon: valla çook uzun zamandır aktif değildim, sohbet olsun diye araya sıvışıverdim :floating-crazy-rabbit-emoticon:

İyi etmişsin. :) Naber nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam. :)

Seni merak etmiyor Burun, heveslenme. .) 

YOk herkes o kadar merak etmiyor be karşısındakini Burun.

Yok ya Sakura'da bana minnak gelmiyor, yani eskiden gelirdi... :D 

Ben ediyordum :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Seri mangaya acayip tilt oluyorum ya tatlı tatlı mangamı okurken birden server eror veriyon kendimi pıçaklıyıcam 10 dk sonra düzeliyor sonra tekrar eror :bled2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi etmişsin.

Sohbetin bitmesini beklersen baya beklmen gerekirdi.Gerçi bizimkiler ortada yok.

Ben Ali Hamza 19 yaşındayım taze üniliyim.Dijital Oyun Tasarımı bölümündeyim.:super-onion-head-emoticon:

Zaten burası sonsuzluğa uzanan bir başlık olduğu için sohbetin biteceğini hiç düşünmüyorum :relax1-onion-head-emoticon:

Memnun oldum bu arada Ali Hamza (hangisini en çok kullanıyorsun bilemedim ya da ikisi birlikte? :D)

Ben de 18inde, taze üniliyim :angel2-onion-head-emoticon: Vee aşırı mutlu oldum meslektaş sayılırız, ben de Endüstriyel Tasarım öğrencisiyim :wow1-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim nolsun işte dersler, finaller bitirdi bizi azcık hava alayım dedim :D sizler nasılsınızz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

.:Kanema:., Şimdi tarihinde yazdı:

Zaten burası sonsuzluğa uzanan bir başlık olduğu için sohbetin biteceğini hiç düşünmüyorum :relax1-onion-head-emoticon:

Memnun oldum bu arada Ali Hamza (hangisini en çok kullanıyorsun bilemedim ya da ikisi birlikte? :D)

Ben de 18inde, taze üniliyim :angel2-onion-head-emoticon: Vee aşırı mutlu oldum meslektaş sayılırız, ben de Endüstriyel Tasarım öğrencisiyim :wow1-onion-head-emoticon:

İyiyim nolsun işte dersler, finaller bitirdi bizi azcık hava alayım dedim :D sizler nasılsınızz

Ahhh tasarımcı kardeşim.:loveloveplz:

Bu arada direk burun diyebilirsin.İsim kullanmana gerek yok.:good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Seri mangaya acayip tilt oluyorum ya tatlı tatlı mangamı okurken birden server eror veriyon kendimi pıçaklıyıcam 10 dk sonra düzeliyor sonra tekrar eror :bled2-onion-head-emoticon:

Sen zaten... 

Evet bende bir şeye bakacaktım ama site gidik. :D 

.:Kanema:., 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha biraz öyle cidden. :D 

Oh oh sonunda YKS'yi atlatmış bir genç. :D 

@Gorkito senin istediğin bölüm bu değil miydi? Yanlış mı hatırlıyorum? 

İyi etmişsin ya, benim finaller biteli çok oldu, son sınıf elektrik-elektronik öğrencisiyim, işte buralarda takılıyoruz falan. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Sen zaten... 

Evet bende bir şeye bakacaktım ama site gidik. :D 

Haha biraz öyle cidden. :D 

Oh oh sonunda YKS'yi atlatmış bir genç. :D 

@Gorkito senin istediğin bölüm bu değil miydi? Yanlış mı hatırlıyorum? 

İyi etmişsin ya, benim finaller biteli çok oldu, son sınıf elektrik-elektronik öğrencisiyim, işte buralarda takılıyoruz falan. :) 

Merak insanın doğasında var kardeşim ne yapabilirim ki .

Laned en büyük manga sitelerinden birisin sen ayıbtır günahtır.Bir de güncele 1 bölüm kalmıştı.:dying-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Seri manga.:bled2-onion-head-emoticon:

.:Kanema:., 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin.Ben de capri.:cute1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Yani ama herkesin neye merak duyduğu değişiyor. 

Ne sen kardeşim dediğin insanın neye benzediğini merak etmezmisin.:super-sayan-onion-head-emoticon:

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Seri manga.:bled2-onion-head-emoticon:

Hoş geldin.Ben de capri.:cute1-onion-head-emoticon:

Rimururururrurururururrurururururuuu-chann 

Seri manga iyi ya ama şu zırt pırt çökmeside olmasa.:bled2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.