Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Raikiri, Bir saat önce tarihinde yazdı:

AAh, gelmeyeli o kadar uzun zaman olmuş ki. 200 sayfa mesaj birikmiş. Artık boş vaktim olduğu için hepsini okuyacağım. Sonra da neden yoktum, ne ile uğraşıyordum falan hepsini anlatacağım. Özledim valla umarım herkes buradadır eskisi gibi :relax2-onion-head-emoticon:

Hoşgeldin,nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ucanbirkedi, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İyiyim,ödevimi yazmak için ilham bekliyorum,sen nasılsın?

Hmmm inşallah gelir o ilham. :) Ben de iyiyim, gece film izledim falan, film güzeldi. 12 Angry Men tavsiye ederim sizlere de.

Caprihorn, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İyidir,takılıyorum öyle,sen nasılsın?

Ben de aynı şekil, kahvaltı falan yaptık, öyle işte. :D 

Raikiri, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

AAh, gelmeyeli o kadar uzun zaman olmuş ki. 200 sayfa mesaj birikmiş. Artık boş vaktim olduğu için hepsini okuyacağım. Sonra da neden yoktum, ne ile uğraşıyordum falan hepsini anlatacağım. Özledim valla umarım herkes buradadır eskisi gibi :relax2-onion-head-emoticon:

Ooo hoş geldin, senin gittiğin sıralar bir sesli daha yaptık ama sana ulaşamadık. :/ 

Hawa, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim ödevimi yapmayı dusunuyorum:hell-yes-onion-head-emoticon: sen nasılsın?

Maşallah herkesin ödevi var. :D Ben iyiyim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@pegasusejder özelden de yazmıştın buradan cevap vermiş olayım.

Forum mantığını nedense kavrayamıyorum o yüzden burası bana whatsapp grubu ya da discord kanalı gibi geliyor :beg-onion-head-emoticon:elimin altında olmayınca bazen girmeyi unutuyorum sumimasen.  

Olmadığım süre boyunca hoş olmayan şeyler yaşadım depresyona girdim biraz. Biliyorsun abi çevirmenliğe başvurmuştum. Kabul edildikten sonra aldığım çeviriyi neredeyse sonuna geldiğimde disk'im hata verdi ve tüm dosyalar silindi. Bir bölüm için 2-3 saat harcadığım için üstüne üstlük animenin konusunun psikoloji, psikiyatriyle alakalı olması beni boğdu. Tekrar çevirmeye baştan başlayınca panik, sıkıntı falan yoruldum baya. TAÇE'dekiler çok iyi insanlar ve bu kadar paniklememe ya da acele etmeme gerek yoktu ama nedense kendimi zorladım :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:.

Neyse dün bitirmiş oldum seriyi ve yetkili ablaya çeviriyi atınca rahat nefes alabildim. İşin komik yani serinin tamamını yollayıp göndermeme gerek yokmuş. Çevirdiğim bölümleri tek tek yollamam gerekiyormuş ama ben olayı yanlış anlayınca işler karıştı biraz. Kendi ayağıma sıkmışım kısacası :drama-crazy-rabbit-emoticon:

Uzun lafın kısası geri döndüm diyelim, elimden geldiğince aktif olmaya çalışacağım. Yoroshiku onegaishimasu :relax2-onion-head-emoticon:.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Hmmm inşallah gelir o ilham. :) Ben de iyiyim, gece film izledim falan, film güzeldi. 12 Angry Men tavsiye ederim sizlere de.

Ben de aynı şekil, kahvaltı falan yaptık, öyle işte. :D 

Ooo hoş geldin, senin gittiğin sıralar bir sesli daha yaptık ama sana ulaşamadık. :/ 

Maşallah herkesin ödevi var. :D Ben iyiyim. :)

Bu arada Caprihorn'la da discorda karşılaştık. Bana ulaşmanın en kolay yolu discord şuan. Profilim Raikiri#2343 eklemek isterseniz :3

Ucanbirkedi, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin,nasılsın?

Hoş bulduk. İyiyim, sen?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.