Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Luna6528, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Aa büyükmüşsünüz :) 

Evet azıcık. :)

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Böyle şeyler güzel oluyor ya, hem yol arkadaşın da oluyor sohbet ede ede işini hallediyorsun. :) 

Hahaha bizimkini bir ara atarım sana olmazsa. :D Ooo maşallah cidden gayet güzel bir yaşantısı varmış, eğer bu kadar çok bahsedersen aşkına ortak olabilirim. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:Rol model olacak adam cidden. :) Hahaha yani sıklığı azalmaya başladı gibi birde daha çok tatlı çekiyor onun canı. :D 

Haha burada takılanlardan bi ikimiz o kadar büyüğüz geri kalanlar genelde senin yaş civarlarında ama bunu dert edecek bir insan yok burada merak etme. :)

Evet işlerimizi hallettik geldik sonunda düğmeleri de aldım. :D Artık bu akşam en geç yarın bitecek o yelek. 

At at güleriz. :D Ve babamı paylaşmıyorum üzgünüm. Ama evet rol model alabilirsin. Rus edebiyatı seviyorsan o da seni sevebilir. Rol modelidir birkaç kuzenimin bu arada. Öyle bir adam. Maşaallah diyeyim de ben de çok nazar ediyoruz onu zaten. :D Baklava açacağız bir hafta sonra sanırım gel istersen. :D

Hawa, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş buldum sınav çalıştığım için yoktum ama iptalmiş:suicideoniplz:

Olsun olsun iyi yanından bak son vakte kalınca daha sinir bozucu oluyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet azıcık. :)

Evet işlerimizi hallettik geldik sonunda düğmeleri de aldım. :D Artık bu akşam en geç yarın bitecek o yelek. 

At at güleriz. :D Ve babamı paylaşmıyorum üzgünüm. Ama evet rol model alabilirsin. Rus edebiyatı seviyorsan o da seni sevebilir. Rol modelidir birkaç kuzenimin bu arada. Öyle bir adam. Maşaallah diyeyim de ben de çok nazar ediyoruz onu zaten. :D Baklava açacağız bir hafta sonra sanırım gel istersen. :D

Olsun olsun iyi yanından bak son vakte kalınca daha sinir bozucu oluyor. 

Çok azıcık. :D 

Hadi geçmiş olsun. :)) Ooo olmaz bugün bitireceksin artık onu. :uhuhuh-onion-head-emoticon: 

Tamamdır bakarız. :D Aaa olmadı bu. :'((( İyi gene buradan kurtardık. :D Baban için severim. :D Yani direkt olarak pek bakmadım, arkadaşım sever biraz, olmadı ona yönlendireyim. :D Aynen maşallah. :D Oooo baklava varsa hemen. :admire-onion-head-emoticon:Aklımda geldi de geçenlerde bir arkadaşı 2 saat baklava hamuru açtığıma ikna etmeye çalıştım, en son videolarla falan kanıt gösterince inandı. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.