Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Takoyakisama, 25.03.2021 - 19:40 tarihinde yazdı:

Haklısın, olması gereken de bu ama istemsizce kendimi sorumlu hissediyorum. Umarım işlerini sorunsuzca halledersin. Bu zamanda da gezmek pek bir riskli oluyor çünkü 

Anlamıyorum cidden turlar Nisan sonuna kadar açılmış, yok kafeleri vs de açacaklarmış ya bu millet daha maske takmayı öğrenemedi neyin normalleşmesi bu esnafın hali ortada vakalar desen uçuyor, insanlar hala keyiflerinden ödün vermiş değiller, hastalar desen ayrı bir kafa misal ilaçlarını almazsa atakları olacağını adı gibi bilse de anca bir yıl sonra gelebilmişmişler sorsan her gün market alışverişine gidiyordur ama.

Yok yok gezmek haram bana, anca bir iş çıkacak da öyle gideceğim:yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

Neye niyet etsem elimde kalıyor, haftaya vaktimi de değerlendiremezsem yaza kalıyor gezme işi

Buna da nasip kısmet diye diye ciğerlerimi çürüteyim en iyisi:dong-onion-head-emoticon:

Tam ağlama duvarına yazılacak bir yazı oldu :uhuhuh-onion-head-emoticon: 

Neyse... nasılsın iyi misin, sağlığın yerinde mi? 

Şu anda nelerle meşgulsün?  Gidiyor muyuz Japonya'ya:whistling-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

excalibur, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim ya vize dönemi başlıyoda ağırlaştırdılar konuları onlarla uğraşıyorum son senem inşallah kurtulucaz siz neler yapıyorsunuz :crying1-onion-head-emoticon:

Çokça başarılar diliyorum. Benim de başlamam lazım bir yandan.. Benim daha ilk senem aman Allahım bunu dedin bir miktar çok geldi seneler. İnşaallah hayırlısıyla mezun olursun. :D 

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha merak etme ya o kadar da yüklenmem sana. :)) 

Hee iyi bari. :D Hahaha sen de yörük kızıyım diye göğsünü kabartıyorsundur zaten. :D Ayy demek o bahsettiğin hoca bu. :D 

Ya zaten Antalyalıyım dedim işte ilçeyi sordu, onu söyledim. Hemen yükseldi adam. İşte benim yörüğüm falan. :D BenBen gülüyorum daha çok. :) O aynen.

Caprihorn, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Selam.:cute1-onion-head-emoticon:

Selam Capriciim. :hi-onion-head-emoticon:

Zorojuro, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Selam

Hai Zoro :blush-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 hour ago, Pseudohomophylus said:

Anlamıyorum cidden turlar Nisan sonuna kadar açılmış, yok kafeleri vs de açacaklarmış ya bu millet daha maske takmayı öğrenemedi neyin normalleşmesi bu esnafın hali ortada vakalar desen uçuyor, insanlar hala keyiflerinden ödün vermiş değiller, hastalar desen ayrı bir kafa misal ilaçlarını almazsa atakları olacağını adı gibi bilse de anca bir yıl sonra gelebilmişmişler sorsan her gün market alışverişine gidiyordur ama.

Yok yok gezmek haram bana, anca bir iş çıkacak da öyle gideceğim:yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

Neye niyet etsem elimde kalıyor, haftaya vaktimi de değerlendiremezsem yaza kalıyor gezme işi

Buna da nasip kısmet diye diye ciğerlerimi çürüteyim en iyisi:dong-onion-head-emoticon:

Her ne kadar haklı olduğunu düşünsem de bu vakitten sonra ekonomik olarak daha ağır bir zarara girmemek için normalleşme adımlarının atılması lazım. Ama erken olduğunu düşünüyorum ben de. En azından 65 yaş üstü yani hastalıktan ve virüsten en çok etkilenen kısmın aşılarının büyük bir çoğunluğu halledildikten sonra yapılmalıydı. Bu sayede virüsün yayılımından en az zararla çıkabilirdik. Şu anda umursadıkları şey zaten vaka sayısı değil, yoğun bakım ve hastane doluluk oranları. Onlar da ağır bir artış içine girerse hızlıca önlem alırlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

chiEFE06, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Her ne kadar haklı olduğunu düşünsem de bu vakitten sonra ekonomik olarak daha ağır bir zarara girmemek için normalleşme adımlarının atılması lazım. Ama erken olduğunu düşünüyorum ben de. En azından 65 yaş üstü yani hastalıktan ve virüsten en çok etkilenen kısmın aşılarının büyük bir çoğunluğu halledildikten sonra yapılmalıydı. Bu sayede virüsün yayılımından en az zararla çıkabilirdik. Şu anda umursadıkları şey zaten vaka sayısı değil, yoğun bakım ve hastane doluluk oranları. Onlar da ağır bir artış içine girerse hızlıca önlem alırlar.

Bilemiyorum isteseler çok güzel önlemler alabilirlerdi. Buradan oturup konuşmak tabi ki de kolay ama göz göre göre bir son hazırladılar. Gizli saklı iş yapmaktan insanları uyutmaktan başka bir iş görmedim. 

Bilimsel hiçbir faaliyete izin verilmezken binlerce insan uzun adamı el ele kol kola dinledi.

Adım adım demek bu demek değil. Bilimden ve akıldan uzak her durumu kendi mantığına uyduran bir kafa var. 

Yine her bireyin kendini koruyarak geçireceği bir dönem olacak bu dönem.

Olan yine cephede canıyla cebelleşene olacak.

Yazıktır, günahtır, kim ödeyecek bu vebali:schoolplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

25 minutes ago, Pseudohomophylus said:

Bilemiyorum isteseler çok güzel önlemler alabilirlerdi. Buradan oturup konuşmak tabi ki de kolay ama göz göre göre bir son hazırladılar. Gizli saklı iş yapmaktan insanları uyutmaktan başka bir iş görmedim. 

Bilimsel hiçbir faaliyete izin verilmezken binlerce insan uzun adamı el ele kol kola dinledi.

Adım adım demek bu demek değil. Bilimden ve akıldan uzak her durumu kendi mantığına uyduran bir kafa var. 

Yine her bireyin kendini koruyarak geçireceği bir dönem olacak bu dönem.

Olan yine cephede canıyla cebelleşene olacak.

Yazıktır, günahtır, kim ödeyecek bu vebali:schoolplz:

Dediğim gibi kesinlikle yaptıklarını doğru bulmuyorum. Tek söylemek istediğim insanlara tamamen karantinaya çekemeyecek olmalarıydı. Senin de dediğin gibi çok daha kontrollü ve düzgün normalleşme adımlarına gidilebilirdi. Deneme tahtasına döndük resmen. Bir şey deniyorlar olmuyor, sonra başka bir şey deniyorlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.