Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler herkese.

İyi geceler abi.Hasta mısın? Normalde geç yatıyorsun da o yüzden sordum.

Hawa, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim gine roblox oynuyordum :D Sen nasılsın ?

Basketbol oynamaktan bacaklarım ağrıdı :D  iyiyim ama.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Caprihorn, 6 saat önce tarihinde yazdı:

İyi geceler abi.Hasta mısın? Normalde geç yatıyorsun da o yüzden sordum.

Benim normalim bu. :) 

@syncdes ve herkese günaydınnnn. Ben güne çok değişik başladım, değişik rüyalar gördüm, ( :D ) inşallah sizin gününüz enerjik ve güzel geçer. Çıkma yasağı var gerçi bugün, ben bir tarif yapmayı düşünüyorum bugün için, sizler de yapmak istediklerinizi en iyisiyle yaparsınız inşallah. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

@syncdes ve herkese günaydınnnn. Ben güne çok değişik başladım, değişik rüyalar gördüm, ( :D ) inşallah sizin gününüz enerjik ve güzel geçer. Çıkma yasağı var gerçi bugün, ben bir tarif yapmayı düşünüyorum bugün için, sizler de yapmak istediklerinizi en iyisiyle yaparsınız inşallah. :D 

Günaydın:victory-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın herkesee. Çok uyudum o yüzden hala uykuluyum ama bugün çoo~k işim var o yüzden koca kupa kahvemi aldım ve işlerimin başına geçtim. Size dinç günler diliyorum. :D 

Hayır olsun rüyaların da ben yine hatırlamıyorum hiçbir şey. Dümdüz uyuyorum ya da bir şeyler görüyorum ama hatırlanma değeri yok herhalde. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın herkesee. Çok uyudum o yüzden hala uykuluyum ama bugün çoo~k işim var o yüzden koca kupa kahvemi aldım ve işlerimin başına geçtim. Size dinç günler diliyorum. :D 

Hayır olsun rüyaların da ben yine hatırlamıyorum hiçbir şey. Dümdüz uyuyorum ya da bir şeyler görüyorum ama hatırlanma değeri yok herhalde. :D 

Ne kadar uyudun öyle? :D Kolay gelsin şimdiden. 

Haha sağ olasın ama çok hayır olacak bir şey değildi neyse. :D Eee ne yapalım hatırlıyorum ben genelde. :D Çok değişik rüyalarım vardı, Cüneyt Arkın ile hapishanede olmam gibi. :D 

Hawa, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın:victory-onion-head-emoticon:

Naber?

Günün şarkısını atmayı unutmuşum;

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha bu şarkıyı bilmene ve sevmene sevindim. :waiting-onion-head-emoticon:

Nasılsın?

Bunu da duymuşsundur muhtemelen, belki seversin diye atayım.

Hehehe evet eski bir şarkı biraz. 

İyiyim sen nasılsın :magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

Evet bunu da biliyorum güzel ama o kadar duydum ki artık nefret etmeye başladım:not-listening-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, Şimdi tarihinde yazdı:

Hehehe evet eski bir şarkı biraz. 

İyiyim sen nasılsın :magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

Evet bunu da biliyorum güzel ama o kadar duydum ki artık nefret etmeye başladım:not-listening-onion-head-emoticon:

Aynen eski bir şarkı, daha çok benim neslim bilir gibi. :D 

Ben de iyiyim, birazdan ders çalışmaya kaöacağım. :)

Heee anladım, ben yıllardır dinlemiyordum geçen aklıma geldi buraya da atayım dedim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Aynen eski bir şarkı, daha çok benim neslim bilir gibi. :D 

Ben de iyiyim, birazdan ders çalışmaya kaöacağım. :)

Heee anladım, ben yıllardır dinlemiyordum geçen aklıma geldi buraya da atayım dedim. :D 

Heheehhh :) eski şarkılarda ayrı güzel ama ya. 

Ben de umarım bugün çalışacağımm. Sana da kolay gelsin. 

İyi yaptın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.