Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

chiEFE06, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayat yolunda, özellikle haftasonundan beri gayet iyi. Senin için de kolun hariç iyidir umarım.
Çok ağır bir Ecchi olmasından dolayı rahatsız olarak izlesemde hikayesi yüzünden izledim bitirdim. Ama izlemesen de bir şey kaybetmezsin.

benim garip bi huyum var çok hızlı tüketmek diğer 3 sezonu 4 gün gibi bi sürede ard arda izledim echi çok izlememiştim nasıl bi beklentide olmam gerektiğini bilmiyorum ama ağlattı bazı yerlerde belki içinde olduğum garip ruh halindendir :onion_emo_2_by_theg_force:

kurbagaaaa, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

açtığım konuya yazdığınız hoş davet üzerine geldim :) çok fazla aktif olmayabilirim ama elimden geldiğince aktif olmaya çalışacağım

hoşgeldin sefalar getirdin nasıl gidiyo:confused-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Niye duvardan atlıyordun ki? :/ Geçmiş olsun, iyi gene çok şükür daha kötü bir şey olmamış.

Ben iyiyim, vize yaklaşıyor falan...

bilmem ama pişmanım birşeyler olacak olursa o an aileme yaşattığım stres aklıma gelcek yararı olmadı değil

vizelerde kolaylıklar aynı zamanda:work-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kurbagaaaa, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

iyiyim kral takılıyorum öyle , sen nasılsın onu sormalı :)

Haha ben de iyiyim, kendimce takılıyorum. :) 

pambuk, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

bilmem ama pişmanım birşeyler olacak olursa o an aileme yaşattığım stres aklıma gelcek yararı olmadı değil

Heee neyse artık geçmiş gitmiş, inşallah tamamen iyileşirsin.

Teşekkür ederim.

Ben kaçıyorum bugünlük, herkese iyi geceler. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

benim garip bi huyum var çok hızlı tüketmek diğer 3 sezonu 4 gün gibi bi sürede ard arda izledim echi çok izlememiştim nasıl bi beklentide olmam gerektiğini bilmiyorum ama ağlattı bazı yerlerde belki içinde olduğum garip ruh halindendir :onion_emo_2_by_theg_force:

hoşgeldin sefalar getirdin nasıl gidiyo:confused-onion-head-emoticon:

öyle yuvarlanıp gidiyoruz işte napalım , senin nasıl gidiyor?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kurbagaaaa, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

öyle yuvarlanıp gidiyoruz işte napalım , senin nasıl gidiyor?

Bende aynı öyle her zamanki gibi gerçi japonca öğrenmeye niyetlenmiyor değilim ama işte hem ingilizce var okulda hem almanca bilemedim (tekrar gerçi diyeyim) almanca ile ilk senem olmasına rağmen 95 aldım yanlış yaptığım soruda büyük ihtimalle ardarda gelen harflerin okunuşuyla ilgiliydi , forumdaki yazıları okuyup bi şekil yaparım , tavsiyesi olan esirgemez umarım:wow1-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Heee neyse artık geçmiş gitmiş, inşallah tamamen iyileşirsin.

Teşekkür ederim.

Ben kaçıyorum bugünlük, herkese iyi geceler. :)

rica edeyim iyi geceler , tatlı rüyalar herkese bu arada bende yavaştan kaçayım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende aynı öyle her zamanki gibi gerçi japonca öğrenmeye niyetlenmiyor değilim ama işte hem ingilizce var okulda hem almanca bilemedim (tekrar gerçi diyeyim) almanca ile ilk senem olmasına rağmen 95 aldım yanlış yaptığım soruda büyük ihtimalle ardarda gelen harflerin okunuşuyla ilgiliydi , forumdaki yazıları okuyup bi şekil yaparım , tavsiyesi olan esirgemez umarım:wow1-onion-head-emoticon:

rica edeyim iyi geceler , tatlı rüyalar herkese bu arada bende yavaştan kaçayım

açıkçası bir aralar ben de almanca ile ilgileniyordum ama 8.sınıfta sınav değil ortam peşinde koştuğumdan şuan berbat bi lisedeyim bu yüzde sadece ingilizce görüyorum , internetten almanca öğrenmeye çalışıyordum ama devam ettiremedim çünkü erkenden pes ettim , henüz B1 deydim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Bölümler genel manada ihtiyaca göre çıkıyor, elektrik-elektronik çok geniş bir dal ve ayrıntılı bir şekilde işlenilmiyor her şey, bu yüzden yeni bir bölüm ortaya çıkıyor. Zaten dediğin gibi mühendislikte genelde ilk seneler aynı olur ondan sonra bölüm dersleri ayrılmaya başlar. Senin dediğine göre ayrım yapması iyice zorlaşır, hani üniversitenin ortasında tekrar üniversite sınavı gibi bölüm sınavı yapman gerekebilir veya diyelim ki 3 bölümü topladın 200 kişi oldular ee kontenjanı 70 kişiye kadar ama 100 kişi ee seçti o zaman ne olacak? Bir de dersler az çok aynı olsa da içeriklerde ufak farklılıklar oluyor, ayrıca bazı yerlerde 2-3 bölüm mesela matematik dersini ortak alabiliyor. 

Kontenjanı 4-5 kere Kotanjant diye okudum, diyorum acaba yanlış mı yazdı. Beynim cıvımış :depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.