Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

14 minutes ago, syncdes said:

Bu aralar anime izlemeye bile vaktim olmadı ya çok canımı sıkıyor bu durum. Zaman sıkıntısı çok kötüymüş. Boş zamanlarımı özledim. Sizde varsa kıymetini bilin. :D Bir de iyi geceler diliyorum. Her an uyuyakalabilirim. Pislik şarjım da bitmiyor bitse kapatıp şarja bırakacağım. Bu ara işlerim bir ters.. 

Şu anda yaptığım şey tam olarak o. Derslerim hariç hayatıma daha çok önem vermeye çalışıyorum. Çünkü ileride belli bir dönemde okul harici hayatıma ayıracak vaktim çok daha azalabilir. O yüzden şu anda vaktim varken tamamını kendimi geliştirmeye, eğlenmeye harcıyorum. Herkese de boş vaktini böyle değerlendirmeye çalışmasını tavsiye ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha yok öyle bir şey demedin. :D Haha bu çirkefleşmek mi oluyor? :D Haydi minnaklar Syn ablanız ile ders çalışma kampanyasına katılın. :D 

Hahahaha youtube videosu aç. Yapay zeka korkunç... Haha teşekkür ederim. :)

Cümlelerimin sonuna "...be" eklediğimde genelde çirkefleştiğim anlar yaşanıyordur. :) Ders verelim bence online. Ben bunu bir düşüneyim. Çalışma koçları oluyordu. :D

Aslında izlemem gereken çok video birikti sana dctan link atarım en sevdiğim biriciğimin röportajı geldi dün, ben hala izleyemedim. Ona bile vaktim yok. Ben zaten teknolojiden de korkuyorum. Korktuğum şeyler listesinde ilk 10a girer. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Cümlelerimin sonuna "...be" eklediğimde genelde çirkefleştiğim anlar yaşanıyordur. :) Ders verelim bence online. Ben bunu bir düşüneyim. Çalışma koçları oluyordu. :D

Aslında izlemem gereken çok video birikti sana dctan link atarım en sevdiğim biriciğimin röportajı geldi dün, ben hala izleyemedim. Ona bile vaktim yok. Ben zaten teknolojiden de korkuyorum. Korktuğum şeyler listesinde ilk 10a girer. 

Tamamdır bunu not ediyorum. :D Haha yardımcın olurum. :D 

Aaa olur olur ben de görmüş olurum keretayı. :D Ona bile vaktin yoksa durum ciddi... :/ Haha evet biraz korkunçlar. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

chiEFE06, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Şu anda yaptığım şey tam olarak o. Derslerim hariç hayatıma daha çok önem vermeye çalışıyorum. Çünkü ileride belli bir dönemde okul harici hayatıma ayıracak vaktim çok daha azalabilir. O yüzden şu anda vaktim varken tamamını kendimi geliştirmeye, eğlenmeye harcıyorum. Herkese de boş vaktini böyle değerlendirmeye çalışmasını tavsiye ederim.

En iyisini yapıyorsun cidden. Çok büyümeden, hayatın daha da yoğunlaşmadan her anının tadını çıkar. Ben de öyle yaptım bir pişmanlığım yok sadece eski zamanlarımı özlüyorum. :D 15 yıl geriye gitmek istiyorum tam şu an. :'(

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamamdır bunu not ediyorum. :D Haha yardımcın olurum. :D 

Aaa olur olur ben de görmüş olurum keretayı. :D Ona bile vaktin yoksa durum ciddi... :/ Haha evet biraz korkunçlar. :D 

Özledim canım keratayı ve evet durum ciddi demiyorum boşuna. :D 

Herkese iyi geceleeer. Syn ablanız uykusuna yenik düştü yine. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

En iyisini yapıyorsun cidden. Çok büyümeden, hayatın daha da yoğunlaşmadan her anının tadını çıkar. Ben de öyle yaptım bir pişmanlığım yok sadece eski zamanlarımı özlüyorum. :D 15 yıl geriye gitmek istiyorum tam şu an. :'(

15 fazla değil mi ya? :D Benim de lise zamanları bayağı güzeldi. :D 

Hahaha o kadar ciddi diye düşünmemiştim ben. :D 

İyi geceler... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler abla. :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.