Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Luna6528, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim dersteyim bitmesini bekliyorum öyle xşsşsğw. 

Sen napıyorsun? 

Dün kalikanın bahsettiği kendini vampir iddia eden çocuğu gördüm de fazla ciddi bir de fan sayfaları açılmış çok komik sğaçwğaşwwp. Fazla itici haklısın kalika:) 

Kolay gelsin. Benim de aynı, dersim yeni başladı, şimdiden esnemeye başladım :D Umarım dayanabilirim :oniondesuplz:

Haha evet dün baya konuşmuştunuz o mevzuyu, pek haberim yok ama kendini vampir olarak tanıtmak da ilginç kafa cidden :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Kolay gelsin. Benim de aynı, dersim yeni başladı, şimdiden esnemeye başladım :D Umarım dayanabilirim :oniondesuplz:

Haha evet dün baya konuşmuştunuz o mevzuyu, pek haberim yok ama kendini vampir olarak tanıtmak da ilginç kafa cidden :)

Kolay gelsin sana da. Umarım ama saat geç uykun açılır bence :)

Evet ama saçma çünkü 20 yaşında biri yapıyor sırf takipçi kasmak için zğsşspzsps ve amacına ulaşmış @_@

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Kolay gelsin sana da. Umarım ama saat geç uykun açılır bence :)

Evet ama saçma çünkü 20 yaşında biri yapıyor sırf takipçi kasmak için zğsşspzsps ve amacına ulaşmış @_@

Teşekkürler umarım kolay gelir :) Hani bazen dersin tek kelimesinden anlamadığın zamanlar olur ya, o tarz bir durum yaşıyorum şuan :D

Asıl saçma olan insanların bu çocuğu takip etmesi ne yazık ki. Günümüzün en büyük sıkıntılarından biri de bu bence. İnsanları bu şekilde takip edip popüler yaparlarsa, insanlar da bu saçmalıkları yapmaya devam edecek... Kamu spotu gibi konuştum işe bak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler umarım kolay gelir :) Hani bazen dersin tek kelimesinden anlamadığın zamanlar olur ya, o tarz bir durum yaşıyorum şuan :D

Asıl saçma olan insanların bu çocuğu takip etmesi ne yazık ki. Günümüzün en büyük sıkıntılarından biri de bu bence. İnsanları bu şekilde takip edip popüler yaparlarsa, insanlar da bu saçmalıkları yapmaya devam edecek... Kamu spotu gibi konuştum işe bak :D

Heh işte bu durumu çoğu derste yaşadığımı söylesem.. Hani bazen dinliyim diyorum yine de ne anlatıyor anlamıyorum. Kopuk olduğu için e bir de anlatışından dolayı :(

Umarım hemen anlarsın uyanamadığın için mi anlamıyorsun sen *-*

Evet bir de küçük çocuklar var  hepsinde telefon kandırılmaları çok kolay. Bunun haber yapılması falan bile onun ünlenmesini sağlıyor. Haklısın gerçekten. Sonra çok gerekliymiş gibi ülke fenomen yuvasına dönüyor.

Aslında şöyle biraz düşününce hem ülke olarak hem insan olarak o kadar çok eksik var ki kapatmaya zaman yetmez. Bugün derste hoca ekonomik eşitliklikten falan bahsetti çözüm kolay da yapan yok diyor. Haklı yani. He bir de şu tiktoktan çektikleri hiçbir yararı olmayan kişilerden ayda 50 bin kazanan varmış şok oldum yazık değil mi saatlerce çalışan hakkını alamayanlara.Neyse işte öyle :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Herkese tünaydınlar :D Umarım günün güzel geçer :admire-onion-head-emoticon: 

Tünaydın, senin de günün güzel geçsin. :) 

Luna6528, 49 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim dersteyim bitmesini bekliyorum öyle xşsşsğw. 

Sen napıyorsun? 

Dün kalikanın bahsettiği kendini vampir iddia eden çocuğu gördüm de fazla ciddi bir de fan sayfaları açılmış çok komik sğaçwğaşwwp. Fazla itici haklısın kalika:) 

Derste olduğun için mi iyisin? :D 

Haha o neymiş ya? :D

Ohayou_Kerem, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

O durumlar cidden kötü oluyor, kendini iteliyorsun ama beyin kapatmış yani dükkanı belli. :D 

Bakıyorsun etrafta herkes linçliyor ama bir o kadar da takip edeni var. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Heh işte bu durumu çoğu derste yaşadığımı söylesem.. Hani bazen dinliyim diyorum yine de ne anlatıyor anlamıyorum. Kopuk olduğu için e bir de anlatışından dolayı :(

Umarım hemen anlarsın uyanamadığın için mi anlamıyorsun sen *-*

Evet bir de küçük çocuklar var  hepsinde telefon kandırılmaları çok kolay. Bunun haber yapılması falan bile onun ünlenmesini sağlıyor. Haklısın gerçekten. Sonra çok gerekliymiş gibi ülke fenomen yuvasına dönüyor.

Aslında şöyle biraz düşününce hem ülke olarak hem insan olarak o kadar çok eksik var ki kapatmaya zaman yetmez. Bugün derste hoca ekonomik eşitliklikten falan bahsetti çözüm kolay da yapan yok diyor. Haklı yani. He bir de şu tiktoktan çektikleri hiçbir yararı olmayan kişilerden ayda 50 bin kazanan varmış şok oldum yazık değil mi saatlerce çalışan hakkını alamayanlara.Neyse işte öyle :) 

Ben artık bir dersi ağlamada hocalara bel bağlamayı bırakalı çok oldu :D Gidip bir şekilde kendimizin araştırıp öğrenmesi gerekiyor çoğu zaman ki aslında hocalar da bunu istiyor sanırım.  İyi yanı da var, kötü yanı da :D

Şu an açıkçası hem biraz afyonum patlamadı, hem de gerçekten zor bir konu işleniyor. Allah'tan ki vizede çıkmayacak finale kadar rahatım :D

Ahh ah ülkenin sorunlarına girersek çıkamayız buradan :D Ama küçük çocukların, gençlerin interneti daha bilinçli kullanması gerek. Farkında bile olmadan birbirlerini siber zorbalık yapabiliyorlar. Bizde zaten meşhurdur, eskiden televizyona çıkartırlardı değişil tipte insanları, ünlü ederlerdi. Aynısı şimdi de tiktokta, internette oluyor. Ders almıyoruz ne yazık ki.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Tünaydın, senin de günün güzel geçsin. :) 

Derste olduğun için mi iyisin? :D 

Haha o neymiş ya? :D

O durumlar cidden kötü oluyor, kendini iteliyorsun ama beyin kapatmış yani dükkanı belli. :D 

Bakıyorsun etrafta herkes linçliyor ama bir o kadar da takip edeni var. :D 

Neyse ki saat ilerledikçe uykum açıldı ama anlama konusunda hala bir şey yapamıyorum :D Daha sonra tekrar yaparken öğrenirim artık.

İşte insanlar farkında değil ama linçlemek de o insanın işine geliyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz hesabı. Desteklemek veya kötülemek yerine sadece görmezden gelseler, hiç böyle olmaz aslında.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.