Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Luna6528, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet telefondayım fpsşeğeş:) 

Bilmiyorum ki bi türlü geçmiyor. Teşekkür ederim ^^

Evet ben de baktım da gözükmüyormuş. :D 

Oruç tutuyorsan belki o bünyeni sarsmıştır.

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben kullanmıyorum demedim ki sana çok kullanıyorsun dedim. :P

Kardeşim derste ebeveynciklerim hala uyuyor, ev sessiz sanırım uyuyabilirim evet bir denerim uyumayı da uykum da yok biraz dinlenir webtoon okurum uykum gelir muhtemelen.

Burda acayip bir güneş var. Hava da sıcakladı, gece bile sıcakladım hatta normalde çok üşürüm. Uyku setini kaldırmanın vakti gelmiş. Enerji fışkırırım evet bu konuda haklısın. :D

Her zaman şarkılarım ile buradayım. :D

Ben de zaten "hep" kavramını kullandım :P 

Klasik sizin ev hali. :D En kötü dinlenmiş olursun. :) 

Burada hava iyi ama kapalı, evde tişörtle falan dolanıyorum yani. Bu aralar ben de gece sıcaklıyorum. Haha böyle böyle birbirimizi tamamlarız artık. :D 

Teşekkürler, yakışıklımı atmıyorsun bana ne zamandır. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de zaten "hep" kavramını kullandım :P 

Klasik sizin ev hali. :D En kötü dinlenmiş olursun. :) 

Burada hava iyi ama kapalı, evde tişörtle falan dolanıyorum yani. Bu aralar ben de gece sıcaklıyorum. Haha böyle böyle birbirimizi tamamlarız artık. :D 

Teşekkürler, yakışıklımı atmıyorsun bana ne zamandır. :D 

Kullanıyorum işte hep kullanıyorum biri için daha güzelini istemek güzel bir şey aslında ama sen yapınca oyun bozanlık gibi geliyor. Hahah. Neden diye sorma ben de bilmiyorum. :D

Ramazan olmasa onlar da en geç 9da ayakta olurlardı da işte. :D Ben de tişörte geçtim geçen hafta az önce sınavdayken kamera açmam gerekiyordu, giyinir iken üzüldüm biraz. :D 

Yakışıklın yüzünü göstermiyor bayadır ya yeni bir dizi teklifi gelmiş onu da onaylamışlar sanırım iyice aktör oldu çıktı kendisi. Hatta webtoondan uyarlanacakmış dizi, pek beni memnun etmeyecek sahneler var içinde biraz mutsuzum. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, Şimdi tarihinde yazdı:

Kullanıyorum işte hep kullanıyorum biri için daha güzelini istemek güzel bir şey aslında ama sen yapınca oyun bozanlık gibi geliyor. Hahah. Neden diye sorma ben de bilmiyorum. :D

Ramazan olmasa onlar da en geç 9da ayakta olurlardı da işte. :D Ben de tişörte geçtim geçen hafta az önce sınavdayken kamera açmam gerekiyordu, giyinir iken üzüldüm biraz. :D 

Yakışıklın yüzünü göstermiyor bayadır ya yeni bir dizi teklifi gelmiş onu da onaylamışlar sanırım iyice aktör oldu çıktı kendisi. Hatta webtoondan uyarlanacakmış dizi, pek beni memnun etmeyecek sahneler var içinde biraz mutsuzum. :D 

Ama siz hep daha güzellerini hak ediyorsunuz... Benim tek gayem size en güzel dilekleri dilemek.

Haha biliyorum ya biliyorum. :) Geçmiş olsun, çok bir şey demeye gerek yok, anlıyorum seni diyeyim sen de benim  ne dediğimi anlarsın. :D 

Aaa ne tarz sahneler var ki içinde? :D Bak sen yakışıklıma, inşallah kötü yollara düşüp annesini mutsuz etmez. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Ama siz hep daha güzellerini hak ediyorsunuz... Benim tek gayem size en güzel dilekleri dilemek.

Haha biliyorum ya biliyorum. :) Geçmiş olsun, çok bir şey demeye gerek yok, anlıyorum seni diyeyim sen de benim  ne dediğimi anlarsın. :D 

Aaa ne tarz sahneler var ki içinde? :D Bak sen yakışıklıma, inşallah kötü yollara düşüp annesini mutsuz etmez. :) 

Sağ olasınız ama biz de dileyelim. Dilemekten zarar gelmez. :D

Anladım anladım. :D Bugünümüze de şükür diyelim daha yaz gelmedi. :)

Aşırı sahneler yok tabii de birlikte falan uyuyorlar, biraz romantik bir çocuğu oynuyor zaten kendisi de romantik ve sürekli ilerideki eşinden çocuklarından bahsedip duruyor gerçekte de. Yani kendi yapısına benzer bir rol gibi. Bakalım göreceğim. Şimdi oynadığı dizide yardımcı hakim çocuğum. Temmuzda yayınlacak uzun zaman sonra dizi izleyeceğim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Heheheh *-*

Evet tutuyorum normalde böyle olmuyordum bu sene oldu ilk defa. Artık bitene kadar sabredicem :') 

Bünyen zayıflamıştır aç olduğun için, sonra bir şeyden etkilenmişsindir işte, Allah şifa versin. :) 

syncdes, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Sağ olasınız ama biz de dileyelim. Dilemekten zarar gelmez. :D

Anladım anladım. :D Bugünümüze de şükür diyelim daha yaz gelmedi. :)

Aşırı sahneler yok tabii de birlikte falan uyuyorlar, biraz romantik bir çocuğu oynuyor zaten kendisi de romantik ve sürekli ilerideki eşinden çocuklarından bahsedip duruyor gerçekte de. Yani kendi yapısına benzer bir rol gibi. Bakalım göreceğim. Şimdi oynadığı dizide yardımcı hakim çocuğum. Temmuzda yayınlacak uzun zaman sonra dizi izleyeceğim. :D

Tabii siz de dileyin ama ben dileyince kötü hissetmeyin. :D 

Haha evet yaz gelmedi ama yolda. :D Yapacak bir şey yok, mecbur dayanacağız, bu yolda emin adımlarla yanınızdayım. :D 

Hee anladım, evet yakışıklımı böyle sahnelerde görmek istemem pek. >.< Evet söylemiştin ne kadar romantik olduğunu, inşallah kendisi kadar güzel biriyle karşılaşır. :) Haha keyifli seyirler şimdiden. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Tabii siz de dileyin ama ben dileyince kötü hissetmeyin. :D 

Haha evet yaz gelmedi ama yolda. :D Yapacak bir şey yok, mecbur dayanacağız, bu yolda emin adımlarla yanınızdayım. :D 

Hee anladım, evet yakışıklımı böyle sahnelerde görmek istemem pek. >.< Evet söylemiştin ne kadar romantik olduğunu, inşallah kendisi kadar güzel biriyle karşılaşır. :) Haha keyifli seyirler şimdiden. :D 

Bakarız. :)

Teşekkür ediyorum. Siz de olmasanız. :D

Bu temmuzda yayınlanacak olan temiz ama hukuksal olayları temek alıyor romantizm falan yok. en güzeli. Romantikliğini karısına yapsın ben dizilerde falan görmek istemiyorum. :D İnşaallah ya ne güzel iyi dilekler bunlar. Mutlu olsun, mutlu olayım, sonuç olarak hepimiz mutlu olalım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Bakarız. :)

Teşekkür ediyorum. Siz de olmasanız. :D

Bu temmuzda yayınlanacak olan temiz ama hukuksal olayları temek alıyor romantizm falan yok. en güzeli. Romantikliğini karısına yapsın ben dizilerde falan görmek istemiyorum. :D İnşaallah ya ne güzel iyi dilekler bunlar. Mutlu olsun, mutlu olayım, sonuç olarak hepimiz mutlu olalım. :D

Teşekkürler. :D 

Aman efendim tek gayem sizleri anlamak. :D 

Oh oh en güzeli evet. :D Haha aynen dizilerde romantikliğe gerek yok eşine yapsın. :D Aynen hep beraber mutlu olalım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.