Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

26 dakika önce, pegasusejder yazdı:

O kadar can veren kişiyi ne yapacaksın ya? :D Xinqui geliştir bence Mona'dan daha uyumlu Ayaka için. Bir de +80/+90 gereksiz materyal harcama oluyor, 70+ yetiyor karakterler için, dps'i 80+ yaparsın yeter bence.

Valla bilmiyorum ama hoşuma gitti her yerden can alıyorum :D Kokomi de DPS yapacağım Xingui de geliştiriyorum bakalım :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

9 saat önce, Yue-sama yazdı:

Valla bilmiyorum ama hoşuma gitti her yerden can alıyorum :D Kokomi de DPS yapacağım Xingui de geliştiriyorum bakalım :D 

Hahaha adamları öldürebiliyor musun peki? :D Kokomi'yi niye dps yapıyorsun? :D Sana kolay gelsin. :) 

Herkese günaydın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha adamları öldürebiliyor musun peki? :D Kokomi'yi niye dps yapıyorsun? :D Sana kolay gelsin. :) 

Herkese günaydın.

Günaydın. Valla çok rahat alıyorum hepsi DPS karakterlerimin. Dün Tensei shitara Slime Datta Ken 2 Sezon Part 2 izliyordum tekrardan özlemiştim 7 bölüme gelirken uyuya kalmışım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Yue-sama yazdı:

Günaydın. Valla çok rahat alıyorum hepsi DPS karakterlerimin. Dün Tensei shitara Slime Datta Ken 2 Sezon Part 2 izliyordum tekrardan özlemiştim 7 bölüme gelirken uyuya kalmışım :D

Zevk alıyorsan sıkıntı yok ya. :D Hahaha bu nasıl bir özlem böyle? :D Bu sezon güzeldi ama.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha söyleme boş ver. :D İkizin senden kopya çekseymiş. :D 

O kadar etmiyorum nasıl bir savunma cümlesi ya? :D Tamam tamam masumsun hala gözümde. :D Bir bıçak da ben çekeceğim ki alem reis görsün mü?

Ahaha yani nasıl tarif edebilirim ki bunu? :D Zaten artık pek hatırlamıyorum, öyle havadan sudan falan konuşuyorduk pek özel bir şey değildi, biz biraz şakasına atışıyorduk, öyle bir şeylerdi işte. :D 

Söyledim bir şey demedi :relax1-onion-head-emoticon: Önümde çocuk nasıl çeksin :D

Ay sanki sen etmiyorsun ya :D Sen çekemezsin ezik :uhuhuh-onion-head-emoticon: 

Bilmem:D Balık hafızalı Pega :teehee-crazy-rabbit-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Yue-sama yazdı:

Bayadır anime izleyemiyordum işten filan fırsat bulup bu sıra rahatım izleyim dedim de bayağı özelmişim :D 

Heee iyi olmuş o zaman senin için. :D Keyifli seyirler. 

4 saat önce, Kirii yazdı:

Söyledim bir şey demedi :relax1-onion-head-emoticon: Önümde çocuk nasıl çeksin :D

Ay sanki sen etmiyorsun ya :D Sen çekemezsin ezik :uhuhuh-onion-head-emoticon: 

Bilmem:D Balık hafızalı Pega :teehee-crazy-rabbit-emoticon: 

İyi bakalım. Usta bir kopyacının nerede oturduğu mühim değildir. :D 

Etmiyorum... İlla herkes küfür edecek diye bir kaide yok. :) Çekmeye de gerek yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

30.09.2021 - 20:30, pegasusejder yazdı:

Heee iyi olmuş o zaman senin için. :D Keyifli seyirler. 

İyi bakalım. Usta bir kopyacının nerede oturduğu mühim değildir. :D 

Etmiyorum... İlla herkes küfür edecek diye bir kaide yok. :) Çekmeye de gerek yok.

Kardeşim kopya çekmiyor ki :D Yanındaki çocuk 90 aldı kardeşim 35.. 

Bak ne buldum :D   Fan'ın grubumuzda ilgili bir şeyler yazıp çiziyordu ve senide yazmış:D

Spoiler

Screenshot_20211002-083324_Gallery.thumb.jpg.2444e16bef787fdc64bc3f557d3b4bf4.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17 saat önce, Zorojuro yazdı:

Selam

Selam Zoro.

3 saat önce, Kirii yazdı:

Kardeşim kopya çekmiyor ki :D Yanındaki çocuk 90 aldı kardeşim 35.. 

Bak ne buldum :D   Fan'ın grubumuzda ilgili bir şeyler yazıp çiziyordu ve senide yazmış:D

İçeriği Görüntüle

Screenshot_20211002-083324_Gallery.thumb.jpg.2444e16bef787fdc64bc3f557d3b4bf4.jpg

Aferin ona, iyi çocuk. :D 

Beni kız olarak mı çizmiş? :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Bunu da mı fanım yaptı acaba? :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Spoiler

nbx9yu0.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.