Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

3 dakika önce, Ari01 yazdı:

İyi akşamlar herkese :cheer3-onion-head-emoticon:

Uuu @Gorkito seni buralarda görmeyeli çok olmuştu. Nasılsın?

İyiyim, odama kapandım takılıyorum şu aralar.

Burdan önce disqusta biraz takıldım bazı manga sitelerinin altında görebilirsin beni ama şu aralar yeni bölüm gelmediği için pek aktif değilim :steal-onion-head-emoticon:. Ondanda önce biraz dc de bazı gruplarda takıldım, şimdide sıra buraya geldi.:evil-smile-onion-head-emoticon:

Ee sen nasılsin Ariel çamaşır suyu?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 9/26/2021 at 2:22 PM, Dmk said:

Ben göremedim o önerileri ya :(  Rica etsem tekrar gönderebilir misin?

Birisi bana isekai tarzı bu yılın serilerini yazmış. Onlara bi göz attım. Bu yıl popüler olan "Tokyo Ravengers" serisini önerdiler ona devam ediyorum. Okullar başladı ev ihtiyaçları falan derken çok zaman kalmadı bana zaten bu aralar

Öyle işte Tr serverında yaşamaya devam ediyoruz

@Ari01

Tabii, hemen yazıyorum :D

Tokyo Revengers'a ben de başlamıştım, hem de iki kere, ama ikisinde de canım başka tür çektiği için devam etmedim. Ama o ruh haline girince izleyeceğim, güzel görünüyor çünkü. Gerçi şimdiye kadar bitirmişsindir, değil mi? 

Attack on Titan : Gerek hikayesi gerek müzikleri gerek karakterleriyle olsun gerçekten çok güzel bir animedir. Eğer izlemediysen izlemeni öneririm. 

Jujutsu Kaisen

Vinland Saga : Vikinglerle ilgili bir animedir kendisi 

Demon Slayer : 

The Promised Neverland: Gerilim tarzından izlediğim animelerden en beğendiklerimdendir. 

Steins Gate : Bilimkurgu tarzında çok iyi bir animedir. Bir sürü anime sitesinde en yüksek puanı alan animelerden biridir. 

Fruits Basket : Yaşamadan kesitler tarzında en beğendiğim animelerden biridir. 60 bölüm biraz uzun gibi görünebilir ama bu sayede karakterleri izleyiciye benimsetir ve izleyiciyi de hikayesine sürükler. (Tabii bu benim yorumum ama 60 bölüm sana fazla gelirse Your Lie in April diye başka bir yaşamdan kesitler animesine de bakabilirsin, romantizm ve dram tarzında çok beğendiğim bir animedir ) 

Konosuba : Çerezlik kafa dağıtmalık bir komedi animesidir 

Darling in the Franxx : Bilimkurgu ve romantizm türündedir 

Kaguya sama Love is War : Romantizm ve komedi türündendir 

Genel olarak biraz eski ve bilinen animelerden yazmışım şimdi fark ettim ama umarım daha önce izlemediğin ve hoşuna gidebilecek birkaç anime önerebilmişimdir

Düzenlenme: Ari01 tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Just now, Gorkito said:

İyiyim, odama kapandım takılıyorum şu aralar.

Burdan önce disqusta biraz takıldım bazı manga sitelerinin altında görebilirsin beni ama şu aralar yeni bölüm gelmediği için pek aktif değilim :steal-onion-head-emoticon:. Ondanda önce biraz dc de bazı gruplarda takıldım, şimdide sıra buraya geldi.:evil-smile-onion-head-emoticon:

Ee sen nasılsin Ariel çamaşır suyu?

Hii, iyi madem bayağı gezmişsin. (internette yani) Uuu, iyi iyi  (aklıma diyecek bir şey gelmiyor şu an :D)

O son iki kelime olmasa olmuyor muydu ya :D Ben de iyiyim, sürünüyorum üniversitede ( ya da öyle bişi işte :D  )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Ari01 yazdı:

Hii, iyi madem bayağı gezmişsin. (internette yani) Uuu, iyi iyi  (aklıma diyecek bir şey gelmiyor şu an :D)

O son iki kelime olmasa olmuyor muydu ya :D Ben de iyiyim, sürünüyorum üniversitede ( ya da öyle bişi işte :D  )

İyi iyi gezdim baya (internette).

Olsun sonra söylersin artık.

Beğenmediysen hemen değiştiriyorum Ariel klorak :embarrassed2-onion-head-emoticon:

Tabi siz ünide takılın ben evde iyiyim, biraz kitaplara gömülüyüm ama olsun jddkdks. Birde muhabbet açılınca aklıma geldi, sınavdan beridir hiçbir arkadaşımla muhabbet etmedim doğru düzgün, ne internettekilerle, ne normal hayattakilerle. Iyice asosyal bir birey olma yoluna girdim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Just now, Gorkito said:

İyi iyi gezdim baya (internette).

Olsun sonra söylersin artık.

Beğenmediysen hemen değiştiriyorum Ariel klorak :embarrassed2-onion-head-emoticon:

Tabi siz ünide takılın ben evde iyiyim, biraz kitaplara gömülüyüm ama olsun jddkdks. Birde muhabbet açılınca aklıma geldi, sınavdan beridir hiçbir arkadaşımla muhabbet etmedim doğru düzgün, ne internettekilerle, ne normal hayattakilerle. Iyice asosyal bir birey olma yoluna girdim...

Hah bu daha iyi, en azından kulağa daha havalı geliyor. :D

Haha olsun o kadar :waiting-onion-head-emoticon:Bir de benim derslerin çoğu ingilizce, ders amfide oluyor, hocanın maskesi var ve kalabalık gözümü korkuttuğumdan en arkalara oturuyorum, iki hafta hiç anlayamadım hocayı, artık biraz biraz anlayabiliyorum ama dinlerken de canım sıkılıyor iyi mi :D

Sorayım bari, nasıl gidiyor derslerin, çalışmaların? 

Ya ben de lisedekilerle telefonda, görüntülü falan konuşuyorum da burada arkadaş edinemedim bir türlü :bsod-onion-head-emoticon: Yani selamlaşıyorum birileriyle ama böyle gece hayatına atılacak kanka bulamadım daha. Şaka maka, cidden anlayamıyorum niye böyle oluyor, ama nasıl desem dersler karmaşık ve kalabalık bizim kimi görüp kimi görmediğimi anlayamıyorum ve kaldığım yurt hayaletli sanırım, sabah akşam dolaşırken hiçkimseye rastlayamıyorum, kapıyı bir kapatıyorum dışarıdan sesler gelmeye başlıyor. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, Ari01 yazdı:

Hah bu daha iyi, en azından kulağa daha havalı geliyor. :D

Haha olsun o kadar :waiting-onion-head-emoticon:Bir de benim derslerin çoğu ingilizce, ders amfide oluyor, hocanın maskesi var ve kalabalık gözümü korkuttuğumdan en arkalara oturuyorum, iki hafta hiç anlayamadım hocayı, artık biraz biraz anlayabiliyorum ama dinlerken de canım sıkılıyor iyi mi :D

Sorayım bari, nasıl gidiyor derslerin, çalışmaların? 

Ya ben de lisedekilerle telefonda, görüntülü falan konuşuyorum da burada arkadaş edinemedim bir türlü :bsod-onion-head-emoticon: Yani selamlaşıyorum birileriyle ama böyle gece hayatına atılacak kanka bulamadım daha. Şaka maka, cidden anlayamıyorum niye böyle oluyor, ama nasıl desem dersler karmaşık ve kalabalık bizim kimi görüp kimi görmediğimi anlayamıyorum ve kaldığım yurt hayaletli sanırım, sabah akşam dolaşırken hiçkimseye rastlayamıyorum, kapıyı bir kapatıyorum dışarıdan sesler gelmeye başlıyor. :D

Hocaya megafon hediye et :good-job-onion-head-emoticon:

Valla iyi gidiyor, raunt aldım ve çok hoşuma gitti soru çözüyosun, çözemediğin sorulara göre video izletiyo sana. Hojuma gitti.

Nerde okuyodunki sen?

Bu arada taktik vereyim oda arkadaşın varsa git ona yapış biraz o seni birileriyle tanıştırır. Lisede benim taktik buydu, hiç konuşmadan herkesle arkadaş oldum. Ortamda köşe koltuğu gibiydim kimse yadırgamıyodu djdjndnsns

Gece hayatı diyonda para dayanmaz ona, dolar malum :embarrassed2-onion-head-emoticon:, apart tuttuysan hadi neysede, evde düzenlediğinde bir tık daha az para gider. Ortamda ne kadar harcadığını fark etmiyosun.

Bu arada tekel falan pahalı gelirse sana formülleri yollarım, dc den yaz :evil-smile-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.