Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

1 dakika önce, Ari01 yazdı:

Maşallah :) Uuu süper, yürü ya kim tutar seni :D :super-onion-head-emoticon::super-onion-head-emoticon:

yav piskopatlaştım. Kultivasyon ile uyanıyorum, shoujo ile öğle yemeği yiyorum, sistem ile uyuyorum.

okuduklarımın konuları %80 civarında aynı ama nedense saçma bir şekilde yinede okutuyo :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Just now, pegasusejder said:

GEçmiş olsun. :D 

Karşına insan çıkmaması çekindiğinden. :D Daha tekli insan avlamaya çalışma, gir bi gruba yoksa daha da geç olacak. :) Aynen ben de o yüzden izledim, sen de izlersin. :D 

Tanışırsın elbet. :) Mushoku güzeldir.

Suikastçı güzel ya, izle bence. 

Aa nereden biliyorsun Ponçik :D Daha geçen gün 3lü bir grupla konuştum, bugün de 2li. :D :dandyonionplz:  Sıkıntı birileriyle konuşmakta değil zaten, böyle devamlı arkadaş olabileceğim, üniversite hayatım boyunca bana eşlik edebilecek birini bulmakta. Yoksa daha şimdi birine merhaba dedim zaten :D :D 

Elbet diyorsun ha, belki mezuniyete falan :D 

Tamamdır, bakacağım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Ari01 yazdı:

Aa nereden biliyorsun Ponçik :D Daha geçen gün 3lü bir grupla konuştum, bugün de 2li. :D :dandyonionplz:  Sıkıntı birileriyle konuşmakta değil zaten, böyle devamlı arkadaş olabileceğim, üniversite hayatım boyunca bana eşlik edebilecek birini bulmakta. Yoksa daha şimdi birine merhaba dedim zaten :D :D 

Tamamdır, bakacağım

ona oda arkadaşı deniyo ssdfuojs

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 minutes ago, Gorkito said:

yav piskopatlaştım. Kultivasyon ile uyanıyorum, shoujo ile öğle yemeği yiyorum, sistem ile uyuyorum.

okuduklarımın konuları %80 civarında aynı ama nedense saçma bir şekilde yinede okutuyo :(

:uhuhuh-onion-head-emoticon::uhuhuh-onion-head-emoticon:

İnsanın canı sıkılınca bir şeye takası geliyor bilirim. Geçen sene ertesi gün sınav varken AMV ler o kadar çekici gelirdi ki 1 saat falan izlerdim, şimdi o kadar sarmıyor mesela :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an, Ari01 yazdı:

Tamamdır, bakacağım

Tamam işte o gruplarla kaynaşa kaynaşa aralarından bulacaksın, benim ilk grubum bazı nedenlerden ötürü dağıldı, farklı bir grupla takıldım falan, oradan gayet iyi arkadaşlarım var, önceki gruptan arkadaşlarım var. Yani illa devamlı arkadaş arama mottosuyla dolanma, çünkü devamlı takılmadan onların devamlı olup olmayacağını bilemezsin. :ahaaah-onion-head-emoticon:

İnşallah. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 minute ago, pegasusejder said:

Tamam işte o gruplarla kaynaşa kaynaşa aralarından bulacaksın, benim ilk grubum bazı nedenlerden ötürü dağıldı, farklı bir grupla takıldım falan, oradan gayet iyi arkadaşlarım var, önceki gruptan arkadaşlarım var. Yani illa devamlı arkadaş arama mottosuyla dolanma, çünkü devamlı takılmadan onların devamlı olup olmayacağını bilemezsin. :ahaaah-onion-head-emoticon:

İnşallah. :D 

Anlıyorum Pega, yani şu 3lü grup iyi gibiydi, hatta içlerinden biri de hukukta okuyormuş, bu seneki bir dersimiz de ortak. Onlarla kaynaşmaya çalışacağım mesela, yarın dersimiz var. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.