Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Şu an, Ari01 yazdı:

Anlıyorum Pega, yani şu 3lü grup iyi gibiydi, hatta içlerinden biri de hukukta okuyormuş, bu seneki bir dersimiz de ortak. Onlarla kaynaşmaya çalışacağım mesela, yarın dersimiz var. :D

Hadi seni görelim o zaman aslan Ari. :D :cheer3-onion-head-emoticon: Gir ve o grubu param parça et, ay pardon yanlış oldu, gir ve o grupla kaynaş. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

2 dakika önce, pegasusejder yazdı:

BEnim arkadaşım oda arkadaşları pek sevmezdi, ben de oda arkadaşı değildim ve en iyi arkadaştık ki hala görüşürüz ve oda arkadaşlarıyla görüşmez. :D 

valla bende pek bilmiyorum ama şöyle bir düşününce insan yakın arkadaşıyla kalmak ister. 

Ablam apart tuttuğu için üniversitede ordan yola çıkıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Just now, pegasusejder said:

Hadi seni görelim o zaman aslan Ari. :D :cheer3-onion-head-emoticon: Gir ve o grubu param parça et, ay pardon yanlış oldu, gir ve o grupla kaynaş. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

:waiting-onion-head-emoticon:

Sen nasıl istersen Pega, gireceğim ve o grubu paramparça edeceğim. :whaaat3-onion-head-emoticon:

Spoiler

Yok etme modu: Açık :bsod-onion-head-emoticon:        Hedef: belirlendi :bled2-onion-head-emoticon:

Tam koordinasyonlar alınıyor...:dead-crazy-rabbit-emoticon:Yok etme başlatılıyor:super-sayan-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Gorkito yazdı:

valla bende pek bilmiyorum ama şöyle bir düşününce insan yakın arkadaşıyla kalmak ister. 

Ablam apart tuttuğu için üniversitede ordan yola çıkıyorum.

He ayrı eve çıkmak biraz daha farklı doğru ama yine de olmayabiliyor ya, bir arkadaşım da sadece kira için başkasıyla kalıyordu, hani ondan biraz daha şey oluyor saygı olduğu sürece illa çok iyi anlaşmana gerek yok ama genelde iyi anlaştıklarınla çıkarsın. Ben daha çok yurt falan onlardan bahsettim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Ari01 yazdı:

:waiting-onion-head-emoticon:

Sen nasıl istersen Pega, gireceğim ve o grubu paramparça edeceğim. :whaaat3-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Yok etme modu: Açık :bsod-onion-head-emoticon:        Hedef: belirlendi :bled2-onion-head-emoticon:

Tam koordinasyonlar alınıyor...:dead-crazy-rabbit-emoticon:Yok etme başlatılıyor:super-sayan-onion-head-emoticon:

Uyuyan canava- pardon, tatlişi uyandırdık. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.