Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

1 minute ago, Gorkito said:

Seninle konuşmak istememe durumu yokki. Zaten zar zor 1-2 kişi geliyo onuda kaçırsınmi? :D

Burası için mi diyorsun? Ya arada uğrarım yine, merak etmeyin, bir kere yazmaya başlayınca arkası geliyor bende. :)

1 minute ago, pegasusejder said:

Konuşuruz canım, ne olacak sanki? Arada seni de düşünmek lazım, madem bizimle bu kadar konuşmak için can atıyorsun, bi düşünürüz. :D 

Tabii ki de. ^^

Spoiler

Hani hazır yok etme modumdayken....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

7 minutes ago, pegasusejder said:

Dersler nasıl gidiyor peki? Sınavlar falan ne zaman?

Hmm dersleri toparlıyorum yavaş yavaş. Sınavları bilmiyorum açıkçası, daha pek bir şey denmedi bize ama Kasım'ın 2. haftasından sonra olur diye düşünüyorum. Program göndermişlerdi de bakarım bir ara. Onun dışında 3 dersten proje ödevimiz falan var, biri haftaya hem de ama ders rehberlik gibi bir şey olduğu için rahat. Perşembe ve haftaya pazartesi de iki dersten quiz gibi bir şeyimiz var. Böyle biraz ajanda gibi oldu da neyse

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Ari01 yazdı:

Hmm dersleri toparlıyorum yavaş yavaş. Sınavları bilmiyorum açıkçası, daha pek bir şey denmedi bize ama Kasım'ın 2. haftasından sonra olur diye düşünüyorum. Program göndermişlerdi de bakarım bir ara. Onun dışında 3 dersten proje ödevimiz falan var, biri haftaya hem de ama ders rehberlik gibi bir şey olduğu için rahat. Perşembe ve haftaya pazartesi de iki dersten quiz gibi bir şeyimiz var. Böyle biraz ajanda gibi oldu da neyse

Sınavları iyi takip et ha, sonra bir bakmışsın kapında bitiveriyor. :D Gerçi sen çalışkan kızsın, yaparsın her türlü. :) Projelerinde de kolaylıklar diliyorum, quiz'lerinde başarılar. :D Maşallah çok yoğun bir programın varmış. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.