Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

7 hours ago, pegasusejder said:

Çizdik. .)

Haha zengin olmadan unuttular merak etme. :)

Günaydın.

Çizelim bakalım Ari'cik. :D 

Nasılsın? ^^

1 hour ago, Gorkito said:

Kötü yollarla tahtı ele geçiren burunu yolladık sayende. Teşekkürler @Ari01

Haha, ay çok mutlu oldum ya :bye2-onion-head-emoticon: Ne ara o kadar çok yazmışım ki? :) Ya ama şimdi de ben kötü yollarla geçirmiş gibi oldum. :D :shock1-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar herkese :) Nasılsınız? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

11 saat önce, Gorkito yazdı:

Ne zengink yahu, cebimizde 5 kuruş yok :uhuhuh-onion-head-emoticon:. Sadece vefasızız. Eskiden böyle değildik, burun bozdu bizi hep.

Bu arada ben Görkem, merhaba.

Günaydın dostlar :hi-onion-head-emoticon:

7 saat önce, Ari01 yazdı:

Bir yere de uyanamayan bir Ari'cik çizelim :)

:wew-onion-head-emoticon:

Haha merhaba :D

Merhabaa ne kadar tek başıma konuşmayı da sevsemde sizi buralarda görmek güzel :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İyi gecelerr bugün erkenden yatmayı deniyeceğim bakalım yarın çok dersim var :dying-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 minutes ago, Odradek said:

Merhabaa ne kadar tek başıma konuşmayı da sevsemde sizi buralarda görmek güzel :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İyi gecelerr bugün erkenden yatmayı deniyeceğim bakalım yarın çok dersim var :dying-onion-head-emoticon:

Tek başına konuşmak derken? :D :D Teşekkürler :) Animeyi çok sevdiğim için buradakilerle konuşmak benim için cidden çok eğlenceli oluyor, seninle uygun olduğumuz zamanlarda bolca sohbet ederiz umarım. :waiting-onion-head-emoticon:

İyi geceler :bye1-onion-head-emoticon: Kolay gelsin şimdiden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

34 dakika önce, Ari01 yazdı:

Nasılsın? ^^

Haha, ay çok mutlu oldum ya :bye2-onion-head-emoticon: Ne ara o kadar çok yazmışım ki? :) Ya ama şimdi de ben kötü yollarla geçirmiş gibi oldum. :D :shock1-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar herkese :) Nasılsınız? 

önemli olan kötü adam @BURUNu def etmiş olmamız.

şimdi yerimi verirsen mutlu olurum

Spoiler

Eg6UALKVoAAsK3g.jpg

32 dakika önce, Odradek yazdı:

buraları çok boş bırakmışız...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Ari01 yazdı:

Nasılsın? ^^

İyiyim çok şükür, sen nasılsın? 

Bu arada 4.'lük için tebrik ederim. :) 

47 dakika önce, Gorkito yazdı:

saygılı davran. 3 katınım ben senin, hatta ne demiştin hatırlamıyorum ama fiziksel olarak bile en az 2 katınım fdhsdkfhgh

Öhöm öhöm. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.