Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Allah kahretmesin. Gecenin üçü, makale okumaya çalışıyorum. Yanımda birisi horluyor, ama ne horlamak! Sanki elektrikli testereyle çınar deviriyorlar. Elemanın gırtlağı yırtılarak ölmezse ben boğacağım az kaldı. 

07.01.2023 - 23:01, pegasusejder yazdı:

Ben sınav haftasından çıkmadım ama benim de bi ara belim ağrıyordu, salgın vardır belki de. :') Kolay gelsin be yiğidim, kaç senen kaldı diyeceğim ama hiç belli olmaz kalan seneler. :') 

Atalet salgını var be dedem. Spor, cimnastik neyin yapmak lazım. 

Eyw. Söylemeyeyim bereketi kaçmasın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

09.01.2023 - 03:22, Kemankech yazdı:

Allah kahretmesin. Gecenin üçü, makale okumaya çalışıyorum. Yanımda birisi horluyor, ama ne horlamak! Sanki elektrikli testereyle çınar deviriyorlar. Elemanın gırtlağı yırtılarak ölmezse ben boğacağım az kaldı. 

Atalet salgını var be dedem. Spor, cimnastik neyin yapmak lazım. 

Eyw. Söylemeyeyim bereketi kaçmasın :D

Hadi beee Allah sabır versin be kardeşim. :/ Sen yine de boğma sakin ol. :') 

Doğru üşengeçliğimi bir kenara bırakırsam spor yapmam gerek cidden. :D 

Ahahaha söyleme söyleme o zaman. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13.01.2023 - 09:04, pegasusejder yazdı:

İyidir, seni sormalı. :) 

İyidir bende ya sağ olasın. Elime güzel bir kitap geçti onu okuyorum bu aralar. Öyle ya işte sakin ve sıradan günler devam ediyor, bu halimize de şükür. Sen ne yaptın. İzledin mi Bocchi'yi, yorumlarını merak ediyorum. :embarrassed1-onion-head-emoticon: 

İyi akşamlar, iyi forumlar. :relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14.01.2023 - 21:19, Bag Of Bones yazdı:

İyidir bende ya sağ olasın. Elime güzel bir kitap geçti onu okuyorum bu aralar. Öyle ya işte sakin ve sıradan günler devam ediyor, bu halimize de şükür. Sen ne yaptın. İzledin mi Bocchi'yi, yorumlarını merak ediyorum. :embarrassed1-onion-head-emoticon: 

İyi akşamlar, iyi forumlar. :relax2-onion-head-emoticon:

Ne okuyorsun bakalım? :) Sakin olması güzel ya. :D Ben de ne yapayım işleri azaltıyorum yavaş yavaş. :) İzledim izledim, güzel bir animeydi, çok az şarkı çalma sahnesi vardı müzikal bir animeden daha fazlasını beklerdim, bir de finalde kıza solo yaptırmamaları bi tık üzdü ama onun haricinde iyi ve komik bir animeydi. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15.01.2023 - 10:40, pegasusejder yazdı:

Ne okuyorsun bakalım? :) Sakin olması güzel ya. :D Ben de ne yapayım işleri azaltıyorum yavaş yavaş. :) İzledim izledim, güzel bir animeydi, çok az şarkı çalma sahnesi vardı müzikal bir animeden daha fazlasını beklerdim, bir de finalde kıza solo yaptırmamaları bi tık üzdü ama onun haricinde iyi ve komik bir animeydi. :D 

George Orwell'dan Paris ve Londra'da Beş Parasız okuyorum. Aynı yazardan Boğulmamak İçin'i de okumuştum, meşhur bir yazar zaten. :embarrassed1-onion-head-emoticon:Cidden müzikleri biraz azdı ya, yine de beğenmene sevindim. :whistling-onion-head-emoticon:

:happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15.01.2023 - 13:07, Bag Of Bones yazdı:

George Orwell'dan Paris ve Londra'da Beş Parasız okuyorum. Aynı yazardan Boğulmamak İçin'i de okumuştum, meşhur bir yazar zaten. :embarrassed1-onion-head-emoticon:Cidden müzikleri biraz azdı ya, yine de beğenmene sevindim. :whistling-onion-head-emoticon:

Hmmm mevcut kitaplarımı eritirsem bunlara da bir bakarım. :) Evet evet genel olarak güzeldi. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.