Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

06.05.2023 - 21:27, pegasusejder yazdı:

İnternete alışınca internetsizlik çok kötü oluyor, gerçi artık bu devirde internetsizlik bayağı zor :') 

Oshi no Ko diye bir seri, ilk bölümle fena giriş yaptı, normalde izlemeyecektim saçma geldiydi konusu ama izlemeye başlayınca sardı öyle.

Ahahahaha çok şükür ben öyle bir konuşmaya denk gelmemişim. :D Konuyu bana getirenle öyle bir dalga geçerdim ki. :D Ama normal ya, bazen insanlar duymayabiliyor, ben de sektörle ilgili bir çok şeyi sonradan öğreniyorum. :') 

İnternetten yana yüzüm gülmedi bir türlü. Molotoflarla türk telekom binasına yürümeyi düşünüyorum.

Bakayım heman.   

edit\: oha. YUH. Bu ne kadar sert bir açılış lan. Japon çocuk idolleri ve hamilelik. Japonya için hassas bir konu değil mi ya bu? 

edit2\:İlk bölümün sonuna (sonunda, 1 buçuk saat bölüm mü olur ya) gelebildim. Kötü değil. Müthiş de değil. İlerde sıkmazsa izlerim. 

Dondum kaldım yeminle. Bir süre ciddi ciddi dalga geçtiğini zannettim. Github ya. İnsan yalandan sektörü takip etse yine adını duyar, görür, bi etkileşim olur yani. Sektör dipsiz kuyu illa ki devamlı bir şeyler öğreneceksin ama  'hadi şu kuyuya bir gireyim' diye paçalarını sıvarken karşına çıkması lazım ya. En basit eğitimde bile eğitimciler 'ben falanca github hesabım şu şu' diye başlıyor. İnsan merak eder bakar bi.

07.05.2023 - 15:20, Ellen yazdı:

Aman da aman nerelere geldim, selamlar. 

Oo Aqua ve Ruby. 

Ooo hoş geldiniz efe'm hoş geldiniz, safalar getirdiniz. Nasılsınız, afiyettesiniz inşallah?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

07.05.2023 - 15:20, Ellen yazdı:

Aman da aman nerelere geldim, selamlar. 

Oo Aqua ve Ruby. 

Bilmem nerelere gelmişsin? Aleyküm selam

Oo Shinpei ve Ushio

08.05.2023 - 10:50, Kemankech yazdı:

İnternetten yana yüzüm gülmedi bir türlü. Molotoflarla türk telekom binasına yürümeyi düşünüyorum.

Bakayım heman.   

edit\: oha. YUH. Bu ne kadar sert bir açılış lan. Japon çocuk idolleri ve hamilelik. Japonya için hassas bir konu değil mi ya bu? 

edit2\:İlk bölümün sonuna (sonunda, 1 buçuk saat bölüm mü olur ya) gelebildim. Kötü değil. Müthiş de değil. İlerde sıkmazsa izlerim. 

Dondum kaldım yeminle. Bir süre ciddi ciddi dalga geçtiğini zannettim. Github ya. İnsan yalandan sektörü takip etse yine adını duyar, görür, bi etkileşim olur yani. Sektör dipsiz kuyu illa ki devamlı bir şeyler öğreneceksin ama  'hadi şu kuyuya bir gireyim' diye paçalarını sıvarken karşına çıkması lazım ya. En basit eğitimde bile eğitimciler 'ben falanca github hesabım şu şu' diye başlıyor. İnsan merak eder bakar bi.

Bakalım belki ileride değişir bir şeyler. :D 

Ahahaha demek ki değilmiş veya adamlar risk almışlar. :D 

Film gibi bölüm yapmışlar. :D Ya bir yerde çok dark teması var falan diyorlardı sanki, ondan bi merak etmiştim ama öyle olmayacak gibi, daha çok slice of life gibi. Şu an sarıyo beni ya. :D 

Benim github hesabım şu dendiğinde kitap hesabım anlamıştır belki de. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

08.05.2023 - 19:54, pegasusejder yazdı:

Bakalım belki ileride değişir bir şeyler. :D 

Ahahaha demek ki değilmiş veya adamlar risk almışlar. :D 

Film gibi bölüm yapmışlar. :D Ya bir yerde çok dark teması var falan diyorlardı sanki, ondan bi merak etmiştim ama öyle olmayacak gibi, daha çok slice of life gibi. Şu an sarıyo beni ya. :D 

Benim github hesabım şu dendiğinde kitap hesabım anlamıştır belki de. :D 

Umudum çok az. Ya kötüye gider, yahut daha kötüye. Ama yeterli miktarda molotfum var bence :P

Japonyada rtük olmadığından da olabilir. Veya onların rtüğü bizimki kadar çalışmıyodur :D

5 parça halinde izledim ilk bölümü. Ara vere vere, sindire sindire böyle. 

Dark tema dediklerini frenk sitelerinde gördüysen çok şeyapma. Adamların grimdark dediğine günlük hayat diyoruz.

Hahaha. Şiveli konuştuğunu düşün hocanın bi de "Gitabdan bağın. Herkesin gitabı vardır ondan diyon. Değelse ben de biliyon 50 lira ateşleyin de eğitim verem demeği. Amma ben o tarz bi Allahsız değilin."

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

08.05.2023 - 20:14, Kemankech yazdı:

Umudum çok az. Ya kötüye gider, yahut daha kötüye. Ama yeterli miktarda molotfum var bence :P

Japonyada rtük olmadığından da olabilir. Veya onların rtüğü bizimki kadar çalışmıyodur :D

5 parça halinde izledim ilk bölümü. Ara vere vere, sindire sindire böyle. 

Dark tema dediklerini frenk sitelerinde gördüysen çok şeyapma. Adamların grimdark dediğine günlük hayat diyoruz.

Hahaha. Şiveli konuştuğunu düşün hocanın bi de "Gitabdan bağın. Herkesin gitabı vardır ondan diyon. Değelse ben de biliyon 50 lira ateşleyin de eğitim verem demeği. Amma ben o tarz bi Allahsız değilin."

Ahahaha o zaman dal gitsin yav. :D 

Bizim Rtük kadar hiçbir yerin Rtüğ'ü çalışmaz. :D 

İyi yapmışsın, ben tek seferde daldım. :D 

Yok ya oralarda değil ama nerede gördüğümü de hatırlamıyorum. Aslında ilk bölümün sonunda çocuğun o psikopatça düşüncesi hani seri öyle olacakmış gibi gösteriyordu ama sonra güllük gülüstanlık oldu.

Hahahaha sende bir yayıncı potansiyeli var kardeş bu arada. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

08.05.2023 - 22:55, pegasusejder yazdı:

Ahahaha o zaman dal gitsin yav. :D 

Bizim Rtük kadar hiçbir yerin Rtüğ'ü çalışmaz. :D 

İyi yapmışsın, ben tek seferde daldım. :D 

Yok ya oralarda değil ama nerede gördüğümü de hatırlamıyorum. Aslında ilk bölümün sonunda çocuğun o psikopatça düşüncesi hani seri öyle olacakmış gibi gösteriyordu ama sonra güllük gülüstanlık oldu.

Hahahaha sende bir yayıncı potansiyeli var kardeş bu arada. :D 

Ucuz alkol diye aldım, su satmışlar yav. Yanmadı hiç biri. Bi de tükanın önünde şişe mi kırıyon lan sen diye bir araba dayak yedim :P

Trt babamız rtük paşamız bee. Bu arada yerli bilim kurgu çıkıyormuş gördün mü? Tworld diye. Bana diriliş, avengers kırması bir şeymiş gibi hissettirdi. Çıksada izlesek.

Ben ilerki bölümlerden herkesin kan kusarak ağlamasını bekliyorum. Ponçik başlayıp vurunca daha çok acıtıyor. Bu tekniğin en başarılı uygulayıcısı clannad mesela.

Yazılımda tutunamazsak ekmeği orada da ararız ya. O da olmazsa ipimizi omzumuza atar inşaata amele yazılırız, nabalım. Acımızdan ölecek değiliz ya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

09.05.2023 - 21:55, Kemankech yazdı:

Ucuz alkol diye aldım, su satmışlar yav. Yanmadı hiç biri. Bi de tükanın önünde şişe mi kırıyon lan sen diye bir araba dayak yedim :P

Trt babamız rtük paşamız bee. Bu arada yerli bilim kurgu çıkıyormuş gördün mü? Tworld diye. Bana diriliş, avengers kırması bir şeymiş gibi hissettirdi. Çıksada izlesek.

Ben ilerki bölümlerden herkesin kan kusarak ağlamasını bekliyorum. Ponçik başlayıp vurunca daha çok acıtıyor. Bu tekniğin en başarılı uygulayıcısı clannad mesela.

Yazılımda tutunamazsak ekmeği orada da ararız ya. O da olmazsa ipimizi omzumuza atar inşaata amele yazılırız, nabalım. Acımızdan ölecek değiliz ya.

Bari ucuz alkolde dolandırmayın yav, çocuğun bi hevesi vardı... :D Dayak yiye yiye atmayı öğrenmedin mi peki? :D 

Hmmm ilginç Avengers ekibiyle de anlaşmışlar galiba görsel efekt için. Çıkarsa bi bakarız, Hakan Muhafız gibi olmasın da. :D 

Clannad kalbimdeki yara zaten, o Ushio'nun son sahnesi her aklıma geldiğimde... :'( Anlamadım ya olayını, kimisi beğeniyor kimisi ana olaydan koptu lise mangasına döndü falan diyor. 

Youtube işine ufaktan girdim ama zor bi iş ya, sürekli devam etmen lazım :')

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10.05.2023 - 09:04, pegasusejder yazdı:

Bari ucuz alkolde dolandırmayın yav, çocuğun bi hevesi vardı... :D Dayak yiye yiye atmayı öğrenmedin mi peki? :D 

Hmmm ilginç Avengers ekibiyle de anlaşmışlar galiba görsel efekt için. Çıkarsa bi bakarız, Hakan Muhafız gibi olmasın da. :D 

Clannad kalbimdeki yara zaten, o Ushio'nun son sahnesi her aklıma geldiğimde... :'( Anlamadım ya olayını, kimisi beğeniyor kimisi ana olaydan koptu lise mangasına döndü falan diyor. 

Youtube işine ufaktan girdim ama zor bi iş ya, sürekli devam etmen lazım :')

Daha öğrenemedim. Bir kaç kez daha denemem lazım. Aynı yerden yine molotofiye(molotof malzemesi) aldım, bu kez öğreneceğim. :admire-onion-head-emoticon:

Bilemiyorum nasıl olacak. Zevk alacağım kadar cringe olamaz diye düşünerek, cringe olmadığım sürece izlerim ya diyorum.

Clannad başımda duman, ilk aşkım ilk heyecan... Lisede başlayan tertemiz bir hikaye anlatmış işte. Normalde bu kadar çok hikaye gelişimi olan anime yok, ondan vayy bozdu diyorlardır. Bin bölümü olan one piece'de bile ilk bölümle son bölümü aynı kelimelerle anlatabilirsin "Bi çocuk var abi, korsan kral olmak istiyo. O yüzden çok tehlikeli bir denize açılıp, dost düşman edinip hayatını yaşıyo." Clannad'da ana tema o kadar çok değişiyor ki, milletin başının dönmesi normal.

Süreklilikten başka tavsiyeniz var mı sensei? Yanına güzel bir hanımefendi bul, arada omzunu falan göstersin tarzı :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10.05.2023 - 13:29, Kemankech yazdı:

Daha öğrenemedim. Bir kaç kez daha denemem lazım. Aynı yerden yine molotofiye(molotof malzemesi) aldım, bu kez öğreneceğim. :admire-onion-head-emoticon:

Bilemiyorum nasıl olacak. Zevk alacağım kadar cringe olamaz diye düşünerek, cringe olmadığım sürece izlerim ya diyorum.

Clannad başımda duman, ilk aşkım ilk heyecan... Lisede başlayan tertemiz bir hikaye anlatmış işte. Normalde bu kadar çok hikaye gelişimi olan anime yok, ondan vayy bozdu diyorlardır. Bin bölümü olan one piece'de bile ilk bölümle son bölümü aynı kelimelerle anlatabilirsin "Bi çocuk var abi, korsan kral olmak istiyo. O yüzden çok tehlikeli bir denize açılıp, dost düşman edinip hayatını yaşıyo." Clannad'da ana tema o kadar çok değişiyor ki, milletin başının dönmesi normal.

Süreklilikten başka tavsiyeniz var mı sensei? Yanına güzel bir hanımefendi bul, arada omzunu falan göstersin tarzı :P

Sen bu işi halledersin be aslan, bu iş sende güveniyorum sana. :D 

Ya senaryo konusunu böyle aşka kaydırırlarsa sıkıntı, çünkü bizimkiler bence aşk işlerini beceremiyor. :D Ama yine bakılır, Hakan Muhafız'ı da sonunda kadar izleyip öyle gömdüm. :D 

Ben oradaki son cümleyi Oshi no Ko için yazmıştım. :D Normalde çocuk intikam yeminleri ederken bir anda lise animesine dönüyor falan diye söylüyorlardı. :D Biraz anlaşılmaz olmuş. :D Clannad cidden başka bir şey ama ya, o aradaki aşkın gelişmesi, adamla çocuğun ilişkisi, çocuğun son hali var öyle buram buram işliyorlar ki... Sonra kimisi gelip "Ehe anten kafalar, of çok eski görseller" deyip eleştiriyorlar... Daha başka eleştirenler de vardı da... Biri senaryoya çok klişe demişti, sonunu direkt tahmin edebilirmiş, sonrasında da etti ve tutmadı. :D 

Ahahaha kardeş sen başka yerlere gidiyorsun, çok gitme oralara. :D He ille de para kazanacam diyorsan, orası ayrı tabi. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11.05.2023 - 11:07, pegasusejder yazdı:

Sen bu işi halledersin be aslan, bu iş sende güveniyorum sana. :D 

Ya senaryo konusunu böyle aşka kaydırırlarsa sıkıntı, çünkü bizimkiler bence aşk işlerini beceremiyor. :D Ama yine bakılır, Hakan Muhafız'ı da sonunda kadar izleyip öyle gömdüm. :D 

Ben oradaki son cümleyi Oshi no Ko için yazmıştım. :D Normalde çocuk intikam yeminleri ederken bir anda lise animesine dönüyor falan diye söylüyorlardı. :D Biraz anlaşılmaz olmuş. :D Clannad cidden başka bir şey ama ya, o aradaki aşkın gelişmesi, adamla çocuğun ilişkisi, çocuğun son hali var öyle buram buram işliyorlar ki... Sonra kimisi gelip "Ehe anten kafalar, of çok eski görseller" deyip eleştiriyorlar... Daha başka eleştirenler de vardı da... Biri senaryoya çok klişe demişti, sonunu direkt tahmin edebilirmiş, sonrasında da etti ve tutmadı. :D 

Ahahaha kardeş sen başka yerlere gidiyorsun, çok gitme oralara. :D He ille de para kazanacam diyorsan, orası ayrı tabi. :D 

Bu kez yanıma zopa da aldım. Haydar haydar deyü gidiyorum bakalım.

Avrupai romantizm bizde eğreti duruyor bence. Alaturka romantizm deyince ne hayal edeceğimi ise bilemiyorum. Güzel bir şey yapsalar da yesek hakikaten. Ha ben her türlü Malum mecralara düşmesini bekleyeceğim ama çıksın bi :D

He şimdi anladım :D Oshi no ko hakkında zerre beklentim olmadığından "bakalım ne koyacaklar önümüze"den başka bir şey düşünmedim. Neye atarlandıklarını da anlamıyorum doğrusu. Ponçiksin sen ponçik kal. Üzerimize kürekle drama atarsan da oh şükür der yüzümüze süreriz ne yapalım? Clannadda ise göz alışana kadar baya tuhaf geldiğini reddedemeyeceğim. Tamam, hâla bakınca "ulan çok yanlış zamanda yapmışlar bunu" demiyor değilim :D Bilmiyorum geçiş dönemine mi denk geliyordu ama "öfff abi Eren yhaaa" diyerek gelen adamın hikayeye kaptırıp gerçekçiliği yırtan problemlerini göz ardı edecek kadar inanmasını (bunun oyun/film terminolojisinde bir adı vardı ama kesinlikle hatırlamadığım için uzun uzun betimlemek zorunda kaldım kusura bakma :onionfacepalmplz: edit:\suspension of disbelief imiş. 4 gün sonra rastlayınca aklıma geldi :P) beklemek çok mantıklı değil bence. Abi ağlamak istiyorum, saf dram istiyorum, AYRILIK, GÖZ YAŞIĞAA, diye gelenlere hâla tavsiye edilebilecek en arı dram animesi yahu bu. Klişe diye izlemeyen de gitsin bir kenarda assın kendisini. Klişe güzel olduğu için klişedir. İşlenemeye klişe vardır, bunların gömülmesi haktır. Ama birisini ağlatmak istiyorsan et sağlam yol klişedir diye düşünüyorum.    

Yayıncılar arasında en epik, en "the Yayıncı" yayıncı, twichin yer yüzündeki gölgesi ve tüm yayınlara hükmedecek 6 yayın tuşunun hükümranı olan tek yayın tuşunun sahibi şey değil mi ya, Amouranth? Twich denilen dünyanın en nezih yayın platformundaki en namuslu yayıncı olarak bilinen kişi. Bu kadının kazandığı paralara sulanarak onlyfans diye bir site tasarlanmadı mesela. "Yayıncıların yayıncısı"nı üstad almam çok tuhaf olmasa gerek :P Bence sen de yanına "ayiii geçemoorum bölümü yhaaa pegaaa, yeniden ypsana bu oyunuu. Ühüüğğğ çhok zhooor" diye yırtınan bir hanımefendi alsaydın sen de tutardın bence. Bir dene :D  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.