Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

30.06.2023 - 05:45, pegasusejder yazdı:

Peki forum cenneti gerçek mi hocam? İyi bir kullanıcı olursak oraya ulaşabilir miyiz?

Bu sitenin bir çok şeye ihtiyacı var ama neyse. :D 

Hakiki kurtadam çok pişmiş et yer...

Ahahaha hocam nereden bulalım şimdi onu. :D Benim twitter yok ama mecbur açacam artık :') 

Yapıyoruz bakalım bir şeyler. :D 

Yok, ama modları belki görebilirsin.

Bu sitenin bana ihtiyacı var, ama ben de kendimde değilim...

Hakiki kurtadam anasının gönlü olsun diye yanmış ciğer yer. Aga beeee. Zakırbörkün kulakları çınladı.

Hocam yoksa açma. Toksik havadan uzak dur :p

Hocam grafik dizaynla biraz oynasanız olur mu ya. Çok pygame visual novel yapımlarına benziyor. O da ilk görselde sadece. Neden bilmiyorum gözüme battı. Oyun yapımcısı falan da değilim çok ciddiye almana da gerek yok hani ama keyifsiz duruyor yaw. Haddimi aştıysam affola.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

01.07.2023 - 17:52, Kemankech yazdı:

Yok, ama modları belki görebilirsin.

Bu sitenin bana ihtiyacı var, ama ben de kendimde değilim...

Hakiki kurtadam anasının gönlü olsun diye yanmış ciğer yer. Aga beeee. Zakırbörkün kulakları çınladı.

Hocam yoksa açma. Toksik havadan uzak dur :p

Hocam grafik dizaynla biraz oynasanız olur mu ya. Çok pygame visual novel yapımlarına benziyor. O da ilk görselde sadece. Neden bilmiyorum gözüme battı. Oyun yapımcısı falan da değilim çok ciddiye almana da gerek yok hani ama keyifsiz duruyor yaw. Haddimi aştıysam affola.

Bi saniye bi saniye mod diye bir şey yoktur, onlar sadece zamanında oluşmuş forum efsaneleridir, böyle masallara inanmayın. :D 

Kendine geldiğin bir zaman haber bare. :D 

Kurt gibi kurtadamlar beeee. 

Oyun paylaşımları için lazım, yoksa hiç giresim yok twitter'a :D 

Ya şöyle, bizim tasarımcımız yok, onun için yapay zekaya yaptırdık çoğu şeyi. Şimdi bir tasarımcı ile iş yapmaya başladık, yavaştan değiştiririz azar azar. Sağ ol görüşün için. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

02.07.2023 - 09:41, pegasusejder yazdı:

Bi saniye bi saniye mod diye bir şey yoktur, onlar sadece zamanında oluşmuş forum efsaneleridir, böyle masallara inanmayın. :D 

Kendine geldiğin bir zaman haber bare. :D 

Kurt gibi kurtadamlar beeee. 

Oyun paylaşımları için lazım, yoksa hiç giresim yok twitter'a :D 

Ya şöyle, bizim tasarımcımız yok, onun için yapay zekaya yaptırdık çoğu şeyi. Şimdi bir tasarımcı ile iş yapmaya başladık, yavaştan değiştiririz azar azar. Sağ ol görüşün için. :) 

Yeterince uslu bir kullanıcı olmamışsın demekki :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Vereyim. En son 5 yaşımda falan kendime geldim ama. Çok beklemeyin yani.

Eğlenilecek kurtadam çiğ et yer, evlenilecek adam sevmemesine rağmen hatrın için kelle üter.

Redditden de reklam yap bence. Bana kalırsa orada da stratejili savaşlı türk beğlikli futbol manager oyununa yükselecek çok kişi vardır.

Salya akıtarak bekliyorum. Gideyim boktan management oyunlarını bi el daha döneyim de açlığımı bastırsın.

Lan itch.io, gel oğlum buraya. İşimiz var. Çıkar kalitesiz oyunlarını hemen!

Memleketten kütahyaya dönüyorum ve telefonun şarj aletini memlekette unuttuğumu farkettim şu an:cruch-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

02.07.2023 - 11:14, Kemankech yazdı:

Yeterince uslu bir kullanıcı olmamışsın demekki :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Vereyim. En son 5 yaşımda falan kendime geldim ama. Çok beklemeyin yani.

Eğlenilecek kurtadam çiğ et yer, evlenilecek adam sevmemesine rağmen hatrın için kelle üter.

Redditden de reklam yap bence. Bana kalırsa orada da stratejili savaşlı türk beğlikli futbol manager oyununa yükselecek çok kişi vardır.

Salya akıtarak bekliyorum. Gideyim boktan management oyunlarını bi el daha döneyim de açlığımı bastırsın.

Lan itch.io, gel oğlum buraya. İşimiz var. Çıkar kalitesiz oyunlarını hemen!

Memleketten kütahyaya dönüyorum ve telefonun şarj aletini memlekette unuttuğumu farkettim şu an:cruch-onion-head-emoticon:

Ahahaha ben görmeden inanmam kardeşim. :D 

Belki çocuğuna devredersin yine görevi. :D 

yaz-bunu-g%C3%BCzel-laf-arog.gif

Aslında oraya da girmemiz lazım ama kafa karışıyor bir yerden sonra...

Ahahahaha bizim oyuna kadar diğer oyunlarla ilgilenebilirsin. :D 

Orayla da bir mazimiz vardı be :') 

Ahahaha - ahaha -aha - hüüğğğğ :'( Geçmiş olsun kardeş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

03.07.2023 - 15:11, pegasusejder yazdı:

Ahahaha ben görmeden inanmam kardeşim. :D 

Belki çocuğuna devredersin yine görevi. :D 

Aslında oraya da girmemiz lazım ama kafa karışıyor bir yerden sonra...

Ahahahaha bizim oyuna kadar diğer oyunlarla ilgilenebilirsin. :D 

Orayla da bir mazimiz vardı be :') 

Ahahaha - ahaha -aha - hüüğğğğ :'( Geçmiş olsun kardeş

Belki bir gün...

Ahaha belli olmaz.

Çok ciddi takip etmenize gerek yok bence ya (bak burada satış ve pazarlamada zerre bilgim olmadığını tekrar hatırlatıyorum). Beta testi başladı, çıkış yaptı diye oyun takip edilen bir kaç platforma atsan yeter (gibime geliyor).

Fazla geciktirmeyin de. Hangi aşamada şu an. Alfadan çıktı mı? (betadan önce alfa aşaması vardı değil mi? Yanlış hatırlamıyorum.)

Her oyun geliştiricisinin exi. Kalitesiz oyunların mecrası. Aaah istan' aman şey itchio....

Eywallah. Kompitırdan çekeceğiz şarjı artık. Düzgün kablo bulayım da.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

03.07.2023 - 17:12, Kemankech yazdı:

Belki bir gün...

Ahaha belli olmaz.

Çok ciddi takip etmenize gerek yok bence ya (bak burada satış ve pazarlamada zerre bilgim olmadığını tekrar hatırlatıyorum). Beta testi başladı, çıkış yaptı diye oyun takip edilen bir kaç platforma atsan yeter (gibime geliyor).

Fazla geciktirmeyin de. Hangi aşamada şu an. Alfadan çıktı mı? (betadan önce alfa aşaması vardı değil mi? Yanlış hatırlamıyorum.)

Her oyun geliştiricisinin exi. Kalitesiz oyunların mecrası. Aaah istan' aman şey itchio....

Eywallah. Kompitırdan çekeceğiz şarjı artık. Düzgün kablo bulayım da.

Belki de...

Sana güveniyoruz. :D 

Ahahahaha biz oyunun betasını çıkarana kadar... :D :D 

Daha alfa çıkmadı :D Şu an prototip var bir tek, eylüle kadar demo (alfa) çıkacak, sonrası Allah kerim

Hahahaha biraz öyle ama oradan başlayıp güzel şeyler olan var, Raft jam oyunu imiş, sonra adamlar geliştirmişler. :D 

Çek bakalım yiğidim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

04.07.2023 - 08:13, pegasusejder yazdı:

Belki de...

Sana güveniyoruz. :D 

Ahahahaha biz oyunun betasını çıkarana kadar... :D :D 

Daha alfa çıkmadı :D Şu an prototip var bir tek, eylüle kadar demo (alfa) çıkacak, sonrası Allah kerim

Hahahaha biraz öyle ama oradan başlayıp güzel şeyler olan var, Raft jam oyunu imiş, sonra adamlar geliştirmişler. :D 

Çek bakalım yiğidim.

-(siteye takma sakalla girer) Hohoho merhabalar evladım. Ben mod babayım.

:ghost-onion-head-emoticon: Ey ruh. Geldiysen siteye update geç.

Daha alpha çıkmadıysa evet. Betaya çok yol var. Ben steamdan kaliteli management oyunları da çekeyim. Daha vakit var demekki :D Genelde steam sayfası açmak için en azından alpha'yı bekliyorlar gibi kalmış aklımda. Öyle miydi? Öyle olsa niye böyle yapacaksınız ki. Şu an farkettim de oyun geliştirme hakkında çok fazla okumuşum ama hiç bir şey öğrenememişim :P

Raft raft dedikleri iki ağaç ile bir kaç nuri. Ben raft istemem bana seni gerek seni.

Raft olmuş 3 milyar milyon lira. Gidip (sadece) 19₺ (ye) space warlord organ trading simulator aldım. Gideyim de onu oynayayım. Benim kaşlara bıyıklara da boya diyorlar hocam ama ben size kurban fiyatlarını soracaktım...

Rahatmış ya bilgisayardan şarj etmek. Beklediğimden daha az çile çektiriyor.

Çocuk okutuyoruz. Öğle yemeğini ben yapıyorum 15 kişiye. Akşama kadar canımdan can gidiyordu. Artık öğle yemeği hazır gelecekmiş. Sonunda bu saatlerde boşum TwT

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

05.07.2023 - 11:52, Kemankech yazdı:

-(siteye takma sakalla girer) Hohoho merhabalar evladım. Ben mod babayım.

:ghost-onion-head-emoticon: Ey ruh. Geldiysen siteye update geç.

Daha alpha çıkmadıysa evet. Betaya çok yol var. Ben steamdan kaliteli management oyunları da çekeyim. Daha vakit var demekki :D Genelde steam sayfası açmak için en azından alpha'yı bekliyorlar gibi kalmış aklımda. Öyle miydi? Öyle olsa niye böyle yapacaksınız ki. Şu an farkettim de oyun geliştirme hakkında çok fazla okumuşum ama hiç bir şey öğrenememişim :P

Raft raft dedikleri iki ağaç ile bir kaç nuri. Ben raft istemem bana seni gerek seni.

Raft olmuş 3 milyar milyon lira. Gidip (sadece) 19₺ (ye) space warlord organ trading simulator aldım. Gideyim de onu oynayayım. Benim kaşlara bıyıklara da boya diyorlar hocam ama ben size kurban fiyatlarını soracaktım...

Rahatmış ya bilgisayardan şarj etmek. Beklediğimden daha az çile çektiriyor.

Çocuk okutuyoruz. Öğle yemeğini ben yapıyorum 15 kişiye. Akşama kadar canımdan can gidiyordu. Artık öğle yemeği hazır gelecekmiş. Sonunda bu saatlerde boşum TwT

Ahahahaha mod babaya inanacak yaşı da geçtik be :') Ona belki @kirpii inanabilir. :big-eye-onion-head-emoticon:

Gelen giden yok demek ki :'(

Ya duruma göre değişir, şimdi şöyle ki Next Fest denen bir şey var, buna demo ile katılıyorsun. Buna katılmadan önce sayfanı açmış olman gerekiyor, bu sırada wishlist'te toplayabiliyorsun, sonra demoyu (alfa) yüklüyorsun, festten sonra da bir ara erken erişme çıkarıyorsun.

O kadar olmuş mu be... Kurban fiyatlarını takip etmeme kararı aldım. :D 

Heee iyi bari.

Yurtta değil misin sen, nasıl yemek yapıyorsun? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

06.07.2023 - 08:17, pegasusejder yazdı:

Ahahahaha mod babaya inanacak yaşı da geçtik be :') Ona belki @kirpii inanabilir. :big-eye-onion-head-emoticon:

Gelen giden yok demek ki :'(

Ya duruma göre değişir, şimdi şöyle ki Next Fest denen bir şey var, buna demo ile katılıyorsun. Buna katılmadan önce sayfanı açmış olman gerekiyor, bu sırada wishlist'te toplayabiliyorsun, sonra demoyu (alfa) yüklüyorsun, festten sonra da bir ara erken erişme çıkarıyorsun.

O kadar olmuş mu be... Kurban fiyatlarını takip etmeme kararı aldım. :D 

Yurtta değil misin sen, nasıl yemek yapıyorsun? :D 

Bilemiyorum. O da ortalarda yok ama? Belki yastığının altına, bizi banlaması için mod babaya not bırakmaya gitmiştir :P

Yok zahir.

Heee anladım. Hayırlı olsun bakalım ya. Allah yar yardımcınız olsun yiğitler. 

Heh, kurban kesebilene vacip yaw. Sen yine takip et.

Aşçı sıkıntısı vardı. Gençleri (ilkokul/ortaokul) aç bırakmamak için ben bakıyordum o işe. Aşçı çözülünce benim yüküm hafiifledi işte. Sadec bulaşık vs. yıkıyorum şimdi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10.07.2023 - 18:27, Kemankech yazdı:

Bilemiyorum. O da ortalarda yok ama? Belki yastığının altına, bizi banlaması için mod babaya not bırakmaya gitmiştir :P

Yok zahir.

Heee anladım. Hayırlı olsun bakalım ya. Allah yar yardımcınız olsun yiğitler. 

Heh, kurban kesebilene vacip yaw. Sen yine takip et.

Aşçı sıkıntısı vardı. Gençleri (ilkokul/ortaokul) aç bırakmamak için ben bakıyordum o işe. Aşçı çözülünce benim yüküm hafiifledi işte. Sadec bulaşık vs. yıkıyorum şimdi.

Belki de mod'ların olduğu forum cennetine gitmiştir? Oradan da bize ban atabilir gerçi. :D 

Üzdü :'( 

Eyvallah kardeşim, elimizden geldiğince tanıtım yapmaya çalışıyoruz şu an. :) 

Ben şu an para kazanmadığım için vacip değil her türlü. :D Para geldiğinde bakarız.

Helal be sana koca yürekli insan...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.