Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

22.07.2023 - 16:09, pegasusejder yazdı:

Oooo Kirpi Hanım buraların yolunu hatırlıyor muydunuz? Nerelerdeydiniz efenim :D 

Depresyona girdim depresyona  :drama-crazy-rabbit-emoticon: 

Okul tercihi falan yaptık işte pazartesi açıklanacak aşırı korkuyorum :D  Her gün sabah 9 akşam 5 mesai yapıyorum sporda hahaha :D  Arkadaşlarımla baya aram bozuldu onlarla uğraşıyorum anlarsın ahaha  :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22.07.2023 - 20:58, kirpii yazdı:

Depresyona girdim depresyona  :drama-crazy-rabbit-emoticon: 

Okul tercihi falan yaptık işte pazartesi açıklanacak aşırı korkuyorum :D  Her gün sabah 9 akşam 5 mesai yapıyorum sporda hahaha :D  Arkadaşlarımla baya aram bozuldu onlarla uğraşıyorum anlarsın ahaha  :ahaaah-onion-head-emoticon:

Hayırdır niye girdin? Çok dolanma oralarda...

Hahaha o kadar çalışma çalışma şimdi de kork... :D Hangi spor dalındaydın sen? Arkadaşlarınla aran niye bozuldu? :') :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22.07.2023 - 22:01, pegasusejder yazdı:

Hayırdır niye girdin? Çok dolanma oralarda...

Hahaha o kadar çalışma çalışma şimdi de kork... :D Hangi spor dalındaydın sen? Arkadaşlarınla aran niye bozuldu? :') :D 

Yaz hiç istediğim gibi geçmedi :DD

Şimdi de olsa çalışmam şahsen  :evil-smile-onion-head-emoticon:  Gençliğim gidecekti o şekilde ahahha :D Ne ararsan var aslında :D Ama şu an sadece cimnastik ve voleybol :>

Ya çook uzun hikaye :D Zaten okul bittiği için sınıf arkadaşlarımla konuşmuyorum yazarlarsa istemiyorum diyorum geçiyorum :D Okulda yüzüme bakmayıp yazanlar var nasıl anlamıyorum  :onionfacepalmplz:  Daha geçen konuşmayalım dediğim birisi karşıma çıktı geldi sarıldı  dedim hoop noluyo diye  :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22.07.2023 - 22:51, kirpii yazdı:

Yaz hiç istediğim gibi geçmedi :DD

Şimdi de olsa çalışmam şahsen  :evil-smile-onion-head-emoticon:  Gençliğim gidecekti o şekilde ahahha :D Ne ararsan var aslında :D Ama şu an sadece cimnastik ve voleybol :>

Ya çook uzun hikaye :D Zaten okul bittiği için sınıf arkadaşlarımla konuşmuyorum yazarlarsa istemiyorum diyorum geçiyorum :D Okulda yüzüme bakmayıp yazanlar var nasıl anlamıyorum  :onionfacepalmplz:  Daha geçen konuşmayalım dediğim birisi karşıma çıktı geldi sarıldı  dedim hoop noluyo diye  :cool-onion-head-emoticon:

Ne bekliyordun, ne oldu? :D 

Hahahahha tabii gençliğin gitmesin, sen de haklısın. :D Aaaa doğru hatırlıyormuşum :D Nasıl gidiyor peki spor? Sporcu mu olacan ileride?

Bizim burada vaktimiz var Kirpi Hanım, uzun muzun dinlemeyiz. :D Sen de niye herkesle iletişimi kopardın. :D Hahahaha e belki senden ayrı kalınca çok özlemiştir seni, belli olmaz. :') 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

23.07.2023 - 05:50, pegasusejder yazdı:

Ne bekliyordun, ne oldu? :D 

Hahahahha tabii gençliğin gitmesin, sen de haklısın. :D Aaaa doğru hatırlıyormuşum :D Nasıl gidiyor peki spor? Sporcu mu olacan ileride?

Bizim burada vaktimiz var Kirpi Hanım, uzun muzun dinlemeyiz. :D Sen de niye herkesle iletişimi kopardın. :D Hahahaha e belki senden ayrı kalınca çok özlemiştir seni, belli olmaz. :') 

Hayaller ve gerçekler misali :D

Arada hocamızla tartışıyoruz ama iyi :> Antrenör olucam ben görücen .D

İstemeden oldu ya :D Evet kendisi de öyle dedi hahaha

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

23.07.2023 - 12:01, kirpii yazdı:

Hayaller ve gerçekler misali :D

Arada hocamızla tartışıyoruz ama iyi :> Antrenör olucam ben görücen .D

İstemeden oldu ya :D Evet kendisi de öyle dedi hahaha

Yazık olmuş. :D 

Hahahaha ileride hocanı geçersin sen. :D oooo hadi inşallah bakalım. :D 

Ahahaha istemeden nasıl oluyormuş? :D Bak bilirim ben öyle. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20.07.2023 - 15:00, pegasusejder yazdı:

Şu oyunu çıkaralım, halledilir o mevzular. :D 

Demek ki beni döv derken ciddiymiş çocuk... :D Ya hocam pek bizim yapabileceğimiz iş değil zaten :/ Foruma psikolog lazım.

Bir şeyin adı çıktı mı sonrası hak götüre, bmw bmw diyorlar bir de şöforlerini özel seçiyorlar hepsi bi araba böğürttürme, bir drift yapma derdinde... Gerçekten zevkimiz kalmamıştır...

Haha.  "Bi yerden para bekliyorum gelsin, hemen...."

Beni tedavi edebilirse belki o çocuğa da geçer :P Yarın yine o çocuklarla uğraşacam. :stress-onion-head-emoticon:

Hiç insanlarda zevk kalmamış.

20.07.2023 - 20:31, kirpii yazdı:

Tabi tabi :DD Gittim yeni geldim :victory-onion-head-emoticon:

Evet bana para verin gezeyim azcık :evil-smile-onion-head-emoticon:

İyi iyi. Oraların köpeklerine kendimiyedirtmedim hiç. Nasıl iyi ımıstırabiliyorlar mı bari :confused-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

24.07.2023 - 00:56, Kemankech yazdı:

Beni tedavi edebilirse belki o çocuğa da geçer :P Yarın yine o çocuklarla uğraşacam. :stress-onion-head-emoticon:

Aynen aynen, ben de tünele giriyorum şimdi, çekmez bi süre. :D 

Hahahaha çocuklardan önce kendisini denek olarak kullandıran koca yürekli Keman... Kolay gelsin. :') 

Maalesef hocam.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk öncelikle çok kötü bir şey oldu :D Tercihler açıklandı ve hiç istemediğim lise geldi :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: Olmasa da olur bir lise pek üzüldüğüm yok ama benim 2 yıldır istediğim liseye giremedim :>>> Puanım yetiyor mahalle olarak da ama daha yüksek puanlı kişileri almışlar :cool-onion-head-emoticon: Yks olsa bu kadar üzülmezdim valla 

23.07.2023 - 22:30, pegasusejder yazdı:

Yazık olmuş. :D 

Hahahaha ileride hocanı geçersin sen. :D oooo hadi inşallah bakalım. :D 

Ahahaha istemeden nasıl oluyormuş? :D Bak bilirim ben öyle. :D 

Geçtim bile hocamı hahaga :D Hocamı tabii geçemem şaka yani .DD 

Baya istemeden oluverdi :>

24.07.2023 - 00:56, Kemankech yazdı:

İyi iyi. Oraların köpeklerine kendimiyedirtmedim hiç. Nasıl iyi ımıstırabiliyorlar mı bari :confused-onion-head-emoticon:

Yoo güzeldi :D  Çok güzeldi sen yoktun ama hahahhaha

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.