Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

23.08.2023 - 13:37, monara yazdı:

Dergi, makale düzenlemeleri birimindeyim şuan için ben :')

Himmm harmanlama bir çalışma gibi *-* Bodoslama dalınan rpli oyunlarda aktifim bende, taktik işlerini gariban kafam çok basmıyor.. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Kullanıcılarınızın da keyifle ilgilenip oynayacağı, size de mangırlar fırtlatacakları daha birçok çalışmanız olur umarım *-*

Ve ve klimanız da hiç bozulmaz inşallah amin dfjkg

Değişik bir işmiş, ilk defa görmüş oldum. :D 

Evet, işte iki türün birleşimi gibi daha çok. Ahahahaha yaparsın be merak etme. :D 

Teşekkürler :) İnşallah senin için de istediğin güzel bir şey olur. :D 

Ahahaha amin, herkese bir klima nasip et Allah'ım :) 

24.08.2023 - 18:23, Kemankech yazdı:

Eyvallah da, hayat bana gülmüyor. Dertlerim hiç bitmiyor. Bilgisayarım bozuldu servise yolladım. Geri geldi yeni. Bilgisayar resetlenmiş. İki gündür lazım olan geliştirici araçlarını indiriyordum. 

Deli dalda sallanır sallandıkça ballanır diyorsunuz yani? Hmm çok derin efe'm çok derin...

Tefecilerin iyiliği için artırıyorlar faizi.

Bir saniye geçen faiz arttı değil mi. Yaw sayın savcım sayın savcım, burada geçenler roleplaydir, masaldır, hikayedir. Vallahi türkiye sınırları dahilinde olan hiç bir şeyle alakası yok. Yeminle vatan haini değilim yaw, çok seviyorum ülkemi. (Zil çalar)

Bilgisayarın resetlenmesi cidden çok kötü ya :') Geçmiş olsun kardeş...

Tabii öyle, çok girme bu konulara kafan karışır. :D 

Ahahahaha 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

25.08.2023 - 18:11, pegasusejder yazdı:

Ahahaha amin, herkese bir klima nasip et Allah'ım :) 

Bilgisayarın resetlenmesi cidden çok kötü ya :') Geçmiş olsun kardeş...

Tabii öyle, çok girme bu konulara kafan karışır. :D 

Ahahahaha 

Amiiiin!

Her şeyim gitti her şeyim T-T Eywallah

Vay be abijim bee. Peki güzel abijim dünyanın dört aile tarafından yönetilmesine ne diyorsun? Sen derin bir abimize benziyorsun.

A aras-kun?!?!?!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

26.08.2023 - 21:16, Kemankech yazdı:

Amiiiin!

Her şeyim gitti her şeyim T-T Eywallah

Vay be abijim bee. Peki güzel abijim dünyanın dört aile tarafından yönetilmesine ne diyorsun? Sen derin bir abimize benziyorsun.

A aras-kun?!?!?!

Gidenler geri gelir mi peki?

Yok olum öyle bi şey, tek ben yönetiyorum dünyayı, onu sizleri kandırmak için uydurdum. 

:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

27.08.2023 - 08:32, pegasusejder yazdı:

Gidenler geri gelir mi peki?

Yok olum öyle bi şey, tek ben yönetiyorum dünyayı, onu sizleri kandırmak için uydurdum. 

:D

Severse döner demiştim ama dönmedi be abi :'( Aklıma geldi bak diskten veri kurtarmayı denemedim hiç. Bi bakim bi şeyler çıkacak mı. edit\: Oha her şey çok pahalı. Tüm kurtarma araçları da paralı olmasın be. Yuh be. Kaliteli malı sadece zenginler mi kullanabilir be karşim. Ayıp bee.

Krallsın be abijim. Hazır dünyayı da yönetiyosun, bizim bi iş vardı......

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

28.08.2023 - 12:24, Kemankech yazdı:

Severse döner demiştim ama dönmedi be abi :'( Aklıma geldi bak diskten veri kurtarmayı denemedim hiç. Bi bakim bi şeyler çıkacak mı. edit\: Oha her şey çok pahalı. Tüm kurtarma araçları da paralı olmasın be. Yuh be. Kaliteli malı sadece zenginler mi kullanabilir be karşim. Ayıp bee.

Krallsın be abijim. Hazır dünyayı da yönetiyosun, bizim bi iş vardı......

Kardeşim herkes kullansa bu kapitalist sistem nasıl yürüyecek sence? Öyle iş mi olur? Sonra zengin ile fakirin farkı nasıl ortaya çıkacak...

Ah be kardeşim, o işler öyle olmuyor, sandığınız kadar basit değil, sana oradan bir şey yapsam başka bir yerden başka bir olay patlıyor.... Yapabilsem kardeşimsin yani sana mı yapmayacağım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

29.08.2023 - 08:37, pegasusejder yazdı:

Kardeşim herkes kullansa bu kapitalist sistem nasıl yürüyecek sence? Öyle iş mi olur? Sonra zengin ile fakirin farkı nasıl ortaya çıkacak...

Ah be kardeşim, o işler öyle olmuyor, sandığınız kadar basit değil, sana oradan bir şey yapsam başka bir yerden başka bir olay patlıyor.... Yapabilsem kardeşimsin yani sana mı yapmayacağım. :D 

Müreffeh olsunlar. Ben fakirliğimi belli etmek için yine soğan yer çıkarım. Yeter ki işim hallolsun.

Başkası olsa vay üstüne çilek mi kiraz mı olsun diye sorarsınız. Bize gelince.... Anladım, anladım. Abimizsin dedik, baş üstünde gezdirdik. Belliydi böyle olacağı. Yarın rokafelır denir o it sırtından bıçaklayınca anlarsın kıymetimi ama çok geç olur çok geeeç....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

30.08.2023 - 00:01, Kemankech yazdı:

Müreffeh olsunlar. Ben fakirliğimi belli etmek için yine soğan yer çıkarım. Yeter ki işim hallolsun.

Başkası olsa vay üstüne çilek mi kiraz mı olsun diye sorarsınız. Bize gelince.... Anladım, anladım. Abimizsin dedik, baş üstünde gezdirdik. Belliydi böyle olacağı. Yarın rokafelır denir o it sırtından bıçaklayınca anlarsın kıymetimi ama çok geç olur çok geeeç....

Olmaz kardeşim öyle şey, fakir her yerde fakir olmalı, bi yerde zenginlerle aynı olup bir yerde fakir olmakla yürümez bu işler...

Yok be olum yanlış anladın, sen kardeşimizsin, senden mi saklayacağız ama işte dünyada da işler öyle işlemiyor. :D O rokfiler hikayesini de ben oluşturdum, açlıktan ağzı kokuyordu yanıma aldığımda, görünen yüz olsun diye saldım onu ortalıklara...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

04.09.2023 - 11:47, pegasusejder yazdı:

Olmaz kardeşim öyle şey, fakir her yerde fakir olmalı, bi yerde zenginlerle aynı olup bir yerde fakir olmakla yürümez bu işler...

Yok be olum yanlış anladın, sen kardeşimizsin, senden mi saklayacağız ama işte dünyada da işler öyle işlemiyor. :D O rokfiler hikayesini de ben oluşturdum, açlıktan ağzı kokuyordu yanıma aldığımda, görünen yüz olsun diye saldım onu ortalıklara...

Her yerde fakirim zaten, ühü ühü ühüüüü. Aklen de fakir olduğum için anca ağlayabiliyorum. Az daha aç kalırsam bu sefer aklımı ekmekle yiyip gülmeye başlayacağım. Ondan sonra korkun benden. Nıhahah hah ha hühü ühüüüüüüü.

Abi peki dünya dönüyo diyolar, aslında düz ama sen uydurdun değil mi döndüğünü. Uzaylıların varlığı ortaya çıkmasın diye hep. Normalde uzaylılar bizi kıskanıyo ama insanlar uzaylı görüp peşine takılırsa insan göçü veririz diye saklıyosunuz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

04.09.2023 - 22:51, Kemankech yazdı:

Her yerde fakirim zaten, ühü ühü ühüüüü. Aklen de fakir olduğum için anca ağlayabiliyorum. Az daha aç kalırsam bu sefer aklımı ekmekle yiyip gülmeye başlayacağım. Ondan sonra korkun benden. Nıhahah hah ha hühü ühüüüüüüü.

Abi peki dünya dönüyo diyolar, aslında düz ama sen uydurdun değil mi döndüğünü. Uzaylıların varlığı ortaya çıkmasın diye hep. Normalde uzaylılar bizi kıskanıyo ama insanlar uzaylı görüp peşine takılırsa insan göçü veririz diye saklıyosunuz.

Fakirlik gönlün efendisidir... Hocam ben zamanında yedim, gayet de güzel oluyor, hafif böyle yağda kavur, sonra ekmeğin arasına koy, hafif de baharat....

Kardeşim şimdi bunlar gizli bilgiler ama yani sen yabancı değilsin, dünya aslında tepsi şeklinde ve bi öküz taşıyor, öküz zaten benim öküzüm. Uzaylıları da kovdukça geri geliyor namussuzlar, yok neymiş insan yaşamını merak ediyorlarmış, biz sizin özelinize mahreminize giriyor muyuz deyip kovuyorum. He dediğin gibi bizim insanlar da meraklıdır, aayyy Mahmut Mars'ta uzaylılar varmış hadi bi görüp gelelim demesinler diye uğraşıyoruz... İşimiz hiç kolay değil be yeğenim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

04.09.2023 - 23:23, pegasusejder yazdı:

Fakirlik gönlün efendisidir... Hocam ben zamanında yedim, gayet de güzel oluyor, hafif böyle yağda kavur, sonra ekmeğin arasına koy, hafif de baharat....

Kardeşim şimdi bunlar gizli bilgiler ama yani sen yabancı değilsin, dünya aslında tepsi şeklinde ve bi öküz taşıyor, öküz zaten benim öküzüm. Uzaylıları da kovdukça geri geliyor namussuzlar, yok neymiş insan yaşamını merak ediyorlarmış, biz sizin özelinize mahreminize giriyor muyuz deyip kovuyorum. He dediğin gibi bizim insanlar da meraklıdır, aayyy Mahmut Mars'ta uzaylılar varmış hadi bi görüp gelelim demesinler diye uğraşıyoruz... İşimiz hiç kolay değil be yeğenim...

Karabiver  - kimyon - kekik mi yoksa pul biber - sumak - nane mi tavsiye edersiniz? Üç çeşit baharat alabiliyorum param kalanına yetmiyor.

Dedenden kalma sarı öküz o değil mi dayı. Gördüydüm bi ara sanki. Valla Allah razı olsun. Sayende kenefte işimizi görürken camdan bizi dikizleyen uzaylı görmüyoruz. İnsanların da uzaylıları yarar nesne sanması ayrı problem be abi. Adamlar uzaya sıçıyolarmış eskiden uzaya ya, sonra bizden öğrenmişler kenef denen şeyi. Geçen venüse gurbete giden malatyalı rızayı gördüm sokakta. Yemin ediyorum bir buçuk saat dünyayı övdü, venüs çok sıkıntılıymış uzaylısı pismiş falan filan. Garibimin orada düzeni olmasaymış gelirmiş. Zor tabii.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.