Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

04.09.2023 - 23:54, Kemankech yazdı:

Karabiver  - kimyon - kekik mi yoksa pul biber - sumak - nane mi tavsiye edersiniz? Üç çeşit baharat alabiliyorum param kalanına yetmiyor.

Dedenden kalma sarı öküz o değil mi dayı. Gördüydüm bi ara sanki. Valla Allah razı olsun. Sayende kenefte işimizi görürken camdan bizi dikizleyen uzaylı görmüyoruz. İnsanların da uzaylıları yarar nesne sanması ayrı problem be abi. Adamlar uzaya sıçıyolarmış eskiden uzaya ya, sonra bizden öğrenmişler kenef denen şeyi. Geçen venüse gurbete giden malatyalı rızayı gördüm sokakta. Yemin ediyorum bir buçuk saat dünyayı övdü, venüs çok sıkıntılıymış uzaylısı pismiş falan filan. Garibimin orada düzeni olmasaymış gelirmiş. Zor tabii.

Karabiber, kimyon ve kekik daha yakışır. 

Aynen aynen o kardeşim ama sağda solda söyleme, gizli bilgi bunlar. Ya hiç sorma bunların pislikleri yüzünden aya gidemez olduk, astronotlar gemiye pislik çarparken uzayda dolaşamazmış... Kardeşim biraz fedakarlık ya, şu prenseslik mentalitesinden çıkın bi ya... Aynen aynen gönderdiğimiz elemanlar var, oraya düzen kurdukları için dönemiyorlar, çok haklı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

07.09.2023 - 11:11, pegasusejder yazdı:

Karabiber, kimyon ve kekik daha yakışır. 

Aynen aynen o kardeşim ama sağda solda söyleme, gizli bilgi bunlar. Ya hiç sorma bunların pislikleri yüzünden aya gidemez olduk, astronotlar gemiye pislik çarparken uzayda dolaşamazmış... Kardeşim biraz fedakarlık ya, şu prenseslik mentalitesinden çıkın bi ya... Aynen aynen gönderdiğimiz elemanlar var, oraya düzen kurdukları için dönemiyorlar, çok haklı.

Eywallah hocam, bu akşam sofrada türk genci beyni var. Yıllardır ömrümüzden yedik bu gün beynimizden yiyelim bakalım meh meh meh. 

Kral adamsın dayı, Geçen de itin biri mail atmış "vay ben Uranüsün uydularından Titania'nın prensiyim, dünyada soyuldum 3 kilo uranyum ateşler misiniz T3T" Diye mesaj atmış. Hayır senin geldiğin gezegenin daha adında anüs geçiyor, ben sana nasıl güveneyim! Hemen yüce insanlık generallerinden primat Leman Russ'a ihbar ettim. Long live Imperium of Man, Long live Emperor Of The Mankind!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10.09.2023 - 09:11, Kemankech yazdı:

Ben sana cevap verdim zannediyorum valla. Kafayı yiyince tabii :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Şükür halime, dans ederek merdivenlerden falan iniyorum işte. Sen nasılsın?

Hahaha olsun :D

Ne güzel işte :> Vallahi 3 saat falan uyudum şimdi kalktım :D Okulun ilk günü bu kadar kötü olmamalıydı :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: Şu cicibebe verme olayına hiç inanmazdım 2 kez art arda verip kaçıyorlar ya  :confused-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11.09.2023 - 19:52, kirpii yazdı:

Ne güzel işte :> Vallahi 3 saat falan uyudum şimdi kalktım :D Okulun ilk günü bu kadar kötü olmamalıydı :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: Şu cicibebe verme olayına hiç inanmazdım 2 kez art arda verip kaçıyorlar ya  :confused-onion-head-emoticon:

Bie türk genc, aman joker kolay yetişmiyor tabii. 

Benim okulum yok işim yok gücüm yok, ben bile erken yatıp erken kalkıyorum yaw. Biraz düzen, biraz sağlığa dikkat! Sütünü içip erkenden yatmazsan bodur kalırsın sonra :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Cicibebe olayı ne? Duymadım hiç öyle bir şey.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

07.09.2023 - 17:39, kirpii yazdı:

Nasılsınız ? :blush-crazy-rabbit-emoticon:

İyidir, sen nasılsın bakalım?

08.09.2023 - 17:33, Kemankech yazdı:

Eywallah hocam, bu akşam sofrada türk genci beyni var. Yıllardır ömrümüzden yedik bu gün beynimizden yiyelim bakalım meh meh meh. 

Kral adamsın dayı, Geçen de itin biri mail atmış "vay ben Uranüsün uydularından Titania'nın prensiyim, dünyada soyuldum 3 kilo uranyum ateşler misiniz T3T" Diye mesaj atmış. Hayır senin geldiğin gezegenin daha adında anüs geçiyor, ben sana nasıl güveneyim! Hemen yüce insanlık generallerinden primat Leman Russ'a ihbar ettim. Long live Imperium of Man, Long live Emperor Of The Mankind!

Ömürden daha güzeldir beyin, merak etme, sen abine güven.

İyi yapmışsın iyi, kimisine de ben prensim, ölecem ama bu gezegenden birine miras bırakmak istemiyorum, dünyadan seni seçtim falan filan diye mesaj atıyorlarmış... Halledecez hepsini.

11.09.2023 - 19:52, kirpii yazdı:

Hahaha olsun :D

3 saat uyku ne kız? Öyle şey olmaz, düzgün uyu. :D Okul mu başladı, aaaa :D Cicibebe olayı neymiş ya

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12.09.2023 - 14:53, pegasusejder yazdı:

Ömürden daha güzeldir beyin, merak etme, sen abine güven.

İyi yapmışsın iyi, kimisine de ben prensim, ölecem ama bu gezegenden birine miras bırakmak istemiyorum, dünyadan seni seçtim falan filan diye mesaj atıyorlarmış... Halledecez hepsini.

Cicibebe olayı neymiş ya

Yedik içtik ama dişimin kovuğuna sığmadı yaw. İnsanın morali bozuluyor vallahi.

insanlık sana minnettar o7

1981'in 8'inci ayının 8'inci gününde, akla hayale sığmayan bir olay gerçekleşti. Cici bebe olayı! Tarih 8 Ağustos 1981, saat 11:50. Sandiego Atatürk Ortaokulu bahçesinde çocuklar teneffüs yapmakta. Tam çocukların gülüp oynadıkları sırada gökten yuvarlak bir cismin ışıklar saçarak indiği görüldü. Uzaylılar olarak düşünülen o olaydan sonra hiç bir çocuk kayıp olmasa da Sandiego Atatürk Ortaokulu öğrencilerinin fenerbahçeli, olma arabesk dinleme ve kaçak çay içme miktarında hızlı bir artış gözlemlendi. Ve tabii ki bu olayın ardından *nt*harlar takip etti. Okula Türkiyenin Harran bölgesinden gelen Habib Kaçakçay gerçekte olan olayları bu cümlelerle anlattı:

Vella babo o zamanı çoğ da eyi hatırlameyon tabii. Emma bi ışıh varıdı, geldi kulağıma fısır fısır "Para ticaretteeee yürü yaa Habiiip, para kültür ticaretindeeeee Yürü ya Habiiiiiiip" deyi bi şeyler dedi. Aha dedim ilahi bir mesaj. Benim aile de zati ticaretten gazanıb geldi yerleşti buralara, soyadım da bu tüccar geleneğini anlatiır zaden. Ondan ben de gettim aneye bubaye, dedim türkiyeden bi şeyler getirdek satacam. Onlar da "he oğlum getirdek" dışında bi şey demedi. Bir ay sonra bi baktım sıra sıra plak, torba torba çay bizim gapının önüne yığılmış. Aha dedim oglim bundan kelli gıralı sensın sandiegonun. Ama çay acı plaklar arabesk daha acı. Bi şekilde alıştırmak lazım. Heman mödüre gittim. Biliyem engiliz cavırından pezavenk, dedim "Hoca okulda tın tın tın keyifsiz keyifsiz zil çalınacağına bağ ben plak verem o çalınsın. Hepi topu dörd sınıfık zati. Günde sekiz saat ders görüyok, arada keyfimiz yerine gelsin." Cavırın da kafasına yattı amma klasik müzik çalacik diyo. heb hüb ederken çayı beleş veririn sana diye gözünü boyayınca hemen kabul etti. Vallahi hayatım boyunca ilk kez orada kendimden taviz verdim. Bi de süt müt gatıyi çaya namıssız. Neysa. Verdim en neşelilerinden bir plak çalsın dursun. Sonrasında kaset de geldi hemen elektronik zil teknolocisine geçtik. İlk başta çocuklar mal oluyordu teneffüs şarkısını duyunca. Ben bunlar mözükten gamlanıp kafaları gittikce dayadım çayı, dayadım çayı. Daha gamlısını, daha dertlisini getirdim arkadaşlar alıştıkca. Evdeki yarım ton çayı yavaş yavaş eritmeye başlamışken bir posta daha müzik getirttim, bir de ne göreyim. fenerbahçenin mağlubiyet videolarından oluşan kolajlar. Bunu da bi şekil satmak lazım değilse zarardayık. Hemen arkaya "fener run run" tarzı bir anlatımla hem feneri eyi gösteren hemi de hayatın zulmün ve acımasızlığın gösderen bir seslendirme yabıb bir kaç arkadaşa arabesk ve kaçak çay eşliğinde izlettim. O gün beş kişiye sattım o kasetten. Bi sonraki gün bir geldiler okula, gözler kızarmış burunlar akıyo "Habibi Habibi" diyorlar "What did you do to us" Yaw dedim ben bi şey yabmadım size. gelin bi çay içireyim deyi atlattım bunları. Amma bunlar yine anlatmış millete ne olduğunu, okuldan çocuklar gelip ya olur mu öle şey diye üç beş tane daha aldılar. Ondan sonraki gün tükettim bütün fener kasetlerini. Çayı da kasedi de plağı da o sıra bitirdim. Bazı kötü olaylar da olunca yeni mal getirtmedim artık. Burada lokmacı açtım gazandığım paraynan. Bi şekil yaşayıp gidiyok işde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14.09.2023 - 06:03, Kemankech yazdı:

Yedik içtik ama dişimin kovuğuna sığmadı yaw. İnsanın morali bozuluyor vallahi.

insanlık sana minnettar o7

1981'in 8'inci ayının 8'inci gününde, akla hayale sığmayan bir olay gerçekleşti. Cici bebe olayı! Tarih 8 Ağustos 1981, saat 11:50. Sandiego Atatürk Ortaokulu bahçesinde çocuklar teneffüs yapmakta. Tam çocukların gülüp oynadıkları sırada gökten yuvarlak bir cismin ışıklar saçarak indiği görüldü. Uzaylılar olarak düşünülen o olaydan sonra hiç bir çocuk kayıp olmasa da Sandiego Atatürk Ortaokulu öğrencilerinin fenerbahçeli, olma arabesk dinleme ve kaçak çay içme miktarında hızlı bir artış gözlemlendi. Ve tabii ki bu olayın ardından *nt*harlar takip etti. Okula Türkiyenin Harran bölgesinden gelen Habib Kaçakçay gerçekte olan olayları bu cümlelerle anlattı:

Vella babo o zamanı çoğ da eyi hatırlameyon tabii. Emma bi ışıh varıdı, geldi kulağıma fısır fısır "Para ticaretteeee yürü yaa Habiiip, para kültür ticaretindeeeee Yürü ya Habiiiiiiip" deyi bi şeyler dedi. Aha dedim ilahi bir mesaj. Benim aile de zati ticaretten gazanıb geldi yerleşti buralara, soyadım da bu tüccar geleneğini anlatiır zaden. Ondan ben de gettim aneye bubaye, dedim türkiyeden bi şeyler getirdek satacam. Onlar da "he oğlum getirdek" dışında bi şey demedi. Bir ay sonra bi baktım sıra sıra plak, torba torba çay bizim gapının önüne yığılmış. Aha dedim oglim bundan kelli gıralı sensın sandiegonun. Ama çay acı plaklar arabesk daha acı. Bi şekilde alıştırmak lazım. Heman mödüre gittim. Biliyem engiliz cavırından pezavenk, dedim "Hoca okulda tın tın tın keyifsiz keyifsiz zil çalınacağına bağ ben plak verem o çalınsın. Hepi topu dörd sınıfık zati. Günde sekiz saat ders görüyok, arada keyfimiz yerine gelsin." Cavırın da kafasına yattı amma klasik müzik çalacik diyo. heb hüb ederken çayı beleş veririn sana diye gözünü boyayınca hemen kabul etti. Vallahi hayatım boyunca ilk kez orada kendimden taviz verdim. Bi de süt müt gatıyi çaya namıssız. Neysa. Verdim en neşelilerinden bir plak çalsın dursun. Sonrasında kaset de geldi hemen elektronik zil teknolocisine geçtik. İlk başta çocuklar mal oluyordu teneffüs şarkısını duyunca. Ben bunlar mözükten gamlanıp kafaları gittikce dayadım çayı, dayadım çayı. Daha gamlısını, daha dertlisini getirdim arkadaşlar alıştıkca. Evdeki yarım ton çayı yavaş yavaş eritmeye başlamışken bir posta daha müzik getirttim, bir de ne göreyim. fenerbahçenin mağlubiyet videolarından oluşan kolajlar. Bunu da bi şekil satmak lazım değilse zarardayık. Hemen arkaya "fener run run" tarzı bir anlatımla hem feneri eyi gösteren hemi de hayatın zulmün ve acımasızlığın gösderen bir seslendirme yabıb bir kaç arkadaşa arabesk ve kaçak çay eşliğinde izlettim. O gün beş kişiye sattım o kasetten. Bi sonraki gün bir geldiler okula, gözler kızarmış burunlar akıyo "Habibi Habibi" diyorlar "What did you do to us" Yaw dedim ben bi şey yabmadım size. gelin bi çay içireyim deyi atlattım bunları. Amma bunlar yine anlatmış millete ne olduğunu, okuldan çocuklar gelip ya olur mu öle şey diye üç beş tane daha aldılar. Ondan sonraki gün tükettim bütün fener kasetlerini. Çayı da kasedi de plağı da o sıra bitirdim. Bazı kötü olaylar da olunca yeni mal getirtmedim artık. Burada lokmacı açtım gazandığım paraynan. Bi şekil yaşayıp gidiyok işde.

Senin dişinin kovuğu biraz büyükmüş :D 

Eyvallah reis

Kardeş sen kendini buraya harcama, git bi kitap yaz, cep harçlığın çıkar. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14.09.2023 - 15:25, pegasusejder yazdı:

Senin dişinin kovuğu biraz büyükmüş :D 

Kardeş sen kendini buraya harcama, git bi kitap yaz, cep harçlığın çıkar. :D 

Yoo. Dişim yok sadece. ehe.

Buna müsait bir ülkede yaşamıyoruz. T-T Ortaokulda yazar olsam mı diye düşünüp vaz geçtim. Lisede hobi olarak yazmaktan da vaz geçtim. Bazen aşka geliyorum, sonra bir şekilde kafama vurarak bu aşkı söndürüyorlar. Sağlık olsun be. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.