Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

26.09.2023 - 12:42, Kemankech yazdı:

Kitlesi çok niş hocam. Tutsa bile devam etmez hem, bir zaman "ayyy kızçeeeee, gördün mü ülkeyi kaslı ve kıllı erkeler yönetiyomuuuş" diyen kızlar hızlıca büyüyüp "biz ne yaşamışız lan" kafasına geliyorlar. Hedef kitle erkek olsa belki yıllarca sürer (örn. vadi) ama kızların küçüklük, ergenlik ve yetişkinlik ilgileri genelde farklı oluyor. Anladığım kadarıyla en azından :P 

"göz devirip omuz silktiler, kaslı ve kıllıydılar..."

edit/: Neden edebiyat yapmamam gerektiğini gösteren bir kanıt daha buldum :hell-yes-onion-head-emoticon: https://ofarukkoklukaya.notion.site/AvradPunk-a28e471f07fd4c339de81a2976931c85?pvs=4

Hocam önce bi giriş yaparsın, kitleyi yakaladıktan sonra ve beynini yavaşça kenara bıraktık sonra o dünyaya yavaş yavaş girmiş olursun. Onlarla beraber evrim geçirip, yeni dünyalara adım atarsın... 

Kardeş keşke bize de göstermeseydin... :') 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

26.09.2023 - 21:36, pegasusejder yazdı:

Hocam önce bi giriş yaparsın, kitleyi yakaladıktan sonra ve beynini yavaşça kenara bıraktık sonra o dünyaya yavaş yavaş girmiş olursun. Onlarla beraber evrim geçirip, yeni dünyalara adım atarsın... 

Kardeş keşke bize de göstermeseydin... :') 

Kitle yakalamak için lazım olan şey beyni bir yana bırakmak. Akıllı adamın peşinden kim gitsin yav.

Sizi psikolojimin en karanlık yerlerine sürüklediğim için özür dilerim. Bunu bilgisayar bozulup servise götürüp üstüne yaptıramayıp geri dönerken yazmıştım. Benim için karanlık günlerdi....

Wattpada atsam yürür bence. Temel akış da belli. Duvara yaslayıp kulak arkasına üflemeli sahneler eklesem tamam. Ne diyorsunuz hocam.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

27.09.2023 - 11:58, Kemankech yazdı:

Kitle yakalamak için lazım olan şey beyni bir yana bırakmak. Akıllı adamın peşinden kim gitsin yav.

Sizi psikolojimin en karanlık yerlerine sürüklediğim için özür dilerim. Bunu bilgisayar bozulup servise götürüp üstüne yaptıramayıp geri dönerken yazmıştım. Benim için karanlık günlerdi....

Wattpada atsam yürür bence. Temel akış da belli. Duvara yaslayıp kulak arkasına üflemeli sahneler eklesem tamam. Ne diyorsunuz hocam.

Aynen öyle kardeşim, şimdi yavaşça bırak o beynini.

Eh işte bi gideri var ama kim napsın bilgisayarının tamir olmamasını. Biraz daha egzantirik olaylar katacaksın, biraz da drama yapacaksın, hani dünya senin etrafında dönüyormuş da herkes sana düşmanmış gibi davranacaksın. Bütün kötü olaylar bir tek seni buluyor ve bu dünyada bir başına ayakta kalmaya çalışıyormuş gibi. Kızlara satacaksan güçlü bir oğlan bir anda çıkacak, gücünün yanı sıra hafif kibar ama yabani olması gerekiyor, onu bu dertlerden çekip çıkaracak. Oğlanlara satacaksan da bir anda güzel bir kız çıkacak ve oğlanın içerisindeki o zayıf kalbini iyileştirecek, onu yavaş yavaş büyütecek ve her defasında sabırla oğlana katlanacak. Falan filan kardeşim işte.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

28.09.2023 - 12:40, pegasusejder yazdı:

Aynen öyle kardeşim, şimdi yavaşça bırak o beynini.

Eh işte bi gideri var ama kim napsın bilgisayarının tamir olmamasını. Biraz daha egzantirik olaylar katacaksın, biraz da drama yapacaksın, hani dünya senin etrafında dönüyormuş da herkes sana düşmanmış gibi davranacaksın. Bütün kötü olaylar bir tek seni buluyor ve bu dünyada bir başına ayakta kalmaya çalışıyormuş gibi. Kızlara satacaksan güçlü bir oğlan bir anda çıkacak, gücünün yanı sıra hafif kibar ama yabani olması gerekiyor, onu bu dertlerden çekip çıkaracak. Oğlanlara satacaksan da bir anda güzel bir kız çıkacak ve oğlanın içerisindeki o zayıf kalbini iyileştirecek, onu yavaş yavaş büyütecek ve her defasında sabırla oğlana katlanacak. Falan filan kardeşim işte.

Ve tekrar Kütahya'dayım.

Hangi beyin amirim? Akıllı adam değilim kuran satıyom.

Abi çingene karıları üç harflilerle iş birliği yapıp dünyayı ele geçiriyor. Daha ne kadar egzantirik olabilir ya. Zaten dünya bunlara düşman. Dramasını nasıl çözeceğimi tam bilemiyorum ama onu da hallederim. Güçlü oğlan uzaydan inip (kelimenin tam manasıyla) tüm dünyayı katlederek düşmanlarından ana karakteri kurtaracak işte. Bi de bunun oğlanlara satılan hikayesi warhammer 40k adıyla piyasada dolaşıyor zaten. Kızlara satmam lazım benim oğlanları bana yedirmezler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

30.09.2023 - 21:25, Kemankech yazdı:

Ve tekrar Kütahya'dayım.

Hangi beyin amirim? Akıllı adam değilim kuran satıyom.

Abi çingene karıları üç harflilerle iş birliği yapıp dünyayı ele geçiriyor. Daha ne kadar egzantirik olabilir ya. Zaten dünya bunlara düşman. Dramasını nasıl çözeceğimi tam bilemiyorum ama onu da hallederim. Güçlü oğlan uzaydan inip (kelimenin tam manasıyla) tüm dünyayı katlederek düşmanlarından ana karakteri kurtaracak işte. Bi de bunun oğlanlara satılan hikayesi warhammer 40k adıyla piyasada dolaşıyor zaten. Kızlara satmam lazım benim oğlanları bana yedirmezler.

Hayırlı uğurlu olsun yeğenim, o da biter elbet.

Çingene karıları bizim kıza düşman mı o kısmı önemli? Yani dünyayla uğraşabilirler de özellikle bizim kızla uğraşmaları gerekiyor. Ondan sonra oğlan gelip kurtarsın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

01.10.2023 - 11:10, pegasusejder yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun yeğenim, o da biter elbet.

Çingene karıları bizim kıza düşman mı o kısmı önemli? Yani dünyayla uğraşabilirler de özellikle bizim kızla uğraşmaları gerekiyor. Ondan sonra oğlan gelip kurtarsın.

Agıl miy?

Bizim kız çingene. İşte dünyayı yönetiyo falan ama artık sıkılmış dünya işinden, bıraksa da olmuyor. O sırada gökten ellerinde AvradBreaker1400'lerle kaslı ve yakışıklı adamlar inip herkesi katledip bu kızı da "kenarda bulunsun, duvara yaslayıp kulağına falan üfleriz" diye yanınlarına alıyorlar. Evet ilk bölümde olacak bütün bu olaylar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

01.10.2023 - 17:59, Kemankech yazdı:

Agıl miy?

Bizim kız çingene. İşte dünyayı yönetiyo falan ama artık sıkılmış dünya işinden, bıraksa da olmuyor. O sırada gökten ellerinde AvradBreaker1400'lerle kaslı ve yakışıklı adamlar inip herkesi katledip bu kızı da "kenarda bulunsun, duvara yaslayıp kulağına falan üfleriz" diye yanınlarına alıyorlar. Evet ilk bölümde olacak bütün bu olaylar.

Aynen

Eh bu fena değil. Koy gitsin ama yani çingene kızla ergen kızlar çok bağ kuramayabilir, ona dikkat et.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

01.10.2023 - 23:16, pegasusejder yazdı:

Eh bu fena değil. Koy gitsin ama yani çingene kızla ergen kızlar çok bağ kuramayabilir, ona dikkat et.

Yaw adı çingene kızı. Ortalama velet gibi davranacak ki okuyan yakın hissedecek.

Bu arada şunu izledim, adamlar bildiğin wattpad hikayesini yaşatarak kız kaçırıyorlarmış ya. Kanım dondu yemin ediyorum. Daha da wattpada aynı gözle bakabilir miyim bilemiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

02.10.2023 - 10:31, Kemankech yazdı:

Yaw adı çingene kızı. Ortalama velet gibi davranacak ki okuyan yakın hissedecek.

Bu arada şunu izledim, adamlar bildiğin wattpad hikayesini yaşatarak kız kaçırıyorlarmış ya. Kanım dondu yemin ediyorum. Daha da wattpada aynı gözle bakabilir miyim bilemiyorum.

Peeeki bakalım

Kardeş niye böyle şeyler izliyorsun acaba? :D Beynini bırakmak için iyi yöntem ama :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

04.10.2023 - 08:04, pegasusejder yazdı:

Kardeş niye böyle şeyler izliyorsun acaba? :D Beynini bırakmak için iyi yöntem ama :D 

Ya iki üç gündür devamlı önüme düşüyordu, sonunda merak ettim izledim. Allah da kahretsin izletti de kendini, kızım kaç ordan karikatüründeki babanne gibi izledim sonuna kadar. Yemin ediyorum hedefle ilk kontak kurulduğu andan itibaren her şeyi anladım ya. Heyvah dedim. İçin için tükendim o an. Yapay zekaya tüm wattpad hikayelerini yüklemişler de ortaya vasat bir iş çıkarmış gibi tiyatro kurmuşlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.