Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

14.11.2023 - 08:12, agg1401 yazdı:

Kıymet veriyorum üstad. Fakat insan biraz para kazanmak istiyor.

Hocam biraz paradan kastın ne? Geçinecek kadar para mı, falanca lükse yetecek para mı, yoksa ulan üç beş ateşleselerde boşa çalışıyo gibi hissetmesek miktarınca para mı. O kadar bilemiyorum ki durumunu. Ben mesela "ulan o kadar çalışıyoruz bari çay parası verseler de çay içsek" miktarında istiyorum. Başkası benim yaptığımı yapsa "ulan yarım asgari maaş verseler keşke" diyebilirdi vs. vs. Biraz durumundan bahset bize. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

14.11.2023 - 16:51, Kemankech yazdı:

Çok kötü hasta oldum. Ve sınavlarım başlıyor... HELP:crying3-onion-head-emoticon:

Bayım siz zalimsiniz?

Gitmiştim sanki ben de domaniçe. Veya başka bir yer de olabilir tam hatırlamıyorum :P ama Allah-u teala hakikaten merkezden almış kalanına yaymış. Bu kadar nalet bir şehir olamaz ya. 

Tabii yiğenim 15 lira bulub burun gıvıranlar da var. Biz zamanında üstüne para veriyoduk çırak olmak için heeeyç

Nane limon iç guzuumm

Eh biraz... Şartlar diyelim :) 

Tavşanlı'da olabilir gittiğin yer :D Domaniç Osmanlı'nın ilk kurulduğu yerlerden birisi, hatta Osman Bey'in salıncağı falan filan vardı. Bence mantıklı bir yer kurulmak için, düşman gelene kadar canı çıkar oradan :D 

Biz ustamızın garnını doyururduk ve yolunu karşılardık.

14.11.2023 - 17:21, agg1401 yazdı:

Bu durumdan kurtulmak için bir çaba sarfettin mi?

Sarf ediyorum hala :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16.11.2023 - 17:54, pegasusejder yazdı:

Nane limon iç guzuumm

Eh biraz... Şartlar diyelim :) 

Tavşanlı'da olabilir gittiğin yer :D Domaniç Osmanlı'nın ilk kurulduğu yerlerden birisi, hatta Osman Bey'in salıncağı falan filan vardı. Bence mantıklı bir yer kurulmak için, düşman gelene kadar canı çıkar oradan :D 

Biz ustamızın garnını doyururduk ve yolunu karşılardık.

Sarf ediyorum hala :) 

Dünya üzerindeki nane limon kaynaklarının yarısını çoktan bitirdim. Yardım edin. İmdaat.

Zul insanın yapıverdiği değil, olmak için çalıştığı bir şeydir. 

Tavşanlıya gittim, orası değil. Bayağı yeşil ve dört yanı dağlık bir yerdi. Leblebinin başkentinden bi on kat falan daha güzeldi. Ama domaniç de değilmiş. Baktım şimdi, bilecikmiş benim gittiğim yer. Yine kuruluş döneminin en meşhur yerlerinden biri.

Asıl öyle olması lazım değil mi yaw. Sonra ülkenin sanayisi niye gelişmiyür, bu yüzden işte. (Ağır sanayinin ne olduğunubilmiyor.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18.11.2023 - 13:56, Kemankech yazdı:

Dünya üzerindeki nane limon kaynaklarının yarısını çoktan bitirdim. Yardım edin. İmdaat.

Zul insanın yapıverdiği değil, olmak için çalıştığı bir şeydir. 

Tavşanlıya gittim, orası değil. Bayağı yeşil ve dört yanı dağlık bir yerdi. Leblebinin başkentinden bi on kat falan daha güzeldi. Ama domaniç de değilmiş. Baktım şimdi, bilecikmiş benim gittiğim yer. Yine kuruluş döneminin en meşhur yerlerinden biri.

Asıl öyle olması lazım değil mi yaw. Sonra ülkenin sanayisi niye gelişmiyür, bu yüzden işte. (Ağır sanayinin ne olduğunubilmiyor.)

Diğerr yarısını da bitirirsen belki iyileşmezsin ama ölerek bu işe noktayı koyabilirsin. 

Kardeş adamlar şehir, sen nasıl ilçe olan bir yerler karıştırdın. :D 

Aynen, ustanın karnı aç, işe gidip gelemiyor, e nasıl dönecek bu dükkan?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19.11.2023 - 11:49, pegasusejder yazdı:

Diğerr yarısını da bitirirsen belki iyileşmezsin ama ölerek bu işe noktayı koyabilirsin. 

Dönmez ki batar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18.11.2023 - 17:58, agg1401 yazdı:

Hayatta her şey mümkün.

Peki imkansızı hayal ediyorsam?

19.11.2023 - 11:49, pegasusejder yazdı:

Tüm kuvvetimle deniyorum :dying-onion-head-emoticon:

İlçe gibim kasaba gibim küçük bir yere gitmiştik.

Dönmez abicim dönmez. Dövlet baba destek çıksın, yirmi beşinci dairemi ve seksen beşinci mersedesimi alamıyorum. Çok mağdurum.

19.11.2023 - 11:54, agg1401 yazdı:

Dönmez ki batar.

Konuş be, anlat esnafın çektiği acıları! 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar nasılsınız iyisinizdir inşallah, nasıl geçiyor günleriniz :relax2-onion-head-emoticon:Ben iyiyim ya idare ediyorum bir şekilde, bugün zor bir sınavdan çıktım. Yeterince çalışmıyorum, zora gelemiyorum pek ama zorlanmadan da olmuyor işte, zorlamadan. Hayat zor çünki ahahah yani çok bi zorluğunu da görmedim hayatın yeni yeni başlıyoruz yaşamaya sanki. Kaçıyorum, acayip buraya yazmak bile kaçış. Ama tam olarak da kaçış değil zaten nasıl kaçarsın aklın başına geldi zaman yine oradasın, kendinsin yani, yaşıyorsun bu da bi acayip. Öyle ya ne yapayım işte, hala kitap okumaya çalışıyorum. fırsat buldukça otobüslerde duraklarda falan. Kuyucaklı yusuf okudum, drama pek gelemiyorum sanırım. Kitabı okurken böyle sık sık kapattım, cam çocukta da aynısı olmuştu ahaha Beni böyle kaçıracak kitap lazım bunlar sanki daha da bi içine sokuyor. Bi arkadaşım çok seviyor Nuri Bilge Ceylan vb. yönetmenlerin çıkardığı filmleri, bana da çok öneriyor. İşte bende böyle bakayım biraz dedim, acayip yani, çok zor izlemesi çok gerçekçi hakiki dram çok zor izleyemiyorum nasıl desem bilemedim gerçekten iyi düşünülmüş, iyi yansıtılmış filmler takdir ediyorum ama izleyemedim işte. Gerçi izleyemememin tek sebebi bu değildi ama işte bir bahane oldu bana da, bir ara devam edeceğim. Kafa şişirdiysem affola, iyi forumlar. :whistling-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.