Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Selamlar arkadaşlar, hesabın şifresini unutmuşum uzun zamandır giremiyordum. Türk anime tv'de ki animeler neden eskisi gibi yüklenmez oldu ve playerlar sorun vermeye başladı acaba. Bu sitenin şu anki halini görmek beni üzüyor. Yıllarca bu siteden izledikten sonra başka sitelere bakmak zorunda kaldım uzun bir süredir. Eski animeler de bu site de bulunuyor normalde, umarım ileride düzelir bu durum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

02.12.2023 - 02:17, Zorojuro yazdı:

Selamlar arkadaşlar, hesabın şifresini unutmuşum uzun zamandır giremiyordum. Türk anime tv'de ki animeler neden eskisi gibi yüklenmez oldu ve playerlar sorun vermeye başladı acaba. Bu sitenin şu anki halini görmek beni üzüyor. Yıllarca bu siteden izledikten sonra başka sitelere bakmak zorunda kaldım uzun bir süredir. Eski animeler de bu site de bulunuyor normalde, umarım ileride düzelir bu durum.

İnsan üzülüyor elbette ama her platform doğar büyür ve ölür, kimi zaman öylece bırakıverirler ölüme, kimi zaman indiriverirler şarteli. Zalim olanlar son yedeği de yakar, kimi unutulmasın diye eski resimlerini wayback makinaya atar. Oysa herkes öldürür sitesini.

Keşke çevirilmiş animeler arşivlense de çeviri ekiplerinin binlerce saatlik emeği heba olmasa. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

30.11.2023 - 11:28, Kemankech yazdı:

İyi ki okumuşum değil de iyiki bitmiş sonunda mı diyorsunuz hocam.

Bilmiyorum, bizimkisi gönül işi değil. Ot neyin görürük diye gittiydim.

Sadece yüzsüz değil, çalışma karşılığı para isteyen haysiyetsiz, soyu bozuk, şerefsiz o..... Bu güne kadar kim çalıştığı için doyacak kadar para istemiş de siz istiyorsunuz soysuz köle... aman köylüler! Hayır bunu sadece günümüzdeki çıraklara söylemiyorum! on yıl önce haftalığına on lira verdiğim çocuğa da söylüyorum! beş yıl önce günde 10 saat çalışıp "sigortanı yaptım ya daha ne istiyorsun meh meh meh" dediğim gence de söylüyorum! Ne hadle işi bırakır gidersiniz!?! Çırak bulameğöööööhöööööz....
Bilinç altımı biraz fazla deştim galiba. 

Well.... Şu an tüm çitlenbikler toplandık memur doyuruyoruz gibi geliyor bana. Ve açıkçası ülkenin de yarısı işin bir ucundan tutmuyor. Kalan yarısı da işin üstüne oturmuş "yiğen bi el atın da daşıyın bizi meh meh meh" dediği için ülkenin bu kadar iyi durumda olması beni oldukça şaşırtıyor. Analarımızın duaları hakikaten işe yarıyor sanki :')

Okuduğum neye yaradı diye düşünecek olursam tecrübe oldu, neler istemediğimi öğrendim. :D 

Ot da görmüşsündür artık oralarda, mesela Ankara'da, Sivas'ta ot göremezsin.

Çalışma karşılığında para istemek de... Bu kadarı da pes doğrusu. Yahu insan zaten çalıştıkça gençleşir, vücudunu diri tutar, çalışmak insana iyi gelen bir şeydir bir de bunun karşılığında para mı alacaklar? Tövbe estağfirullah.

Ülkenin %70'i uyuyor, %20'si taşınıyor kalan %10'da bir şeyler yapayım derken arada savruluyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

02.12.2023 - 02:17, Zorojuro yazdı:

Oooo sdelam Zoro kardeş, hoş gelmişsin. Hocam gönüllü yapılan bir iş olduğu için artık ilgilenen kalmadı, siteyi kuranlar bile siteyi unutmuş olabilir. Ben de istemeye istemeye başka sitelere geçtim artık. Bu durumun pek düzeleceği yok maalesef, birimiz parayı bulursak adam tutarız en fazla olacağı o :') 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

02.12.2023 - 14:16, pegasusejder yazdı:

Okuduğum neye yaradı diye düşünecek olursam tecrübe oldu, neler istemediğimi öğrendim. :D 

Ot da görmüşsündür artık oralarda, mesela Ankara'da, Sivas'ta ot göremezsin.

Çalışma karşılığında para istemek de... Bu kadarı da pes doğrusu. Yahu insan zaten çalıştıkça gençleşir, vücudunu diri tutar, çalışmak insana iyi gelen bir şeydir bir de bunun karşılığında para mı alacaklar? Tövbe estağfirullah.

Ülkenin %70'i uyuyor, %20'si taşınıyor kalan %10'da bir şeyler yapayım derken arada savruluyor. :D 

"ne istemediğini öğrenmek" için 4 yıl biraz fazla sanki ya :D

Ota börtü böceğe doyduydum diye hatırlıyorum. Hele oylat diye bir yere çıktık, harika dostum.

Aynen öyle biz burada meslek öğretiyoruz (çay koydurup yerleri süpürtüyor sadece) onların bize para vermesi lazım. (hayır o kadarı da başıma gelmedi. Belki gençlerin başına gelmiştir ama :P)

Dediğim gibi analarımızın dualarının yüzzü suyu hürmetine yürüyor ülkede işler. Şimdiki nesil neuzübillah nedir ne anlama gelir bilmiyor daha. Bunlar büyüyünce ülke batacak. Ama çalışmadıkları için değil, Allah-ü teala rahmetini ve bereketini üstümüzden çektiği için

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

06.12.2023 - 14:43, Kemankech yazdı:

"ne istemediğini öğrenmek" için 4 yıl biraz fazla sanki ya :D

Ota börtü böceğe doyduydum diye hatırlıyorum. Hele oylat diye bir yere çıktık, harika dostum.

Aynen öyle biz burada meslek öğretiyoruz (çay koydurup yerleri süpürtüyor sadece) onların bize para vermesi lazım. (hayır o kadarı da başıma gelmedi. Belki gençlerin başına gelmiştir ama :P)

Dediğim gibi analarımızın dualarının yüzzü suyu hürmetine yürüyor ülkede işler. Şimdiki nesil neuzübillah nedir ne anlama gelir bilmiyor daha. Bunlar büyüyünce ülke batacak. Ama çalışmadıkları için değil, Allah-ü teala rahmetini ve bereketini üstümüzden çektiği için

Her yıl farklı ders, farklı bir isteksizlik diyelim. :) 

Eh işte ne güzel, insan ota doymalı, burası direkt toprak.

E iş öğrenmek zaten öyle başlar, herkes en başta usta olsaydı... 

Allah bereketini çekmez de insanlar faydalanmasını bilmez diyelim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

08.12.2023 - 21:11, pegasusejder yazdı:

Her yıl farklı ders, farklı bir isteksizlik diyelim. :) 

Eh işte ne güzel, insan ota doymalı, burası direkt toprak.

E iş öğrenmek zaten öyle başlar, herkes en başta usta olsaydı... 

Allah bereketini çekmez de insanlar faydalanmasını bilmez diyelim. :D 

Haha, en azından boş yılın olmamış.

Tabii. Oylatın ılıcaları rezaletti ama. Allahtan hastalık kapmadım. Şelalesini görüp kaçmak lazımmış.

Tabii mirim öle öle. LAN **************** *********** ÇOCUĞU NEREDE KALDI BİZİM ÇAYLAR ************* ************, DAHA GECİKİRSEN AYLIĞINDAN KESERİM ************. Gençlerin eli yavaş bir de. Ben  hiç öyle değildim....

İnsanlar şimdi çok mu biliyor sanki faydalanmayı. Para kazanan anca vergi kaçırarak, dolandırıcılıkla, itlik kopukluk hergelelikle kazanıyor. Delikanlı gibi iş modeli kuralım, bilim yapalım, atom parçalayalım, üretim, endüstri, ilim, irfan diyenler numunelik. Onların da kafasına vurup susturuyorlar zaten.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

09.12.2023 - 17:52, Kemankech yazdı:

Haha, en azından boş yılın olmamış.

Tabii. Oylatın ılıcaları rezaletti ama. Allahtan hastalık kapmadım. Şelalesini görüp kaçmak lazımmış.

Tabii mirim öle öle. LAN **************** *********** ÇOCUĞU NEREDE KALDI BİZİM ÇAYLAR ************* ************, DAHA GECİKİRSEN AYLIĞINDAN KESERİM ************. Gençlerin eli yavaş bir de. Ben  hiç öyle değildim....

İnsanlar şimdi çok mu biliyor sanki faydalanmayı. Para kazanan anca vergi kaçırarak, dolandırıcılıkla, itlik kopukluk hergelelikle kazanıyor. Delikanlı gibi iş modeli kuralım, bilim yapalım, atom parçalayalım, üretim, endüstri, ilim, irfan diyenler numunelik. Onların da kafasına vurup susturuyorlar zaten.

Aynen, üniyi dolu dolu geçirdim işte. :D 

Allah Allah, ne vardı ki?

Biz tekte 100 çay götürürdük, şimdi kendilerine çay alamıyorlar, hatta çay ne yiaaa storboks dororken diye laf ediyorlar.

Zaten olay o, koskoca dünya, bir çok güzel nimet ama hırs uğruna heder oluyor her şey.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10.12.2023 - 11:41, pegasusejder yazdı:

Aynen, üniyi dolu dolu geçirdim işte. :D 

Allah Allah, ne vardı ki?

Biz tekte 100 çay götürürdük, şimdi kendilerine çay alamıyorlar, hatta çay ne yiaaa storboks dororken diye laf ediyorlar.

Zaten olay o, koskoca dünya, bir çok güzel nimet ama hırs uğruna heder oluyor her şey.

Haha, Allah nasib etmesin derdim ama benimki daha kötü geçiyor sanki. Ne istemediğimi de bilmiyorum. Bir şey öğrenemiyorum da.

Ya ne su sıcaktı, yerler yosunluydu, su yeşildi, duş zaten derbeder bir haldeydi. Allah affetsin paramla rezil olacaktım, neyse ki "vay girelim de girelim" diyen arkadaşa kitlemiştiim hesabı :P

Aynen mirim aynen. (kaynamış motor yağından bir yudum alır) Bu duruken saçma sapan bi şeylere boşa para yediriyollar. Geçen baktım elinde kahıttan bardak var, önceliğnan kahıt dadını salar keyfini gaçırır. Sonralığnan vayıt çoklat mayt deyi bi şey içiyo. Bu şey af bıyır suya kireçnan torpag garıştırmışlar gibi bir şey. Ahiren buna çuvallan para saymış bi de. Ben de bunu dövdüm tamam mı, belki akıllanır bi daha yapmaz diye. Hayır garımın 400 orisbiyle boğazda alem yabarken çocuğumun tedavisi bahanasıynan sattığım tarlaların bütün parasını yediğimi duyunca beni dımdızlah ortada goyub gittiğini hatılamamla öfkelenib de döğmedim yani tamam mı. Gabul böyle bi olay yaşandı ama ondan döğmedim çocu. Sonraki gön gelmedi. Neymiş iki bacağını da gırmışım. Nolcek gırmışsam? İş galacak yaw! Ben de govdum hergeleyi. Bara da virmedim. Sigorta da yabmıyodum zati, meh meh meh.

Vallahi sağlık olsun, ne yapalım sağlık olsun dışında bir şey diyemiyorum. Sonunda umarsızlık denilen illete, her türk gencinin düştüğü gibi, düştüm ben de.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12.12.2023 - 16:44, Kemankech yazdı:

Haha, Allah nasib etmesin derdim ama benimki daha kötü geçiyor sanki. Ne istemediğimi de bilmiyorum. Bir şey öğrenemiyorum da.

Ya ne su sıcaktı, yerler yosunluydu, su yeşildi, duş zaten derbeder bir haldeydi. Allah affetsin paramla rezil olacaktım, neyse ki "vay girelim de girelim" diyen arkadaşa kitlemiştiim hesabı :P

Aynen mirim aynen. (kaynamış motor yağından bir yudum alır) Bu duruken saçma sapan bi şeylere boşa para yediriyollar. Geçen baktım elinde kahıttan bardak var, önceliğnan kahıt dadını salar keyfini gaçırır. Sonralığnan vayıt çoklat mayt deyi bi şey içiyo. Bu şey af bıyır suya kireçnan torpag garıştırmışlar gibi bir şey. Ahiren buna çuvallan para saymış bi de. Ben de bunu dövdüm tamam mı, belki akıllanır bi daha yapmaz diye. Hayır garımın 400 orisbiyle boğazda alem yabarken çocuğumun tedavisi bahanasıynan sattığım tarlaların bütün parasını yediğimi duyunca beni dımdızlah ortada goyub gittiğini hatılamamla öfkelenib de döğmedim yani tamam mı. Gabul böyle bi olay yaşandı ama ondan döğmedim çocu. Sonraki gön gelmedi. Neymiş iki bacağını da gırmışım. Nolcek gırmışsam? İş galacak yaw! Ben de govdum hergeleyi. Bara da virmedim. Sigorta da yabmıyodum zati, meh meh meh.

Vallahi sağlık olsun, ne yapalım sağlık olsun dışında bir şey diyemiyorum. Sonunda umarsızlık denilen illete, her türk gencinin düştüğü gibi, düştüm ben de.

Yani belli bir noktada hayalini kurduğun şeye başlaman lazım, üniyi de çok sallama. Ben oyunla ilgili hayal kuruyordum ve hayal kurabildiğimi fark ettim ve bu alana yöneldim.

Heeee hakkaten kötüymüş. Ahahaha neyse gene komple zararı dokunmamış 

İyi yapmışsın mirim, iyi yapmışsın.

Kendi yapabildiğini yapacan sonrasını boş vercen, zaten ölümlü dünya illa ki göçüp gideceğiz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.