Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

MikasaWithInTheFire, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet o olay. Ve ben orada şey yazacaktım bende etek giymeyi severdim çocukken. İyi ki yazmamışım olay farklı boyutlara gidebilirdi:big-eye-onion-head-emoticon:

Hoş buldum. Akşam denemem olduğunu fark ettim. Şimdi uğrayıp gideyim dedim.

Ne" :( " bu işaret? 

Burada olay farklı yerlere gitti yeterince. :D 

Hee iyi yapmışsın ama çok hazırlıksız yakalandık, olmadı böyle. :D 

Ortadan kaybolacağım dediğin için bi üzüldüm. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

2 hours ago, Ucanbirkedi said:

İyi gibiyim,dersten derse giriyorum.Sen nasılsın? 

Ben de iyiyim, benim de aynı şekilde.

1 hour ago, pegasusejder said:

Benden sana 5 yıldızlı aferin. :D @ElegantWave abinden örnek al, bak büyük adam olacak o. :D @rimmuru sende. .)

Neyi yapıyordunuz da kırıyordun belini? Kıyamam sana. :wow1-onion-head-emoticon:

Bende matematiği çok severim. :D :D İşlemlerle uğraşıp çzöüme kavuşmanın zevki bir ayrı oluyor. :)

Bir ara gelen herkese zorla dedirtiyordun bırak şimdi. :D 

2 gün bitiyor ama...

NEDEN??? Sana sevdirelim matematiği. :)

Ohhh ne güzel. :) 

Pega radarına yakalandınız... Ona dikkat et diyorsun ama sen?

Artık çok geç. .) 

Şınav mekik mi? :D İlginçmiş. :) 

Aferin aferin sana. Hangi konuları görüyorsunuz?

Bende lisede öyleydim de üni de o kadar rahat olamadım, çünkü final zamanı bir hasta olsan 1 senen gidiyor. :/ Ara ara çıkıyorum yine, yürüyüş falan yapıyorum, bazen yanımda şemsiye oluyor ama şemsiye kapalı olunca insanlar garip garip bakıyor. :D 

Haha, biz gene sana masum deriz merak etme. :) Sen nasıl rahat edersen artık. .)

Hoş geldin. .)

Benim yanımda şemsiye bile olmuyor, bazen giydiğim kıyafetin kapişonu oluyor ama onu bile başıma geçirmem. Normalde insanların görüşlerini ve tavırlarını çok kafaya takarım ama bazı nadir zamanlar gelir onlar yokmuş gibi hissediyorum. Yağmurlu zamanlarda onlardan biri. :D Sanırım biraz fazla seviyorum yağmuru ve bunu yazarken bile o soğukluğu anımsayabiliyorum. Brrr. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

44 minutes ago, MikasaWithInTheFire said:

Evet o olay. Ve ben orada şey yazacaktım bende etek giymeyi severdim çocukken. İyi ki yazmamışım olay farklı boyutlara gidebilirdi:big-eye-onion-head-emoticon:

Hoş geldin ve başarılar.  Dilerim iyi geçer denemen.

Tekrar uygun olduğun bir vakit olsa da biraz daha sohbet edebilsek. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de iyiyim, benim de aynı şekilde.

Benim yanımda şemsiye bile olmuyor, bazen giydiğim kıyafetin kapişonu oluyor ama onu bile başıma geçirmem. Normalde insanların görüşlerini ve tavırlarını çok kafaya takarım ama bazı nadir zamanlar gelir onlar yokmuş gibi hissediyorum. Yağmurlu zamanlarda onlardan biri. :D Sanırım biraz fazla seviyorum yağmuru ve bunu yazarken bile o soğukluğu anımsayabiliyorum. Brrr. 

Ya bazen fena sağanak yağıyor o zamanlar için tutuyorum, onun altında yürümesi de ayrı bir zevkli oluyor ama sonucu o kadar zevkli olmuyor. :D Ya birde ben şemsiyeyle hep dolaşırım. .D Şöyle bir şey var ki ben şemsiyeyi yağmurdan daha çok güneşten korunmak için kullanıyorum. .) 

Ari01, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin ve başarılar.  Dilerim iyi geçer denemen.

Tekrar uygun olduğun bir vakit olsa da biraz daha sohbet edebilsek. :)

Geri gelirse kızacağımı biliyor. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Akame777, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Vayyy binlere gelmişiz hatırlıyorum da Pega abi 300 e geldiğimizde biter diyordu beni korkutmuştu haha bu arada merhaba minna nasılsınız 2021 değişik mi bari 

Hehehehehe hedef 2000 ler :uhuhuh-onion-head-emoticon:

2021 aynı gerçi gireli 5 gün oldu zamanla anlarız artık :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

MikasaWithInTheFire, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Yok ne rahatsızlığı, 2 güne kaybolurum zaten. Önemli olan kaybolduktan sonra etiket yememek:booger-crazy-rabbit-emoticon:

Nereye mika-chaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :oniontortureplz:

Ari01, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Ben de iyiyim :)

Aynen bana da "çılgınsın." diyorlar, hatta 4-5 senedir ince mont dışında bir şey giymem ben yağmura çıkarken, o kadar hoşuma  ıslanmak. Bazı zamanlar hasta oluyorum ama hasta olacağımı bilmeme rağmen aldığım bir risk sonuçta bu. 

Geldiğimden beri sana bunu birkaç kere dedirttim sanırım. :D Ama Burun-san'ın bana masum demesi de hoşuma gitmedi değil, şimdilik en azından benden büyük kişilerle tanışırken kullanırım sanırım bu yüzden. 

@BURUN-san, :embarrassed4-onion-head-emoticon::)

:bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon:

rimmuru, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Maalesef basit gelen ders yok.Her derse çalışmam gerekiyor.Genellikle her dersten de 70 alıyorum.Tam ortalama bir insanım ne 70 den fazlası ne azı.

Saiki kussuo da ortalama bir eleman vardı bildin mi onun vücut bulmuş hali misin sen ? :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin. :) Akşam gelirim diyordun?

Halledersin inşallah bir şekilde, şu an neler görüyorsunuz konu olarak?

Sizde gidin çalışın dediğimde tamam deyip çıkmış ondan. :D 

Hoş geldin, sonra hallederiz. :D 

:((

Abi şu an fonksiyonlarda ortalama değişim hızındayız.

MikasaWithInTheFire, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Yazmadığın iyi olmuş.

Bu olayı artık sadece sen ben @pegasusejder ve @BURUN bilecek. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

MikasaWithInTheFire, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Denemen de başarılar gerçi ben bunu yazdığımda belki sen çoktan denemeden çıkmışsındır.

BURUN, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Hehehehehe hedef 2000 ler :uhuhuh-onion-head-emoticon:

2021 aynı gerçi gireli 5 gün oldu zamanla anlarız artık :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Nereye mika-chaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :oniontortureplz:

:bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon:

Saiki kussuo da ortalama bir eleman vardı bildin mi onun vücut bulmuş hali misin sen ? :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Yok ben classroom of the elite deki Ayanokouji'yim dikkat çekmemek için ortalamamı düşük tutuyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.