Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Pika-sama, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar millet  nasılsınız? :relax2-onion-head-emoticon:

Pika-cha... aman -kun ojj geldin.

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Yumoş, spoiler içindeki imzaların gözükmüyor.

Bende görünüyorlar knk sende problem var galiba

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 minutes ago, pegasusejder said:

O olayı asla unutamayacağım sanırsam. :D Bence adminler o konuyu ölümsüzleştirmeliydi. :D 

Hadi görüşürüz, iyi dersler. :)

Rica ederim. :)

Teşekkür ederim. :) Maalesef etrafımızı sarıyor o insanlar ve başta anlamıyorsun ne olduğunu. Gerçi sağında solunda seni uyaran insanlar oluyor ama arkadaşın olduğu için konduramıyorsun ona böyle bir şeyi, sonra gerçekten öyle çıkınca hissettiğin kötü his gibisi yok...

Bence de güzel bir şey, bu konuda her ne kadar hiç güzel şeyler yaşamasamda. :( Yani çevremde cidden aşk üzerine konuşabileceğim kişi yok neredeyse, kime bu konudan bahsetsem "Amann boş ver, salla, takma bu kadar, dünyanın sonu değil ya vb." tabirlerle karşılaşıyorum. :/

Ben genelde bir insanla konuşmaya başladığım anda onun hakkında iyi şeyler düşünmeye başlarım, ona kötü bir şey olmasını falan istemem. Bu benim genel "arkadaşlık" anlayışımdır. Ama sonra bir bakarım, karşımdakinin anlayışı benden farklı çıkar. Hiç unutamıyorum bir arkadaşımla konuşuyorduk teneffüste, o bana bir şey demişti, aslında haklıydı ama benim hassas noktalarımdan biriydi, cevap verirken ses tonumun biraz sert çıkmış olabileceğini kabul ederim; sonra bana" Ben senin iyiliğini istiyorum, yoksa umurumda olmazsın, ne yaparsan yap" tarzında bir cevap vermişti, daha kibar bir dille tabii ki. Ama oradaki "Ne yaparsan yap, umurumda olmazsın." lafı bana dokunmuştu cidden. Hele bir de ben o arkadaşım için en ufak bir şeyde endişeleniyordum, bana gereksiz trip attığında bile dinliyordum. Ama iyi kızdır, bazın huyları dışında gerçekten iyi kalpli, bunu biliyorum, 4 yıldır arkadaşız sonuçta. :)

Senin ikiyüzlülük kavramın bundan daha derin ve kötüdür büyük ihtimalle ama ben de bunu yazmış bulundum. 

Bir de, aşk konusunda konuşmayı ben severim aslında. Yani sana yardımcı olabilir miyim bilmiyorum ama istersen bir ara sohbet ederiz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pika-sama, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar millet  nasılsınız? :relax2-onion-head-emoticon:

Hoş geldin pika, nasılsın?

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu arada solo okumadın mı :shock2-onion-head-emoticon:

Ve bu sadece epikte ilk gördüklerim ve az ayıP lı olanlar. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

O kadar seri içinden çıkarsam okurum :homelessonionplz:

Aklimda olan bir seri, bu gün bir seri bitircem gibi görünüyor onada başlarim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Oh ne güzel yapıyorsun, boş boş durmak yerine ders çalışmaya ne dersin? Soru sormuyorum diye boşluyorsun sank. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Yuoo ne alakası var:big-eye-onion-head-emoticon:
Bugün boşlamış olabilirim ama sjsjsjsj

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Yumoş, spoiler içindeki imzaların gözükmüyor.

Bende gözüküyor:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 minutes ago, BURUN said:

Aşk güzel ama çok göze sokulması hoş değil ya da abartılı yaşanması.:dunno-crazy-rabbit-emoticon:

Hep öyle dersler asdasdasdasd

Yav he he :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Yumulllllluuuunnnnnnnnnnnn ojj geldin :wow2-onion-head-emoticon:

Yine çok haklısın Burun-se aman san :D

@yumulonely-san, geçen tanışamamıştık, ben 17 yaşındayım, Lise 4'e gidiyorum, uzun zamandır forumdaydım aslında ama buraya "Merhaba" diyecek cesareti daha yeni bulabildim içimde. İyi ki de demişim. Nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin pika, nasılsın?

O kadar seri içinden çıkarsam okurum :homelessonionplz:

Aklimda olan bir seri, bu gün bir seri bitircem gibi görünüyor onada başlarim

Solo nun ilk 10 bölümünü oku bırakamıyıcaksın zaten :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Bu arada benim şu anda telefonda 30 sekme açık hepside okuduğum webtoon lar sadece bende mi var bu.:homelessonionplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ha ben bunun novelini okuyorum eleman ruh hastası net ama çok iyi webtoon.

Spoiler var, okumayanlar açmasın kutuyu, özelliklede seb rimuru:D

Spoiler

Yav kim kendini 4000 defa bıçaklar, ana karakter biraz kırık

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.