Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

rimmuru, Şimdi tarihinde yazdı:

Okudum da geldim.

Görüşürüz.:bye1-onion-head-emoticon:

:bye1-onion-head-emoticon:

Gorjek, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Dün saat 3e kadar uyanık kalmısım okurken, sonra ne olcak acaba diye diye :yawn-onion-head-emoticon:

Hep öyle gidiyor çok güzel yerde bitiriyor şerefsizler

Neyse kaçtım :bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Ama ne diyim karakter çok iyi, çizimi olsun tavrı olsun gücü olsun her şeyi ile mükemmel

Cidden sağlam karakterlerden. :D 

BURUN, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben çok sevmiştim baya iyi bir de onun büyücü versiyonu var tam ismi aklımda değil atarım bir ara onuda severek okumuştum.

Demir :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Geldim geldim dün saat 19 da uyudum camışlar gibi gelemedim.

Hoş geldin camış. .)

BURUN, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

@ChYRoN hayırdır bilader çalılarda saklanmalar falan .:hi-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon:

@ChYRoN işini iyi yapmıyor musun aslanım? Herkes fark etmeye başlamış seni. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rimmuru, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Ha evet sen demiştin sanki çeviri yapıyorum diye.Yoksa çeviri değilde youtube da mıydı?Kusura bakma hatırlayamadım.:crying2-onion-head-emoticon:

Özür dilerim geç cevap veriyorum yeni bitirdim :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Evet youtube dayım çeviri zamanlama ne verilirse onu yapıyorum.

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Hmm anladım, kolay gelsin o zaman. :)

Teşekkürleeer. Acıktığımı ve susadığımı şimdi farkettim :floating-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sitonyum, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Özür dilerim geç cevap veriyorum yeni bitirdim :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Evet youtube dayım çeviri zamanlama ne verilirse onu yapıyorum.

Teşekkürleeer. Acıktığımı ve susadığımı şimdi farkettim :floating-crazy-rabbit-emoticon:

Her gün mü bu işi yapıyorsun yoksa birkaç günde bir mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rimmuru, Şimdi tarihinde yazdı:

Her gün mü bu işi yapıyorsun yoksa birkaç günde bir mi?

Her gün yapıyorum ama her gün 1 video değil, 5-8 dk arası videoları 1 günde 10-15 dk arası videolatı 2 günde 15-20 dk arası videoları 3 gün ve fazlada yapıyorum. Ama bu bana kalmış yoksa bana baya zaman veriyorlar. Benim derslerime ya da özel hayatıma bağlı videoların zamanlanma sıklığı. bir keresinde 20 dk bir video için 1 ay uğraştım :help-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 hour ago, yumulonely said:

sana da başarılar. Umarım istediğin yerlere gelirsin:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Merhabaa -san yerine -chan getirmen daha uygun sanırım. Çünkü 16 yaşındayım:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:
Bende lise 3' gidiyorum ve sayısal öğrencisiyim. Ayrıca mangatr'de çevirmenim. İyi ki de gelmişsin buraya:admire2-onion-head-emoticon:
İyiyim. Dersler çeviriler falan filan yuvarlanıp gidiyorum:floating-crazy-rabbit-emoticon:
Sen nasılsın?

O zaman Yumulonely-chan diyorum, uygun mu ya da başka bir şekilde mi hitap edeyim sana. :D

Çevirmenlik işinde kolay gelsin. :), pek okumasam da eline sağlık. :good-job-onion-head-emoticon: Japoncadan mi ceviriyorsun yoksa ingilizceden mi? (Genelde ingilizce oluyor ama :D) Ben de hep bir şeyler çevirmek istemiştim, hatta bir keresinde bir kısa gençlik romanını çevirmeye bile başlamıştım ama yarim kaldı malesef ki. :D

Lafı çok uzatmayayım, tanıştığımıza sevindim umarım iyi anlaşırız. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.