Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Tabii discord dağıttı her şeyi. :D 

Ay yerim utangaçlığını. :D Bende utangacımdır ama arada cesur adımlar atmak lazım. :D 

Yani öyle yapılırsa da kötü olur gibi yapılmazsa da neyse sonunuz hayır olsun. :) Çok diyecek bir şeyim yok orası hakkında. :D 

Biriniz bile kabul etmezse yapmam dedi.

Bizim konuştuğumuz kısımları gizleyecekmiş falan filan ben pek uğramadığım içi tamamen dc ahalisine bıraktım o işleri.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

BURUN, Şimdi tarihinde yazdı:

Banada önceden öyle geliyordu ilk başlarda guruptan ilk kim ban yiyecek diye gır gır yapıyorduk hatta hatırlarsın asdasdasdasd

Gorjek tokatlanmışsın sanki adam sana acı çektirmiş asdasdads

Yok öyle olmadı

başlarda kolay savaşçılar geliyordu, çok basit gelmişti korkmadan ilerledim, ancak son dövüşçü arenaya girdiğinde dona kaldım, öncekilerden ayrı bir seviyedeydi, adeta son harfin vücut bulmuş hali idi. İste o zaman yenildiğimi anlafım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Biriniz bile kabul etmezse yapmam dedi.

Bizim konuştuğumuz kısımları gizleyecekmiş falan filan ben pek uğramadığım içi tamamen dc ahalisine bıraktım o işleri.

Nasip kısmet artık, olmadı yeni bir sunucu açın ve orayı herkese açık yapın, öyle daha kolay olabilir. Gerçi orası da sever boostlanmamış olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok öyle olmadı

başlarda kolay savaşçılar geliyordu, çok basit gelmişti korkmadan ilerledim, ancak son dövüşçü arenaya girdiğinde dona kaldım, öncekilerden ayrı bir seviyedeydi, adeta son harfin vücut bulmuş hali idi. İste o zaman yenildiğimi anlafım

Dostluğun gücünü çağırsaydın özelden tokatlardın hiç mi shounen anime izlemedin be adam asdasdasd

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Nasip kısmet artık, olmadı yeni bir sunucu açın ve orayı herkese açık yapın, öyle daha kolay olabilir. Gerçi orası da sever boostlanmamış olur.

Mehh ben arada sırada girip az hasret gidericeğim için bana pek fark etmiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

34 minutes ago, rimmuru said:

@Ari01 Az önce bana istediğin gibi seslenebilirsin demiştim.Ben sana ariel diyeceğim sen de bana rimel diyebilirsin.

Olmuş bil.:happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Neyse benden bugünlük bu kadar. :D:bye1-onion-head-emoticon:O değil de akşamları iyi coşuyormuş buralar, size iyi sohbetler. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 minutes ago, BURUN said:

Banada önceden öyle geliyordu ilk başlarda guruptan ilk kim ban yiyecek diye gır gır yapıyorduk hatta hatırlarsın asdasdasdasd

Bir ara ted (most liked content)sahibi olacakken homhom ablayı şampiyon yapmıştım da altıma etmiştim ban yiyeceğim diye :D

7 minutes ago, pegasusejder said:

Tabii discord dağıttı her şeyi. :D 

Ay yerim utangaçlığını. :D Bende utangacımdır ama arada cesur adımlar atmak lazım. :D 

Ama kabul et discord daha rahat :D

O işler benlik değil, ayda yılda bir niyet gelirse o da nadir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Mehh ben arada sırada girip az hasret gidericeğim için bana pek fark etmiyor.

Benim zaten hiç umrumda değil. :D 

Ari01, Şimdi tarihinde yazdı:

Olmuş bil.:happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Neyse benden bugünlük bu kadar. :D:bye1-onion-head-emoticon:O değil de akşamları iyi çoşuyormuş buralar, size iyi sohbetler. :D

İyi geceler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.