Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

spike, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

sorun değilll, ben bir kez daha okuyunca biraz üstü kapalı yazdığımı fark ettim, virgülü yok noktası yok:D yanlış anlaşılmaya oldukça müsait bir şey yazmışım bende hani kusura bakma :)

bu arada tanışamadık hiç, ben spike burada oldukça çömezim:D (ilk tanışmamız saçma bir yanlış anlaşılma olmasın diye ekliyorum burayı:D)

Ben buranın hayaletiyim, beni böyle çok göremezsin buralarda, muhabbet de etmem normalde ama bugün biraz yazdım öylesine.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Zorojuro, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben buranın hayaletiyim, beni böyle çok göremezsin buralarda, muhabbet de etmem normalde ama bugün biraz yazdım öylesine.

Canın sıkkın değildir inşallah Zoro. :) 

Hayaleti demeyelim de demir başısın sen. :D Sen olmazsan forum yıkılır. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende güzel fikir alışverişlerini severim. :) İstediğin zaman istediğin konuyla ilgili yazarsın, bilgim dahilinde olduğu sürece cevap veririm, bilgim yoksa da biraz araştırır fikrimi belirtirim. :) 

Evet zaten böyle biraz aralıklı yazınca mektuplaşma gibi oluyor ve güzel bir havası oluyor. :) 

Güçlü kadınlar her zaman gönlümü kazanmıştır... :D 

kesinlikle katılıyorum :D

Zorojuro, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

hmm demek oldukça yoğun bir insansın, umarım hayatında iyi yönde boşluklar açılırda seni buradalarda görürüzzz:good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Canın sıkkın değildir inşallah Zoro. :) 

Hayaleti demeyelim de demir başısın sen. :D Sen olmazsan forum yıkılır. :)

Yoo sıkkın değil

Yok canım ne yıkılacak, kim bilir ne insanlar geldi geçti buralardan, biz neyiz ki o kadar kişinin arasında

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, Şimdi tarihinde yazdı:

Yoo sıkkın değil

Yok canım ne yıkılacak, kim bilir ne insanlar geldi geçti buralardan, biz neyiz ki o kadar kişinin arasında

Buranın koskoca selam veren yegane insanısın. :) Varlığın bile güç veriyor bize. :) Forumu bir aralar bırakmak istiyordum senin "Vay be selamımı alacak kimse kalmamış" lafın bu kararımdan vaz geçiren nedenlerden biri. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

58 minutes ago, pegasusejder said:

Ortaokulda küfürlü konuşurdum ama liseden itibaren hiç kullanmadım. Genelde içimden bile olsa insanlara küfür etmem ama eşyalara bazen ederim, mesela tam bir yere giderken kıyafet bir yere takıldı o sıra bi der geçerim. Ayrıca oyun oynarken benim kıstasımdır küfür. Eğer küfür etmeye başlıyorsam o oyundan zevk almıyorum ve sinirleniyorum demektir, onun için oyunu oynamaya gerek yok deyip bırakıyorum. 

Haha sanki kendini ifşalamamak için her an kaçabilirmişsin gibi duruyor. :D 

Tamam tamam sıkıntı değil, istediğin zaman gel. :)

Haha beni de arkadaşlar hep sakin olarak bilir, gerçi içimden de çok fazla bir şey döndüğünü söyleyemem. Biraz emekli gibi takılınca çoğu şeyi umursamaz oluyorum. :D 

Bence küfür direkt olarak insanlara yakışmıyor. :) Yani konuşurken argo kelimeler kullanırım bazen arkadaşlara ama küfür etmeyi sevmem. Nasıl desem acizlik gibi geliyor. Mesela şeye çok lafım olmaz, hani böyle arada kullanan veya olayın gelişine sallayan. Bazıları vardır ya kendini komik sanar yada cidden düzgün bir cümle kuramayacak kadar aciz olur onlara gıcık oluyorum biraz, her cümlede sürekli küfür. 

Ha birde küfür eden birinin yanımda normal bir şekilde etmesini isterim, yani yanımda kasılmasına gerek yok ama karşı olduğum şey kişiye değil de anne babasına küfretmeleri. Sonra gelip de ben onlara küfür etmedim o sadece sembolik bir şey falan derler...

Haha sırrın bizimle güvende mi biliyorum. :D 

1 hour ago, spike said:

ariii-chann :D dışarıdan bakıldığında sadece yerinde konuşan sessiz bir insanım ama zihnimde ne fırtınalar kopuyor bir bilsennn :D

normalde konuşurken asla asla küfür etmem, yani bir şeyden korkarsam belki ederim ancak yıllardır internet ortamında twitch izlediğim için bir mevzu olduğunda ( yani bir şeye çok kızmışsam ) içimden hep ederim :D 

kız olunca sende biliyorsundur küfür etmek hmm nasıl desem pek estetik durmuyor bizde, şahsen ben rahatsız oluyorum bir kızın ağzından küfür duyunca ama ari-channnn ne yapayım küçükken muratabigf izleyen bir kızım ben:D abimin arkadaşlarıyla hep takılırdım, onların yanında kala kala içime içime etmeye başladım :D bu gizli sırrımı sadece sen ve o yazdıklarımı okuyanlar bilecek.. amma top secret belgesi ama değil mi?

Şimdi yazdığımı tekrar okudum da şöyle diyeyim, yanlış anlaşılmasın. :D Ben genelde bir şeye canım sıkıldı mı lanet ederim, yani benim için küfür yerine geçer lanet etmek. Küfretmek dediğim de 20.000 kere lanet etmişsem 1 kere falan küfretmişim gibisinden. Şaka maksatlı bile olsa "Aptal" demeye bile geçen yıl - bu yıl başlamış çok masum ve tatlı bir kızım sonuçta ben. :D :waiting-onion-head-emoticon:

Dediğiniz gibi hiç kimseye yakışmıyor kesinlikle küfür. Yakınımda hiç küfreden yok neredeyse ama birinin küfrettiğini duyduğumda içimden onu dövmek geliyor benim. :D

İyi geceler herkese. :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Şimdi yazdığımı tekrar okudum da şöyle diyeyim, yanlış anlaşılmasın. :D Ben genelde bir şeye canım sıkıldı mı lanet ederim, yani benim için küfür yerine geçer lanet etmek. Küfretmek dediğim de 20.000 kere lanet etmişsem 1 kere falan küfretmişim gibisinden. Şaka maksatlı bile olsa "Aptal" demeye bile geçen yıl - bu yıl başlamış çok masum ve tatlı bir kızım sonuçta ben. :D :waiting-onion-head-emoticon:

Dediğiniz gibi hiç kimseye yakışmıyor kesinlikle küfür. Yakınımda hiç küfreden yok neredeyse ama birinin küfrettiğini duyduğumda içimden onu dövmek geliyor benim. :D

İyi geceler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, Şimdi tarihinde yazdı:

yok yok yanlış anlaşılmadı, ben anladım seni:)

iyi geceleer:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha senin ne kadar masum (!) olduğunu biliyoruz tabii. :what-onion-head-emoticon:Yani bende öyle küfrederim dediysem içimden de olsa çok etmemeye çalışıyorum. :) 

Yakınımda küfreden çok oluyor ya maalesef. Senin ne güzel çevren varmış öyle. :)

İyi geceler. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha senin ne kadar masum (!) olduğunu biliyoruz tabii. :what-onion-head-emoticon:Yani bende öyle küfrederim dediysem içimden de olsa çok etmemeye çalışıyorum. :) 

Yakınımda küfreden çok oluyor ya maalesef. Senin ne güzel çevren varmış öyle. :)

İyi geceler. :)

Ya bazen küfür tam oturuyor.Benim arkadaş o işte uzman,tam yerinde küfür eder.Kendisinden bir ara ders istemiştim ama beni öğrencisi olarak kabul etmedi. :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.