Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ari01, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim. :stars-crazy-rabbit-emoticon: Sana da kolay gelsinn, inşallah istediğin yeri bu sene tutturursun. :D :congrats-onion-head-emoticon:

İçeriği Gizle

Demiş olabilirim, dememiş de olabilirim. :D Cok büyük ihtimalle rakip değiliz, ben Eşit Ağırlıktan gireceğim. :victory-onion-head-emoticon:

umarım ari-channnn sen de istediğin yeri tutturursun ilk senenden:)

Spoiler

sayısalcı olsan bile, senin gibi tatlış biriyle nasıl rakip olabilirim ki ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Haha beni diyorsam doğrudur diye bir şey yok yav. :) Yani sizde bakarsınız bunlara, ben bildiğim kadarını söyledim. :D 

Haha ben 2 kere giriştim ama sonra bıraktım. :)

Oo erkenciyiz, naber?

Ari01, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Nasılsınız? @Ucanbirkedi   @spike (Spiiike :cheer1-onion-head-emoticon:@pegasusejder

Uyku tutmadı ama iyiyim,siz nasılsınız?:beg-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spike, 2 saat önce tarihinde yazdı:

:floating-crazy-rabbit-emoticon:

günaydıııııınn herkesee

Naber?

Ari01, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Nasılsınız? @Ucanbirkedi   @spike (Spiiike :cheer1-onion-head-emoticon:@pegasusejder

Yarışma içerisindeyim ve bazı sorularda öyle kala kaldım. :/ İşte öyle devam ediyor hayat. :)

Ari01, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Sorduğun için teşekkür ederimm. :shy-onion-head-emoticon:Dün kafayı bir yastığa koymuşum herhalde 8-9 belki de 10 saat uyudum. Haftaiçini de telafi ettim denilebilir. :D 

Benim de birazdan deneme sınavım başlayacak o yüzden bir an önce ayılmam lazım. :D

Yanlış hatırlıyorsam kusuruma bakma ama sen de üniversite sınavına hazırlanıyordun değil mi? :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Ooo güzel güzel, sen bu tatlılığı korumak için bol bol uyumalısın. :) Bu arada gerçekten uyku vücudu genç tutan bir şeydir, uyku sizi güzelleştirir haberiniz olsun. :)

Kolay gelsinnn. :)

spike, 2 saat önce tarihinde yazdı:

ooo çok iyii. deneme sınavında da başarılar sanaa, umarım çok çok iyi yaparsın.

eveeet ben de hazırlanıyorum hem de ikinci defa ühüüü:(

Uçak mühendisliği o olmazsa makine miydi?

Ucanbirkedi, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi olmaya çalışıyorum. Seni neden uyku tutmadı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Naber?

Yarışma içerisindeyim ve bazı sorularda öyle kala kaldım. :/ İşte öyle devam ediyor hayat. :)

Ooo güzel güzel, sen bu tatlılığı korumak için bol bol uyumalısın. :) Bu arada gerçekten uyku vücudu genç tutan bir şeydir, uyku sizi güzelleştirir haberiniz olsun. :)

Tatilin son günleri olduğu için biraz üzüldüm diyebilirim ama aynı zamanda da çok tembelleştim.:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ucanbirkedi, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Tatilin son günleri olduğu için biraz üzüldüm diyebilirim ama aynı zamanda da çok tembelleştim.:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Haha bunun için uyumamazlık yapma yav. :) Bu kadar dert etme bir tatil biter diğer tatil gelir. :) Tembelliğin için de ufaktan bir şeyler yapmaya başla. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 hour ago, pegasusejder said:

Naber?

Hm... Sen öyle diyorsan. :D :embarrassed2-onion-head-emoticon::dreaming-onion-head-emoticon:

İyi iyi, hayatının yolunda gitmesine sevindim. :D Akşama kadar mi sürecek yarışma?

2 hours ago, Ucanbirkedi said:

Ben de iyiyim. :happy-onion-head-emoticon:

1 hour ago, Ucanbirkedi said:

Sıkma canını. :D Daha 9. sınıftın diye hatırlıyorum, önünde bir sürü güzel ve uzuun tatil olacak. :D Elindeki tüm günlerin değerini bil :D, bazen çalış bazen hiç çalışma. :victory-onion-head-emoticon: Tembellik anlamında değil tabii ki, sadece kendini yorgun veya çalışamayacak gibi hissedersen bırak gitsin. :D Konuları iyi anlasan ve oturtsan bu yeter zaten. (Gerçekten çok faydasını görürsün, benden söylemesi. :cute1-onion-head-emoticon:)

Okullar en kötü ihtimalle seneye açılır zaten, o zaman ivmeni tekrar ve daha sağlam kazanırsın. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Hm... Sen öyle diyorsan. :D :embarrassed2-onion-head-emoticon::dreaming-onion-head-emoticon:

İyi iyi, hayatının yolunda gitmesine sevindim. :D Akşama kadar mi sürecek yarışma?

Evet bununla ilgili araştırmalar var. :) İstersen detaylı bir şekilde sonra açıklarım. Minnak halinizi korumanız için uyumanız lazım. :)

Yarın akşama kadar sürüyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Yalnız bu forumda 2 tane makine isteyen kız tanıdım, bilmiyorum bi ilginç geliyor, gene kalıplaşmış düşüncelerden herhalde. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

hahha aynen olabilir :cool-onion-head-emoticon:

bir de bunun şey versiyonu var, makine okumayın guzuum okuyun memur olun işsiz kalırsınız :woa-onion-head-emoticon:

bana da hep gastronomi okuyan insanlar ilginç geliyor alakasız:D toplum o kadar doktorluk,avukatlık gibi mesleklere alıştırmış ki bende de böyle bi algı var:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.