Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

spike, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

hahha aynen olabilir :cool-onion-head-emoticon:

bir de bunun şey versiyonu var, makine okumayın guzuum okuyun memur olun işsiz kalırsınız :woa-onion-head-emoticon:

bana da hep gastronomi okuyan insanlar ilginç geliyor alakasız:D toplum o kadar doktorluk,avukatlık gibi mesleklere alıştırmış ki bende de böyle bi algı var:)

E yani birde oradakilerin %200'ü erkek olduğu için de olabilir tabii. :D 

Haha onu ilk defa duydum. :D 

Evet ya, toplumda tıp veya hukuk okumazsan başarılı olamayacağına dair yargılar var. :D Bir tek onlar başarılı ve rahat yaşıyor. :D Birde en zor bölümleri onlar okuyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hmm hiç bilmem o işleri.(yarışmayı diyorsun değil mi?)

Bende temizlik yapıyordum biraz ara verdim,o sırada Jujutsu Kaisen'in yeni bölümü çıkmış ona baktım.

Haha hallettim şimdi sanırsam. :D Son kontrolü yapıyorum. Evet yarışmanın bir tane sorusu.

Oo yeni bölüm mü çıkmış? Yoğunluktan giremedim bile türkanimeye. :D Kolay gelsin sana da. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 minutes ago, Caprihorn said:

Hmm hiç bilmem o işleri.(yarışmayı diyorsun değil mi?)

Bende temizlik yapıyordum biraz ara verdim,o sırada Jujutsu Kaisen'in yeni bölümü çıkmış ona baktım.

Oo. Ne kadar marifetlisiniz öyle Rimell Bey. :D 

Hoş geldin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha hallettim şimdi sanırsam. :D Son kontrolü yapıyorum. Evet yarışmanın bir tane sorusu.

Oo yeni bölüm mü çıkmış? Yoğunluktan giremedim bile türkanimeye. :D Kolay gelsin sana da. :)

Şu an takip ettiğim tek anime Jujutsu Kaisen.Art arda anime izlediğim için bunalmıştım anime izlemekten,keyif alamıyordum.Jujutsu bitince diğerlerine geçerim. (sende de oluyor mu hiç)

Sana da kolay gelsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, Şimdi tarihinde yazdı:

Şu an takip ettiğim tek anime Jujutsu Kaisen.Art arda anime izlediğim için bunalmıştım anime izlemekten,keyif alamıyordum.Jujutsu bitince diğerlerine geçerim. (sende de oluyor mu hiç)

Sana da kolay gelsin.

Evet oluyor o maalesef. :/ Ben ondan dolayı güncel animlere sardım biraz ama o da sıkmaya başladı öyle devam ediyoruz işte.

Sağ olasın. Sen nereyi temizliyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.