Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

4 minutes ago, pegasusejder said:

Olsun olsun matematik olsun, YKS'de matematik olmayacak mı? :D 

Seni mi kıracağım Pega, olsun, matematik de olsun. :) 

3 minutes ago, MikasaWithInTheFire said:

Cidden çok nankör bir ders kendileri. Benim de ne olsun aynı şekil devam ediyor, ara ara tükenmişlik yasasam da topluyorum. İki hafta iyi tyt çalıştım denemede de balını yerim inşallah.  Onun dışında bugün kar vardı, hayalerim vardı... Uçup gittiler, ben de kendimi fiziğe verdim. 

Aynen ya seninle iyi bir dedikodu yapamadık, senle güzel dedikodu yapılır gibime geliyor:D Kurtulalım inşallah yaza da buranın cılkını çıkarırız:D

Geçmiş olsun banaa, giden yıllarıma...Hatiralar soluyor...

Benim bildiğim herkese de oluyor o tükenmişlik hissi. :( Bir de zaman çok az kalmış ve sen hala hiç çalışmamışsın gibi olan bir his var ya o da çok kötü. :sweetdrop-onion-head-emoticon: İnşallah yersin balını. :) Hayalleri yıkılınca gidip fizik çalışacak bu dünyada tek bir tür var o da YKS kurbanları. :sweetdrop-onion-head-emoticon: Artık buradakiler de bilir, iyi ilginç sorularım vardır benim. Ve sohbet etmek isteyince bayağı da iyi edebilirim. :) Ikimizde üniversiteli birer kız olunca dağıtırız artık burayı. :D

Doğru ya, hiç sormadım sanırım sana, hangi mesleği yapmak istiyorsun? Aklında hangi şehir var? :victory-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, Şimdi tarihinde yazdı:

Seni mi kıracağım Pega, olsun, matematik de olsun. :) 

Benim bildiğim herkese de oluyor o tükenmişlik hissi. :( Bir de zaman çok az kalmış ve sen hala hiç çalışmamışsın gibi olan bir his var ya o da çok kötü. :sweetdrop-onion-head-emoticon: İnşallah yersin balını. :) Hayalleri yıkılınca gidip fizik çalışacak bu dünyada tek bir tür var o da YKS kurbanları. :sweetdrop-onion-head-emoticon: Artık buradakiler de bilir, iyi ilginç sorularım vardır benim. Ve sohbet etmek isteyince bayağı da iyi edebilirim. :) Ikimizde üniversiteli birer kız olunca dağıtırız artık burayı. :D

Doğru ya, hiç sormadım sanırım sana, hangi mesleği yapmak istiyorsun? Aklında hangi şehir var? :victory-onion-head-emoticon: 

Haha sağ olasın. :))

Arkadaşlar tükenmişliğe girmeyin. :) Gambere gambere diyorum buradan size. :cheer3-onion-head-emoticon:

Haha ünili kız olunca neler fark edecek acaba? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

O.o Mika Hanım siz dedikodu yapar mıydınız diyeceğim de geçen bi çıtlattık gerçi. :) 

Fizikte güzeldir be Mika. :/ Az çık karla oyna geri gir içeri. :D 

İşte güzel ona verdim kendimi, yok ya bütün motivasyonum gitti karla ilgili.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha terim senin telaşını. :D :D İyi iyi gene güzel yapmışsın aferin. :)

Belli mi olur bir anda öne çekelim falan derler. :)

Ben anladım ya, bir kaç arkadaş sağ olsun bu tarz şeyleri anlayabiliyorum. :D 

Emel abla'ya bir sorsam mı ki? :D 

İlk hayal kırıklığın ne? İkinci hangisi?

Şimdi anlamsız ileti yasak , ingilizce konuşmak yasak adamla emotlar aracılığıyla konuşucaz galiba.

Amy admincime sor istersen ama o kadar önemli bir şeymiş gibi durmuyor bence.

hawaa, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Anladım teşekkürler :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

Hee anladım söylediğin için teşekkürler :waiting-onion-head-emoticon:

Önemli değil .:good-job-onion-head-emoticon::pretty-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Kime dediysem herkese oluyor dediler, kendimi norma hissetmeye başladım:)

İçeriği Görüntüle

Aklımda açıkçası şehir olarak Ankara'da yaşadığımdan ve de  iyi üniversiteler bulunduğundan buralar var ama şehir dışı Izmir mesela o tür yerlerde isterim. Ailem her ne kadar Ankarada okumam gerektiğini söylese de yurtta kalmayacaksam eğer Ankarada, İzmir yazmak istiyorum. Her şeyin hayırlısı valla, hele bi iyi bir puan alayım da, alamazsam kötü olur:( 

Senin aklında nereler var?

Aynen, sen ne yapıyorsun abi?

Haha yani, herhangi bir şeyler çok fazla uğraşırsan doyum noktasına geliyorsun ister istemez. :))

Spoiler

Ankara'da iyi üniversiteler var evet, yani ailenden ayrı kalman senin için iyi bir deneyim olur. İstanbul niye düşünmüyorsun? 

Bir kaç işim var onları bugün halletmeye çalışacağım, ders kayıtı yaptıracağım, bugün harç parası ödedim, yarın okula gidecektim perşembeye ertelendi. Öyle işte, pek bir aksiyon yok. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 minutes ago, MikasaWithInTheFire said:

Kime dediysem herkese oluyor dediler, kendimi norma hissetmeye başladım:)

Reveal hidden contents

Aklımda açıkçası şehir olarak Ankara'da yaşadığımdan ve de  iyi üniversiteler bulunduğundan buralar var ama şehir dışı Izmir mesela o tür yerlerde isterim. Ailem her ne kadar Ankarada okumam gerektiğini söylese de yurtta kalmayacaksam eğer Ankarada, İzmir yazmak istiyorum. Her şeyin hayırlısı valla, hele bi iyi bir puan alayım da, alamazsam kötü olur:( 

Senin aklında nereler var?

Aynen, sen ne yapıyorsun abi?

10. Sınıfta okulca Ankara Gezimiz vardı, Üniversiteleri falan gezmiştik. Gerçekten kampüsleri çok güzel. Neredeyse birkaç üniversitede neden hukuk yok diye üzülecektim. :)

İzmir, benim doğduğum şehir. O yüzden orayı çok severim, atmosferi, çevresi, insanları çok iyidir. :) Üniversiteleri de süper. :) İnşallah istediğin yeri kaparsın. 

Ben ortaokuldan beri İstanbul'u hedefliyorum. :) Istediğim üniversitelerin puanı biraz yüksek aslında ama Eşit Ağırlık daha kolay olduğu için İnşallah ben de kazanırım. 

49 minutes ago, pegasusejder said:

Haha sağ olasın. :))

Arkadaşlar tükenmişliğe girmeyin. :) Gambere gambere diyorum buradan size. :cheer3-onion-head-emoticon:

Haha ünili kız olunca neler fark edecek acaba? :D 

Teşekkürler Pegaa. :stars-crazy-rabbit-emoticon::wow2-onion-head-emoticon:

Yemeğe çağırmışlardı da şimdi cevap yazabildim ancak. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

10. Sınıfta okulca Ankara Gezimiz vardı, Üniversiteleri falan gezmiştik. Gerçekten kampüsleri çok güzel. Neredeyse birkaç üniversitede neden hukuk yok diye üzülecektim. :)

İzmir, benim doğduğum şehir. O yüzden orayı çok severim, atmosferi, çevresi, insanları çok iyidir. :) Üniversiteleri de süper. :) İnşallah istediğin yeri kaparsın. 

Ben ortaokuldan beri İstanbul'u hedefliyorum. :) Istediğim üniversitelerin puanı biraz yüksek aslında ama Eşit Ağırlık daha kolay olduğu için İnşallah ben de kazanırım. 

Teşekkürler Pegaa. :stars-crazy-rabbit-emoticon::wow2-onion-head-emoticon:

Yemeğe çağırmışlardı da şimdi cevap yazabildim ancak. :) 

Haha yine gelirsen bu sefer biz dolaştırırız seni. :D 

İzmir sevemediğim şehirlerden... 

Afiyet olsun, sıkıntı değil. :)

İnşallah sende istediğin yeri kazanırsın. :)

orumcekadam, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

mereba ben geldim

Merhaba.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.