Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha nasip kısmet artık ya. :D Sen sınavlarını falan güzelce geç de konuşma işi hallolur. :) 

Haha bilemeyeceğim artık kimler satıyor acaba. :D Ben bi güvenemiyorum artık, açlıktan ölürüz herhalde. :D Haha sen daha çok arkadaşınla konuşursun. :) 

Haha ben son gece çalışırdım ama genelde derste dinlediğimi iyi anlardım. :)

Katılıyorum. Sayısaldım fakat spordan derslere çok girmezdim. Buna rağmen matematiğe ayrı ilgi duyardım, üniversite sınavında ilk ayakta 32 ikincisinde 21 yapmıştım hala övünürüm bununla. :thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

11 minutes ago, tueqx said:

Lisede hatırlıyorum öğretmenleriniz ekstra zor sınav ve sözlü yapmıyorsa dersi derste dinlemek ve sınavdan 1 hafta önce azar azar çalışmak 80 ortalama için yetiyordu.

Katılıyorum. :)

3 minutes ago, pegasusejder said:

Haha nasip kısmet artık ya. :D Sen sınavlarını falan güzelce geç de konuşma işi hallolur. :) 

Haha bilemeyeceğim artık kimler satıyor acaba. :D Ben bi güvenemiyorum artık, açlıktan ölürüz herhalde. :D Haha sen daha çok arkadaşınla konuşursun. :) 

Haha ben son gece çalışırdım ama genelde derste dinlediğimi iyi anlardım. :)

Ya bak, biz forum kızlarına güvenin ya. :) Siz sıkıntı çıkarmadığınız sürece yemek veririz sizlere. :D 

İşte bu yüzden diyorum, onunla ayrı, sizinle ayrı gideceğim diye. ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Katılıyorum. :)

Ya bak, biz forum kızlarına güvenin ya. :) Siz sıkıntı çıkarmadığınız sürece yemek veririz sizlere. :D 

İşte bu yüzden diyorum, onunla ayrı, sizinle ayrı gideceğim diye. ^^

İyi bakalım gene güvenelim de bakalım bundan sonrası için ne olacak. :D 

Toplu gidiyorduk en son, siz ayrı biz ayrı yaşıyorduk sadece yemeklerde falan buluşuyorduk? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 minutes ago, pegasusejder said:

İyi bakalım gene güvenelim de bakalım bundan sonrası için ne olacak. :D 

Toplu gidiyorduk en son, siz ayrı biz ayrı yaşıyorduk sadece yemeklerde falan buluşuyorduk? :D 

Spoiler

Evet ama öyle olursa sizinle çok ilgilenemem dememiş miydim ben en son? Sonra sen de "Ne o, bizimle tanıştırmak istemiyorsun galiba" demiştin. Ben de "Hayır tabii ki, ilk sizinle vakit geçireyim sonra tanıştırırım." diye cevap vermiştim diye hatırlıyorum. 

Biz baştan gideriz işte, sizinle takılırım biraz. :D Sonra onunla. Yemeklerde falan buluşuruz.  Bu olur sanırım. ^^

Ben de kaçayım yavaştan.  :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Gizle

Evet ama öyle olursa sizinle çok ilgilenemem dememiş miydim ben en son? Sonra sen de "Ne o, bizimle tanıştırmak istemiyorsun galiba" demiştin. Ben de "Hayır tabii ki, ilk sizinle vakit geçireyim sonra tanıştırırım." diye cevap vermiştim diye hatırlıyorum. 

Biz baştan gideriz işte, sizinle takılırım biraz. :D Sonra onunla. Yemeklerde falan buluşuruz.  Bu olur sanırım. ^^

Spoiler

Hahaha kızmana gerek yoktu ya. :D :D 

Amannn sen onunla takıl, sanki bizimle takılıp ne yapacaksın? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Gizle

Ben de kaçayım yavaştan.  :bye1-onion-head-emoticon:

Görüşürüz.:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tueqx, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Katılıyorum. Sayısaldım fakat spordan derslere çok girmezdim. Buna rağmen matematiğe ayrı ilgi duyardım, üniversite sınavında ilk ayakta 32 ikincisinde 21 yapmıştım hala övünürüm bununla. :thank_you__onion_by_elcerbero:

Bölüm ne hocam?

Ari01, Şimdi tarihinde yazdı:

Ya oraya mekanca eğlenmeye gidiyoruz sonuçta. Olur mu hiç öyle şey. :)

Hahaha e canım siz eğlenin biz eğlenmiş kadar oluruz. :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Bölüm ne hocam?

Hahaha e canım siz eğlenin biz eğlenmiş kadar oluruz. :))

Kusura kalma görememişim. Bölüm beden eğitimi öğretmenliği ve antrenörlük. Küçüklüğümden beri çevremdeki herkes sporcu, ben de sporla büyüyünce dürtülerime karşı gelemedim. Ailem hep destekledi ama bir yandan notlarım fena değil başka bir şey seçer miyim ? diye son ana kadar beklediler fakat bu bölümü seçtim. Çok şükür geçim sıkıntımız  yok, hayatımdan memnunum. Gelirdense hayatımın sonuna kadar keyifle yapmak istediğim şeyi seçmek daha mantıklı geldi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.