Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

3 hours ago, Caprihorn said:

Ev çocuk doldu,dışarı çıktığım an iyi olacağım. :D

Sonra anlatırsın hikayeyi benim de mat hocalarıyla ilgili hikayelerim var anlatırım sonra. :D

Çıkabildin mi dışarı? :D

Aynen bir ara discorddan falan yaparız hocalar hakkında dedikodu. 

Normalde tüm arkadaşlarımın bile sevmediği hocalara, en azından bir öğretmen, emek vermiş işine diyerek saygı duyan biriyim ama bu adama bir kanım ısınamadı gitti ya. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Ödevimi yetiştirmeye calışıyorum her zamankı gibi :D

Haha inşallah yetiştirirsin. :)

Ari01, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Rimell :happy-onion-head-emoticon:

İyi olmaya çalışıyorum diyeyim. Matematik sınavı düşündüğümden daha zordu, üstelik sevmediğim hocanın sınavıydı. Soruları yapamadıkça hocaya mahçup olmanın siniri içindeyim biraz. ?

İçeriği Gizle

Hocanın her lağımda bana laf sokmaya çalıştığını ne kadar öyle olmadığını düşünmeye uğraşsam da engelleyemiyorum. Biraz uzun hikaye. ?

Siz nasılsınız? Şimdiye kadar nasıl geçti gününüz? :D

Aaa sen niye yapamadın soruları? 

Spoiler

Bazı hocalar öğrencilere garip bir şekilde takabiliyor, bana bir ara tarihçi takmıştı onun da böyle komik hikayeleri vardı. Anlatırsın bir ara. :)

Yorgunum, açım, canım sıkkın falan filan.

Zorojuro, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar

Selam Zoro.

KaladinStormblessed, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Ponçik minnoslar gidince dcnin tadı kacti

Değil mi abi sen çıktıktan sonra kim ne yapsın orayı? :) 

Ari01, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Normalde tüm arkadaşlarımın bile sevmediği hocalara, en azından bir öğretmen, emek vermiş işine diyerek saygı duyan biriyim ama bu adama bir kanım ısınamadı gitti ya. :D

Dedikodu falan çok kötü. :)

Yani bazıları maalesef bu mesleği yapmak için yeterli vasıflara sahip olamayabiliyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 minutes ago, pegasusejder said:

Haha inşallah yetiştirirsin. :)

Aaa sen niye yapamadın soruları? 

Hide contents

Bazı hocalar öğrencilere garip bir şekilde takabiliyor, bana bir ara tarihçi takmıştı onun da böyle komik hikayeleri vardı. Anlatırsın bir ara. :)

Yorgunum, açım, canım sıkkın falan filan.

Selam Zoro.

Değil mi abi sen çıktıktan sonra kim ne yapsın orayı? :) 

Dedikodu falan çok kötü. :)

Yani bazıları maalesef bu mesleği yapmak için yeterli vasıflara sahip olamayabiliyor.

Hoca zaten kendisi söyledi sınavın çok zor olduğunu, genel olarak tüm herkes zorlanmış. :/ Bir de benim en zorlandığım ders haliyle. Ama çalışıyorum, çok ağırlık vereceğim bu hafta. 

Yine de yazılılarda bile böyle zorlayacağını ve gerçek AYT'nin de böyle çıkacağını söyledi, o yüzden tırstım biraz. :D

Seninle sesli yaptığımızda anlatırız o zaman. 

Nedenn? :crying2-onion-head-emoticon: Sabah pek uyuyamadığını söylemiştin ondan mı? Acıktıysan da yemek yesene ya. :D

Sen dişçiye mi gidecektin bugün? Gittin m? Her şey yolunda mıymış? :D

Dedikodu yaparken kötü bir amacım yok ki benim. :) Sadece eğlenceli oluyor. Tabii çok abartmamak lazım. :)

Şükürler olsun ki öyle çok kötü bir hocayla karşılaşmadım şimdiye kadar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

Çıktım dışarı ve geldiğim zaman evde hiç çocuk yoktu sessizliğin keyfini çıkarıyorum şimdi. :d Tamam yaparız.:cute1-onion-head-emoticon:

Ari01, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoca zaten kendisi söyledi sınavın çok zor olduğunu, genel olarak tüm herkes zorlanmış. :/ Bir de benim en zorlandığım ders haliyle. Ama çalışıyorum, çok ağırlık vereceğim bu hafta. 

Yine de yazılılarda bile böyle zorlayacağını ve gerçek AYT'nin de böyle çıkacağını söyledi, o yüzden tırstım biraz. :D

Nedenn? :crying2-onion-head-emoticon: Sabah pek uyuyamadığını söylemiştin ondan mı? Acıktıysan da yemek yesene ya. :D

Dedikodu yaparken kötü bir amacım yok ki benim. :) Sadece eğlenceli oluyor. Tabii çok abartmamak lazım. :)

Bende sesliye katılayım derdim de mesajlaşarak daha iyi anlatırım sanırım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

Olsun senin için kolay bir sınav olsaydı. :)

Yani çok tırsma ama çalışmaya devam et. :)

Aynen anlatırız anlatırız. :)

Sabah sahura kalktıydım işte. Orucum bugün yoruldum da bayağı.

Ylunda gibi.

Haha şakasına dedim merak etme. :)

Yani özellikle ünide karşılaşıyorsun oradakilerin garip bir egosu oluyor, tabii bazıları.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Olsun senin için kolay bir sınav olsaydı. :)

Yani çok tırsma ama çalışmaya devam et. :)

Aynen anlatırız anlatırız. :)

Sabah sahura kalktıydım işte. Orucum bugün yoruldum da bayağı.

Ylunda gibi.

Haha şakasına dedim merak etme. :)

Yani özellikle ünide karşılaşıyorsun oradakilerin garip bir egosu oluyor, tabii bazıları.

Naber abi?

Spoiler

Allah kabul etsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.