Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Hahaha maalesef başlamadım, ona uzun bir süre başlamam herhalde bilmiyorum. :/ Yani anime izleyesim yok bayağıdır öyle diyeyim.

bendede öyle oluyor naruto izlerken öyle oldu bi ara yaz tatilinde günde 10 bölüm izliyodum 3-4 gün sıonra ya 1-2 bölüm yada hiç izlemiyodum bir süre

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha ne konuda sabırlı olacaksın? :D 

Hahaha. Cidden pc'nden uzakta kalmak zor ya. :) Neler yaptın? 

Youtubeda saçma sapan videolar izliyorum da. Telefondan izlemeyi sevmediğim için bekletmiştim bir süre. Sonra arada bir edit yapıyorum o dosyaları düzenledim. Telefonumu 2017de almıştım o zaman 32 gb almışım nedense ama yetiyor artıyordu. Son zamanlarda daha hızlı dolmaya başladı bir de uygulamalar ve atıkları biriktikçe. Onları düzenledim, hard diskimi düzenleyip dosyalarımı ayırdım, aktarımlar falan filan.. Baya iş diyorum ama yaptım yani. :D

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani özellikle belli yaşlara gelince aile ile yaşamak iyice zorlaşmaya başlıyor çünkü senin de belli başlı alanların oluyor ve o alanlar çakışıyor falan, yalnızlık güzel tabii ki ama dediğim gibi birikim amaçlı her şey. :D 

Hee değişiyor ya o ara ara, bazen hiç izlemiyorsun, bazen tekrar dönüyorsun falan yani 10 yıl boyunca sürekli izleme gibi bir şey olmadı, çok izledim gerçi ama mesela şu sıralar günceller harici bir şeye başlayasım gelmiyor. :)

İlk paragrafı direk +1lerim. 2. Paragraf içinse aynen benim de sanırım 6-7 oldu ama 3 yıllık bir ara verdim zamanında sonra geri döndüm. Temelli bırakılmaz herhalde, yine de bilemiyorum tabii.

esuna, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Selaaam, hoş buldum. Teşekkür ederim ben de öyle düşünüyorum. Tanışalım evet ben de isterim bunu :) Iyi akşamlar. 

25 yaşındayım, mühendisim ama yeni meslek edinme çabasındayım. Öğretmen olacağım gibi duruyor. Anime konusunda da genelde doğa üstü güçler severim. Sailor Moon'u açıp açıp izlerim hala. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de iyiyim, bugün geç yatmıştım onun şeyini yaşıyorum hala biraz. :D Neler yapıyorsun, okuyor musun?

Bu arada ben 24 yaşında son sınıf elektrik-elektronik öğrencisiyim, yaklaşık 10 yıldır anime izliyorum. :) Belirli bir türüm yok, harem/ecchi/yaoi/yuri hariç çoğu şeyi izlerim. :)

Anladım, ben içe dönüklüğümden dolayı biraz cevap verirken zorlanıyorum, çekinme durumları oluyor ve ne yazmam gerekli diye düşünüyorum. O yüzden çok düz cevap verebilirim yanlış anlaşılmak istemem. Ehm şu an nana açık onu izliyorum zamanında izlerken spoi yemiştim ondan ötürü yarım bırakmıştım tekrar izlemek istedim. Sen ne yapıyorsun? Okul işi bende biraz sıkıntı bu pek konuşmak istemediğim bi konu yanlış anlamazsan eğer.

Ben de 20 yaşındayım, ben emin değilim kaç sene olmuştur ama 2 sene kadar hiç izlemedim anime tekrar izlemeye başladım şu son 1 senede bu şekilde yani. Benim izlemem diyebileceğim bi tür yok sanırım hoşuma giderse izlerim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Weow, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

bendede öyle oluyor naruto izlerken öyle oldu bi ara yaz tatilinde günde 10 bölüm izliyodum 3-4 gün sıonra ya 1-2 bölüm yada hiç izlemiyodum bir süre

Yani bir şeyi sürekli devam ettiremiyorsun bir yerden sonra ister istemez bıkkınlık veriyor. :)

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Youtubeda saçma sapan videolar izliyorum da. Telefondan izlemeyi sevmediğim için bekletmiştim bir süre. Sonra arada bir edit yapıyorum o dosyaları düzenledim. Telefonumu 2017de almıştım o zaman 32 gb almışım nedense ama yetiyor artıyordu. Son zamanlarda daha hızlı dolmaya başladı bir de uygulamalar ve atıkları biriktikçe. Onları düzenledim, hard diskimi düzenleyip dosyalarımı ayırdım, aktarımlar falan filan.. Baya iş diyorum ama yaptım yani. :D

İlk paragrafı direk +1lerim. 2. Paragraf içinse aynen benim de sanırım 6-7 oldu ama 3 yıllık bir ara verdim zamanında sonra geri döndüm. Temelli bırakılmaz herhalde, yine de bilemiyorum tabii.

25 yaşındayım, mühendisim ama yeni meslek edinme çabasındayım. Öğretmen olacağım gibi duruyor. Anime konusunda da genelde doğa üstü güçler severim. Sailor Moon'u açıp açıp izlerim hala. :D

Ben de hiç telefoncu bir insan değilimdir, her işimi bilgisayardan halletmeye çalışırım, telefonu pek kullanmam. :D Heee bayağı düzenlemeler falan yapmışsın. :D İyi iyi maşallah, ellerin dert görmesin. :D 

Haha sağ olasın. :D Yani herkesin bir yerden sonra kendi düzeni oluyor, yapacak bir şey yok. :) Ben de temelli bırakılacağını sanmıyorum zaten dizi/film gibi bir şey bu da, arada canın sıkıldı mı açıp izleyeceksin/okuyacaksın, sonra işler güçler...

chiEFE06, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Naruto da JoJo da izlemedim daha, baya da izlemem gibi
Herkes başla başla diyor da niyeyse başlayasım yok.

Herkesin demesiyle bir şeye başlanmaz, canın istedikçe izlemelisin yoksa güzel seri bile heba olur. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

esuna, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Anladım, ben içe dönüklüğümden dolayı biraz cevap verirken zorlanıyorum, çekinme durumları oluyor ve ne yazmam gerekli diye düşünüyorum. O yüzden çok düz cevap verebilirim yanlış anlaşılmak istemem. Ehm şu an nana açık onu izliyorum zamanında izlerken spoi yemiştim ondan ötürü yarım bırakmıştım tekrar izlemek istedim. Sen ne yapıyorsun? Okul işi bende biraz sıkıntı bu pek konuşmak istemediğim bi konu yanlış anlamazsan eğer.

Ben de 20 yaşındayım, ben emin değilim kaç sene olmuştur ama 2 sene kadar hiç izlemedim anime tekrar izlemeye başladım şu son 1 senede bu şekilde yani. Benim izlemem diyebileceğim bi tür yok sanırım hoşuma giderse izlerim :)

Haha yok canım hiç sıkıntı değil, sen kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle yaz. :) Aaa ben de şu aralar Nana izliyorum, 7 bölüm kaldı bitmesine. :) Ben bu dönem inşallah mezun olacağım, kendimi olabildiğince geliştirmeye çalışıyorum. :) Tabii sıkıntı değil. :)

Memnun oldum tekrardan. :) Haha yani ben Japonların bahsettiğim tarzdaki animelerinden genellikle zevk almıyorum, izlediklerim de oldu tabii. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayatta bi amacın, hedefin olması gerçekten çok güzel sevindim adına. Ben de 20 yaşındayım. Ben her türde izliyorum ve benim de şu çok sevdiğim animeleri baştan açıp tekrar izleme huyum var bu yüzden çok fazla anime keşfettim diyemiyorum, hep eskiye dönüyorum. :D Bu huyumu da yeni yeni attım diyelim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani bir şeyi sürekli devam ettiremiyorsun bir yerden sonra ister istemez bıkkınlık veriyor. :)

Ben de hiç telefoncu bir insan değilimdir, her işimi bilgisayardan halletmeye çalışırım, telefonu pek kullanmam. :D Heee bayağı düzenlemeler falan yapmışsın. :D İyi iyi maşallah, ellerin dert görmesin. :D 

Haha sağ olasın. :D Yani herkesin bir yerden sonra kendi düzeni oluyor, yapacak bir şey yok. :) Ben de temelli bırakılacağını sanmıyorum zaten dizi/film gibi bir şey bu da, arada canın sıkıldı mı açıp izleyeceksin/okuyacaksın, sonra işler güçler...

Herkesin demesiyle bir şeye başlanmaz, canın istedikçe izlemelisin yoksa güzel seri bile heba olur. :) 

doğru uzun serileri biraz sıkıntı eğer taşınırsak ve iyi bir internetimiz olursa one piece devam etcem 94. bölümde kalmıştım ama mesela bleach izleyememiştim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha yok canım hiç sıkıntı değil, sen kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle yaz. :) Aaa ben de şu aralar Nana izliyorum, 7 bölüm kaldı bitmesine. :) Ben bu dönem inşallah mezun olacağım, kendimi olabildiğince geliştirmeye çalışıyorum. :) Tabii sıkıntı değil. :)

Memnun oldum tekrardan. :) Haha yani ben Japonların bahsettiğim tarzdaki animelerinden genellikle zevk almıyorum, izlediklerim de oldu tabii. 

Teşekkür ettim anlayış için. Ben daha başlarındayım ya :) İnşallah gönlünce olur. Ben de memnun oldum bu arada. Tabi nelerden zevk alıyorsan onları izlemek daha mantıklı. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.