Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

syncdes, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayırlı olsun o zaman doğru 150 sınırına dikkat etmemişim senin. İyi bakalım ben de o günleri görürüm belki aktif olabilirsem. :D

Selaam hoş geldin. Çok güzel bir girişim yapmışsın. İyi akşamlar da dileyeyim. Ben genelde burdayımdır zaten tanırız birbirimizi zamanla.

Üf yanlış yerleri alıntıladım ama olsun neyse. Eveet pcm geldi ve çok mutluyum. Sabahtan beri bir sürü şey yaptım sonunda.. 

İyi akşamlaar. 

Teşekkür ederim abla, görürsün ya ben 4 ayda falan oldum işte.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Weow, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

doğru uzun serileri biraz sıkıntı eğer taşınırsak ve iyi bir internetimiz olursa one piece devam etcem 94. bölümde kalmıştım ama mesela bleach izleyememiştim

One Piece manga okusan aslında daha iyi olur, satın almaya çalışma internetten oku. :)

esuna, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ettim anlayış için. Ben daha başlarındayım ya :) İnşallah gönlünce olur. Ben de memnun oldum bu arada. Tabi nelerden zevk alıyorsan onları izlemek daha mantıklı. :)

Rica ederim. :) Haha izlettiriyor ya kendisini zaten, aslında ben de spoiler almıştım bayağı ama ne bileyim güzel gidiyor seri. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

One Piece manga okusan aslında daha iyi olur, satın almaya çalışma internetten oku. :)

Rica ederim. :) Haha izlettiriyor ya kendisini zaten, aslında ben de spoiler almıştım bayağı ama ne bileyim güzel gidiyor seri. 

one piece bütün spoilerleri biliyoum ama gene izlerim çünkü güzel bir seri ama okumak istemem nedenini bilmiyom

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Halsizlik var biraz onun dışında iyiyim, sen nasılsın ?

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İyidir Zoro, sen?

Ben sabah 6 gibi uyudum onun üstüne 11'de uyandım yani. :D Hiç hava falan bozmuyor. :D 

Ooooo hadi hayırlı olsun. :))

Selam Esuna, ortamda anlaman gereken çok bir şey yok, öyle gündelik muhabbetler ediyoruz, aklında bir soru varsa falan buraya yazarsın üstüne konuşuruz veya rastgele bir şey yazarsan cevap veren olur. :) Hmm yani burada kendini elinden geldiğince rahat hissetmeye bak, zaten çok fazla da muhabbet dönmez öyle takılırsın ara ara. :) 

İyi akşamlar herkese.

Bende iyiyim. Boş boş takılıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de hiç telefoncu bir insan değilimdir, her işimi bilgisayardan halletmeye çalışırım, telefonu pek kullanmam. :D Heee bayağı düzenlemeler falan yapmışsın. :D İyi iyi maşallah, ellerin dert görmesin. :D 

Haha sağ olasın. :D Yani herkesin bir yerden sonra kendi düzeni oluyor, yapacak bir şey yok. :) Ben de temelli bırakılacağını sanmıyorum zaten dizi/film gibi bir şey bu da, arada canın sıkıldı mı açıp izleyeceksin/okuyacaksın, sonra işler güçler...

Telefon çok zor geliyor ya pcye alışan insana zaten. Pclerimizden hiç ayrılmayalım, amin. Ayda bir ev temizliği gibi telefon pc hard disk temizliği yaparım. Ama inatla silmediğim dizi film anime dosyaları var aslında silmem gereken.. En çok yeri onlar kaplıyor eskiden kyk interneti çok donduğundan okulun internetiyle indirir akşamları yurtta izlerdim o zamandan kalma.. Bir gün silebileceğim ama inanıyorum. :D

esuna, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayatta bi amacın, hedefin olması gerçekten çok güzel sevindim adına. Ben de 20 yaşındayım. Ben her türde izliyorum ve benim de şu çok sevdiğim animeleri baştan açıp tekrar izleme huyum var bu yüzden çok fazla anime keşfettim diyemiyorum, hep eskiye dönüyorum. :D Bu huyumu da yeni yeni attım diyelim. 

Ben de sadece sailor moonu izleyebiliyorum. Ayrı bir zevk veriyor. Belki de ilk animem olduğu içindir. Televizyonda denk gelmiştim. Taaa winx izlediğimiz dönemlerde. :D

Aslında hayata sımsıkı tutunmamı isteyen asılmamı isteyen bir ailem var arada çatışıyoruz ama yine de modumu düşürmemeye çalışıyorum. Bir gün dertleşmek istersen mesaj kutuma da beklerim. Çekinme lütfen. ?

Caprihorn, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim abla, görürsün ya ben 4 ayda falan oldum işte.

Bakalım hayırlısı Capricim. Benim taaa eskilerden imza editlerim vardı arkadaşlarımın yaptığı aslında kayboldular gittiler hep. Eğer 150 olursam muhtemelen gif kullanırım. Neyse o zaman düşünürüz. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Telefon çok zor geliyor ya pcye alışan insana zaten. Pclerimizden hiç ayrılmayalım, amin. Ayda bir ev temizliği gibi telefon pc hard disk temizliği yaparım. Ama inatla silmediğim dizi film anime dosyaları var aslında silmem gereken.. En çok yeri onlar kaplıyor eskiden kyk interneti çok donduğundan okulun internetiyle indirir akşamları yurtta izlerdim o zamandan kalma.. Bir gün silebileceğim ama inanıyorum. :D

Ben de sadece sailor moonu izleyebiliyorum. Ayrı bir zevk veriyor. Belki de ilk animem olduğu içindir. Televizyonda denk gelmiştim. Taaa winx izlediğimiz dönemlerde. :D

Aslında hayata sımsıkı tutunmamı isteyen asılmamı isteyen bir ailem var arada çatışıyoruz ama yine de modumu düşürmemeye çalışıyorum. Bir gün dertleşmek istersen mesaj kutuma da beklerim. Çekinme lütfen. ?

Bakalım hayırlısı Capricim. Benim taaa eskilerden imza editlerim vardı arkadaşlarımın yaptığı aslında kayboldular gittiler hep. Eğer 150 olursam muhtemelen gif kullanırım. Neyse o zaman düşünürüz. :D

Kimisi telefon insanı onlada pc kullanamıyor. :D Ayda bir ev temizliği iyiymiş, ben haftada bir kendi odamı silerdim normalde son aylarda haftada bir bütün evi süpürüyorum falan. :/ Ben çok dolmaya başlayınca genel bir temizlik yapıyorum. :D Hahaha o bende de var ya, duruyorlar orada silmeye kıyamıyorum. :D Ben her türlü indirerek izlerim ya.

Benim ilk animem Bleach'ti, vay be... :) 

Yani ben de ilan yapayım o zaman, zaten burada ki çoğu kişi biliyor da tekrar söyleyeyim, bir derdi tasası sıkıntısı olan varsa çekinmeden yazabilir bana, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. :)) Öyle canınız sıkılırsa da mesaj atabilirsiniz. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Kimisi telefon insanı onlada pc kullanamıyor. :D Ayda bir ev temizliği iyiymiş, ben haftada bir kendi odamı silerdim normalde son aylarda haftada bir bütün evi süpürüyorum falan. :/ Ben çok dolmaya başlayınca genel bir temizlik yapıyorum. :D Hahaha o bende de var ya, duruyorlar orada silmeye kıyamıyorum. :D Ben her türlü indirerek izlerim ya.

Benim ilk animem Bleach'ti, vay be... :) 

Yani ben de ilan yapayım o zaman, zaten burada ki çoğu kişi biliyor da tekrar söyleyeyim, bir derdi tasası sıkıntısı olan varsa çekinmeden yazabilir bana, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. :)) Öyle canınız sıkılırsa da mesaj atabilirsiniz. :) 

Ayda bir dediğim genel olan. :D Yoksa 3 günde 1 süpürge, toz alma yapıyoruz. Temizlil işlerini sevmem ama genel olarak. Tek sevdiğim ütü yapmak işte biraz da mutfak. :D

Ben 1.5 yıl önce fibernete geçtim o zamandan beri çok rahatım.. İndire indire pc kasıyor, telefon kasıyor. O ayrı bir dert. Hard diskim program setuplarıyla dolu.. Çevremdeki herkesi de fibernete geçirdim bu arada gerçekten neler çekmişim öncesinde fibernetsiz.. 

Benim de ilk mangam Bleach. Ama sadece ilk cildi okumuştum. Sonrasını nedense bulamadım mı ne oldu hiç hatırlamıyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

İzlettiriyor gerçekten de. Ehm ben dram tarzı şeyleri çok izleyemiyorum o yüzden izleyememiştim, olayları anlattıkları için yoksa spoiler almam önemli değildi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.