Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Hadi ya. :/ Tam da konuşacak birileri çıktı derken. :( Neyse artık ya buradan ya dc'den imkanlar el verdikçe konuşuruz. :) 

Öylesin derken? Tam anlayamadım, bak gece oldu algılar kapandı işte. :D 

Bizimki 80'i geçti ve yeni yeni yemek yapmayı bıraktı diyeyim, gerçi yine arada yapıyor bir şeyler. :D Birde tez canlıdır biraz, elinde de sürekli örgü. :D Amin sağ olasın, senin babannenede verir inşallah. :) 

Hahaha tamamdır anladım mesajı. :D 

Ben de kaçıyorum, herkese iyi geceler. :) 

İlla buralarda olurum ya kesin bir şey söylemeyeyim sadece. :)

İşte sakalsız görünmeyi sevmeyenlerdensin. Demek istemiştim. 

İnşaallah. Ve maşaallah minnoş bir babaanne belli. Dur ben de örgümü elime alayım. Yoksa bitmeyecek. Bunu bitirdikten sonra uzuun bir süre elime şiş, tığ, ip ya da türevi hiçbir şey almayacağım. :D 

Ve son olarak günaydın herkese. Umarım çok güzel, keyifli bir gün geçirirsiniz. Hep geç kalıyorum günaydın demeye ama çayımı içmeden gün aymıyor bana. Kahvaltıda da çay içmem, sonrasında içerim. Geçe kalıyorum yine de hala 11 olmamış. Günaydın yeniden. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

chiEFE06, Bir saat önce tarihinde yazdı:

ben de izlemedim daha; müzik hastasıyım ben güzel bir şey görünce bırakamıyorum.

Haha o da iyiymiş. :D 

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İlla buralarda olurum ya kesin bir şey söylemeyeyim sadece. :)

İşte sakalsız görünmeyi sevmeyenlerdensin. Demek istemiştim. 

İnşaallah. Ve maşaallah minnoş bir babaanne belli. Dur ben de örgümü elime alayım. Yoksa bitmeyecek. Bunu bitirdikten sonra uzuun bir süre elime şiş, tığ, ip ya da türevi hiçbir şey almayacağım. :D 

Ve son olarak günaydın herkese. Umarım çok güzel, keyifli bir gün geçirirsiniz. Hep geç kalıyorum günaydın demeye ama çayımı içmeden gün aymıyor bana. Kahvaltıda da çay içmem, sonrasında içerim. Geçe kalıyorum yine de hala 11 olmamış. Günaydın yeniden. :D

Heee iyi bari, bakalım zaman ne gösterecek o zaman. :)

Hee evet öyleyim ama uzun sakalda pek sevmem diyeyim, kısacası sürekli kısa tutuyorum. :D 

Haha çok çok minnoştur kendisi. :D Hadi bitirisin sen bu işi, sen kaplansın yaparsın. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Sana da günaydın, maşallah her gün böyle güzel dileklerle geliyorsun, çok hoş. :wow1-onion-head-emoticon: Ben öğleden sonra günaydın yazanlar görüyordum seninki geç değil bence. :uhuhuh-onion-head-emoticon:Ben genelde uyanır uyanmaz bilgisayarı açarım ya. :D Kahvaltıyı da şimdi yapmaya gidiyorum, çaysız da kahvaltı pek düşünemiyorum, insanın boğazından biraz zor geçer, yani ben de bir bardağı zor içerim ama ara ara yutkunmak için içiyorum diyelim, kahvaltı sonrası zaten içiyorum. :D Günaydın, günaydın. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Heee iyi bari, bakalım zaman ne gösterecek o zaman. :)

Hee evet öyleyim ama uzun sakalda pek sevmem diyeyim, kısacası sürekli kısa tutuyorum. :D 

Haha çok çok minnoştur kendisi. :D Hadi bitirisin sen bu işi, sen kaplansın yaparsın. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Sana da günaydın, maşallah her gün böyle güzel dileklerle geliyorsun, çok hoş. :wow1-onion-head-emoticon: Ben öğleden sonra günaydın yazanlar görüyordum seninki geç değil bence. :uhuhuh-onion-head-emoticon:Ben genelde uyanır uyanmaz bilgisayarı açarım ya. :D Kahvaltıyı da şimdi yapmaya gidiyorum, çaysız da kahvaltı pek düşünemiyorum, insanın boğazından biraz zor geçer, yani ben de bir bardağı zor içerim ama ara ara yutkunmak için içiyorum diyelim, kahvaltı sonrası zaten içiyorum. :D Günaydın, günaydın. :) 

Kaplan ben bu işi bugün bitirecek hadi aldım gazı. :D

Güzel dilekler önemli. Kendi kendime hadi bugün güzel bir gün geçireyim diyemediğim için (saçma geliyor :D) çevremdekilere derim, sonra onlar da bana iyi dileklerde bulunur sonuç olarak mutlu oluyorum sonra. :D

Pcyi sabah dersim varsa açarım yoksa çay faslından sonra. Senin aksine bir de kahvaltıda yediklerimin tadını engelliyor gibi geliyor çay. Bir de çayı gerçekten severim onun tadı da karışınca hoşuma gitmiyor. Ben hapı bile susuz yutabilirim bu yeteneği nasıl geliştirdim bilmiyorum ama. :D Hiçbir zaman bir yemeğin yanında içecek almam. Sonrasında kesin alırım, üstüne.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Kaplan ben bu işi bugün bitirecek hadi aldım gazı. :D

Güzel dilekler önemli. Kendi kendime hadi bugün güzel bir gün geçireyim diyemediğim için (saçma geliyor :D) çevremdekilere derim, sonra onlar da bana iyi dileklerde bulunur sonuç olarak mutlu oluyorum sonra. :D

Pcyi sabah dersim varsa açarım yoksa çay faslından sonra. Senin aksine bir de kahvaltıda yediklerimin tadını engelliyor gibi geliyor çay. Bir de çayı gerçekten severim onun tadı da karışınca hoşuma gitmiyor. Ben hapı bile susuz yutabilirim bu yeteneği nasıl geliştirdim bilmiyorum ama. :D Hiçbir zaman bir yemeğin yanında içecek almam. Sonrasında kesin alırım, üstüne.

Haha hadi bakalım inşallah. :)

Hahaha çok mantıklıymış, bak ben güzel dilek dilememişim. :/ Senin de günün güzel geçsin, inşallah yapmak istediklerini yapıp bazı işlerini bitirirsin, sonra mutlu mutlu gününü geçirirsin, böyle çok süper, muhteşem bir gün geçir. :) 

Ben elimi yüzümü yıkarım sonra bi bilgisayarı açar gece yazılmış şeyleri cevaplarım. :D Yani evet tat engelleme durumu var, dediğim gibi ben daha çok yutkunabilmek için içiyorum. :D Eskiden çayı çok içmezdim böyle kahvaltıdan/yemekten sonra bir bardak içerdim, şimdi ise bayağı içiyorum. Birde şeyi sorayım küçük bardakta mı içiyorsun, büyükte mi? :) Haha o çok iyiymiş, benim hiç belli olmaz bazen sıvı gerekmez bazen de aşırı yutkunmakta zorlanırım. :D Yemeklerde ben de kolay kolay içecek almam hatta sonrasında bile içmeyebilirim (çay hariç) zaten ben pek içecek insanı değilim. Çok gariptir ki yemek konusunda midemin sınırı bulunmazken içecek içtiğim zaman çabuk tıkanırım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha hadi bakalım inşallah. :)

Hahaha çok mantıklıymış, bak ben güzel dilek dilememişim. :/ Senin de günün güzel geçsin, inşallah yapmak istediklerini yapıp bazı işlerini bitirirsin, sonra mutlu mutlu gününü geçirirsin, böyle çok süper, muhteşem bir gün geçir. :) 

Ben elimi yüzümü yıkarım sonra bi bilgisayarı açar gece yazılmış şeyleri cevaplarım. :D Yani evet tat engelleme durumu var, dediğim gibi ben daha çok yutkunabilmek için içiyorum. :D Eskiden çayı çok içmezdim böyle kahvaltıdan/yemekten sonra bir bardak içerdim, şimdi ise bayağı içiyorum. Birde şeyi sorayım küçük bardakta mı içiyorsun, büyükte mi? :) Haha o çok iyiymiş, benim hiç belli olmaz bazen sıvı gerekmez bazen de aşırı yutkunmakta zorlanırım. :D Yemeklerde ben de kolay kolay içecek almam hatta sonrasında bile içmeyebilirim (çay hariç) zaten ben pek içecek insanı değilim. Çok gariptir ki yemek konusunda midemin sınırı bulunmazken içecek içtiğim zaman çabuk tıkanırım. :D 

Aldım tüm iyi dilekleri, bugün de güneş çokça odama vurduğundan günümün güzel geçmemesi için bir neden yok  gibi. :D Teşekkürler.

Büyük çay bardakları var ya onda içiyorum genelde. Küçükler çabuk bitiyor. :D Ama şekline çok takılmam bardağın genel olarak, yurtta kupada içmeye alışmıştım mesela bazen çaydanlıktan uzakta olacaksam büyük kupaya doldurup öyle işime bakarım mesela. Değişiyor. Ben de yemekte tıkanırım ama sonsuza kadar içebilirim :D 

Luna6528, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba ^^

Merhaba!! Hoş geldin. Luna mı diyelim? :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba ^^

Merhaba Luna, nasılsın?

syncdes, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Aldım tüm iyi dilekleri, bugün de güneş çokça odama vurduğundan günümün güzel geçmemesi için bir neden yok  gibi. :D Teşekkürler.

Büyük çay bardakları var ya onda içiyorum genelde. Küçükler çabuk bitiyor. :D Ama şekline çok takılmam bardağın genel olarak, yurtta kupada içmeye alışmıştım mesela bazen çaydanlıktan uzakta olacaksam büyük kupaya doldurup öyle işime bakarım mesela. Değişiyor. Ben de yemekte tıkanırım ama sonsuza kadar içebilirim :D 

Merhaba!! Hoş geldin. Luna mı diyelim? :)

Ohhh ne güzel, o zaman düğme almaya dışarı çıkarsın artık. :D 

Aynen ben de onlardan içiyorum, dediğin gibi küçükler hemen bitiyor, annem de mesela daha yavaş soğuyor diye küçükten içer daha doğrusu soğumadan hemen bitiyor diye. :D Haha kupalar iyidir ya. :D Ben lisede yemek konusunda herkese korku salmış biriyim. :D ama içeceğe gelince süt dökmüş kedi gibi oluyorum. :D Seninki de iyiymiş. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.