Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Luna6528, 36 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş buldum! Evet öyle diyelim. 

Nasılsın iyisindir umarım.

pegasusejder, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

Ohhh ne güzel, o zaman düğme almaya dışarı çıkarsın artık. :D 

Aynen ben de onlardan içiyorum, dediğin gibi küçükler hemen bitiyor, annem de mesela daha yavaş soğuyor diye küçükten içer daha doğrusu soğumadan hemen bitiyor diye. :D Haha kupalar iyidir ya. :D Ben lisede yemek konusunda herkese korku salmış biriyim. :D ama içeceğe gelince süt dökmüş kedi gibi oluyorum. :D Seninki de iyiymiş. :D 

Dışarı çıkacağım evet. Kardeşimin de çıktı alması gerekiyormuş. Bir turlayacağız. Tuhafiye var sanırım yakınlarda.

Aynen soğumaya vakti olmuyor çayımın. :D  Erkekler yiyor ama hiç yemeyeni görmedim. :D Okul yemekhanesine gittiğimizde bizim yemediklerimizi de yerlerdi. Bir şey almazdım ya da yemeyeceğim diye. Al al ben yerim derdi yanımdaki arkadaşım. :D Metabolizman da hızlıymış zaten. Devam et. :D

Luna6528, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi değilim sanırım ppye hiçbir fotoğraf sığmadı :((

Ben genelde reel kullanmadığım için googleda istediğim karakterin ya da kişinin fotoğrafını yanına icon, avatar türü şeyler yazıyorum. Boyutu da ayarlayabilirsin arama ayarlarında. Ama kendi fotoğrafını küçültmek istersen onlive boyut düşürücüler de googlea yazarak bulabilirsin. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 13 saat önce tarihinde yazdı:

Aaa çok kötü olmuş. :/ Zaten gömülü diş olayı çok iğrenç bir şey. :(( Haha iyi o zaman müsait olduğun bir vakit haber ver birlikte eğlenelim. :D Aynen öyle ya saatlerce yazamam ama saatlerce konuşabilirim. :)

Abim Avcı'lardaydı, arada ona giderken kullanıyordum işte. :D 

Hmm yani çok değişik görüşler aldım yazarım. :D Evet maalesef öyle oluyor, bayramlarda biz köye pek gitmiyoruz gerçi. :D Ben bayramlarda kendim akrabaları falan dolanmaya çalışıyorum. :/ Benim de köy planlarım var zaten, bana kalacak arsa üzerinden onu dc'den atarım. :D Hee iyi yapmışsınız, yav bazı insanlar var öyle bayılıyor sebepsiz. :D Gene sevmesi güzel bir şey. :) Hahaha seni bugün iyi nostaljiye soktum. :D 

İçeriği Görüntüle

En yüksek çocukluk 8.5 geldi ama o eğlenceli olduğum için olduğunu söyledi, benden 4-5 yaş küçük olmasına rağmen hiç zorlamandan rahat rahat konuşabiliyormuş. Genelde 5-6.5 arasın denildi, işte birisi şey dedi, sürekli şakacı falansın ama birinin derdi oldu mu alaya almazsın yardımcı olursun gibi gibi. 

Bir arkadaş ilginç bir şekikde 2 puan falan verdi ama onun bakış açısı bayağı farklıydı, o eğlenceli olmayı çocuksuluk olarak görmüyordu, gayet olgunsun, konuşması kolay bir insansın dedi, çocuksı değilsin böyle ergen ergen konuşmaların yok dedi. 

İşte genel değerlendirme böyle. :D 

Maalesef izlemedim. :/

tm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Nasılsın iyisindir umarım

İyiyimm sen 

syncdes, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben genelde reel kullanmadığım için googleda istediğim karakterin ya da kişinin fotoğrafını yanına icon, avatar türü şeyler yazıyorum. Boyutu da ayarlayabilirsin arama ayarlarında. Ama kendi fotoğrafını küçültmek istersen onlive boyut düşürücüler de googlea yazarak bulabilirsi

Teşekkür ederim. Siz bilgisayardan giriyorsunuz sanırım. Ben telefondayım belki de o yüzden @_@

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Dışarı çıkacağım evet. Kardeşimin de çıktı alması gerekiyormuş. Bir turlayacağız. Tuhafiye var sanırım yakınlarda.

Aynen soğumaya vakti olmuyor çayımın. :D  Erkekler yiyor ama hiç yemeyeni görmedim. :D Okul yemekhanesine gittiğimizde bizim yemediklerimizi de yerlerdi. Bir şey almazdım ya da yemeyeceğim diye. Al al ben yerim derdi yanımdaki arkadaşım. :D Metabolizman da hızlıymış zaten. Devam et. :D

Oh ne güzel abla kardeş dolanırsınız artık. :) 

Yok ya ben yemeyen erkekler de gördüm. :D O tarz şeyleri ben de yapardım ama artık insanlığımı korumaya çalışıyorum. :D Bir ara arkadaşlarla bi yemeğe gittiğimizde 3 kişinin yemeğini ben bitirmiştim. :D Lisede de akşam yemeğinin üstüne 9 dürüm çiğköfte yiyerek efsaneler arasına adımı yazdırmıştım. :D Yok ya artık devam etmek istemiyorum, yemek yemeye üşenen birisiyim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 minutes ago, Luna6528 said:

Teşekkür ederim. Siz bilgisayardan giriyorsunuz sanırım. Ben telefondayım belki de o yüzden @_@

Telefondan yazmak işgence gibi geliyor bana.

7 minutes ago, syncdes said:

googleda istediğim karakterin ya da kişinin fotoğrafını yanına icon, avatar türü şeyler yazıyorum.

Ben de kendim çizdim ppmi.

Bu arada Luna, istediğin yardımcı olabileceğim bi şey varsa sorabilirsin pp konusunda.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.