Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Luna6528, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyimm sen 

Teşekkür ederim. Siz bilgisayardan giriyorsunuz sanırım. Ben telefondayım belki de o yüzden @_@

İyiyim hava güzel, güneş sıcacık, ben de iyiyim. :D Telefondan da halledebiliyorum ben. Herhangi birimize yazabilirsin bu konuda sakın çekinme. :)

pegasusejder, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Oh ne güzel abla kardeş dolanırsınız artık. :) 

Yok ya ben yemeyen erkekler de gördüm. :D O tarz şeyleri ben de yapardım ama artık insanlığımı korumaya çalışıyorum. :D Bir ara arkadaşlarla bi yemeğe gittiğimizde 3 kişinin yemeğini ben bitirmiştim. :D Lisede de akşam yemeğinin üstüne 9 dürüm çiğköfte yiyerek efsaneler arasına adımı yazdırmıştım. :D Yok ya artık devam etmek istemiyorum, yemek yemeye üşenen birisiyim. :D 

Dolanırız en sevdiğimiz şey. :)

Bir şey diyeceğim ama yine babam diyeceğim. :D O da çok az yer. bir çorba içer doyar. :D Sen baya rekorlar kırmış hareketli yaşamışsın şimdi dinginlik süreci demek. 

chiEFE06, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Telefondan yazmak işgence gibi geliyor bana.

Ben de kendim çizdim ppmi.

Bu arada Luna, istediğin yardımcı olabileceğim bi şey varsa sorabilirsin pp konusunda.

Telefondan forumda zorlanmıyorum ama dc ö. 

Ellerine sağlık hoş duruyor ppn. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

Dolanırız en sevdiğimiz şey. :)

Bir şey diyeceğim ama yine babam diyeceğim. :D O da çok az yer. bir çorba içer doyar. :D Sen baya rekorlar kırmış hareketli yaşamışsın şimdi dinginlik süreci demek. 

Telefondan forumda zorlanmıyorum ama dc ö. 

Ben de abimle dolanmayı severim, zaten birimizin civarda işi olsun ikimiz beraber çıkarız direkt. :D 

Haha de canım ne olacak sanki? :D Onunki de bayağı azmış. :D Aynen lisede yaptığım şeylere şu an hayretle bakıyorum diyebilirim. :D Bu yemek olayları falan yıllığıma da konu oldu. :D Şu an ise ara ara içimdeki canavar ortaya çıkıyor onun haricinde normal takılmaya çalışıyorum.

Ben telefondan yazmayı pek sevmem ya her türlü. :D 

Luna6528, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Peki sağ oll. Kaç yaşındasınız:) 

Beni de soruyorsan ben 24 yaşındayım. :D Sen kaç yaşındasın? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 53 dakika önce tarihinde yazdı:

Peki sağ oll. Kaç yaşındasınız:) 

25 yaşındayım Lunacım. 

pegasusejder, 33 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de abimle dolanmayı severim, zaten birimizin civarda işi olsun ikimiz beraber çıkarız direkt. :D 

Haha de canım ne olacak sanki? :D Onunki de bayağı azmış. :D Aynen lisede yaptığım şeylere şu an hayretle bakıyorum diyebilirim. :D Bu yemek olayları falan yıllığıma da konu oldu. :D Şu an ise ara ara içimdeki canavar ortaya çıkıyor onun haricinde normal takılmaya çalışıyorum.

Ben telefondan yazmayı pek sevmem ya her türlü. :D 

Evet bizde de aynen öyle, birimizin işi olduğunda hani gidelim diyoruz bir bakmışız dışardayız.

Yıllıklar komedi ya. :D Bizimkiler yapmadı hiç de birkaç yıllığa göz attım gerçekten her sayfası ayrı güldürüyor. :D Babacığım az yer az uyur değişik biridir hayatımın aşkıdır. Bunlar genel özellikleri. :) Ama sen de o içindeki canavarı arada doyurmazsan önünü alamayabilirsin haklısın. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luna6528, 43 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet herkese sordum heheh. Hım ben 16 yaşındayım. 

Oo ne güzel. :)

syncdes, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet bizde de aynen öyle, birimizin işi olduğunda hani gidelim diyoruz bir bakmışız dışardayız.

Yıllıklar komedi ya. :D Bizimkiler yapmadı hiç de birkaç yıllığa göz attım gerçekten her sayfası ayrı güldürüyor. :D Babacığım az yer az uyur değişik biridir hayatımın aşkıdır. Bunlar genel özellikleri. :) Ama sen de o içindeki canavarı arada doyurmazsan önünü alamayabilirsin haklısın. :D

Böyle şeyler güzel oluyor ya, hem yol arkadaşın da oluyor sohbet ede ede işini hallediyorsun. :) 

Hahaha bizimkini bir ara atarım sana olmazsa. :D Ooo maşallah cidden gayet güzel bir yaşantısı varmış, eğer bu kadar çok bahsedersen aşkına ortak olabilirim. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:Rol model olacak adam cidden. :) Hahaha yani sıklığı azalmaya başladı gibi birde daha çok tatlı çekiyor onun canı. :D 

Luna6528, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Aa büyükmüşsünüz :) 

Haha burada takılanlardan bi ikimiz o kadar büyüğüz geri kalanlar genelde senin yaş civarlarında ama bunu dert edecek bir insan yok burada merak etme. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.