Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha sağ olasın. :) Hahaha gidiş o gidiş herhalde. :D Şu dersini ne zaman güzelce dinleyeceksin. :) 

Ben de iyiyim, kahvaltı yaparım birazdan. :) 

Hehe :D 

Bende bilmiyorum şimdi derse girdim de gine geldim :D Sanırım hiçbir zaman:D hem benim yerime diğer sınıf cevap veriyor bir şey olmaz:embarrassed2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha haklısın tabii, hem ben senin fanınsam, benim fanımda dolaylı yoldan senin fanın oluyor. :D 

Ooo hadi bakalım inşallah kolayca atlatırsın. Haha mottomuzu unutmayalım. :) 

Anlarsın anlarsın, senin gibi süper zeki bir insan niye anlamasın? :) Teşekkürler sana da. :)

Ooo fanclubıma katıldın demek, tebrikler. :D Bu mantık iyiymiş.

İnşaallah inşaallah. Umarım. :)

Bug bug. 

pambuk, 58 dakika önce tarihinde yazdı:

ee nasılsınız bu arada

İyiyim ben dersten çıktım, hoca aklında yer edindiğimi söyledi. Haftaya kadar iki belgesel izlemem ve ders notlarımı düzenlemem lazım. Yoğun olacağım bakalım. :)

Luna6528, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim çok uykum var hühüh:yawn-onion-head-emoticon: 

Siz nasılsınız?

Geç mi uyudun? İyiyim çay içiyorum. :)

Ucanbirkedi, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim,parmağımı kestim:onionfacepalmplz:,derste yazı yazamamam dışında da sorunum yok,sen nasılsın?

Geçmiş olsun. Yok mu yardımsever ve güzel not alan birileri? Bulursun umarım. Ben notlarımı paylaşırdım hep sınıfla. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

Hehe :D 

Bende bilmiyorum şimdi derse girdim de gine geldim :D Sanırım hiçbir zaman:D hem benim yerime diğer sınıf cevap veriyor bir şey olmaz:embarrassed2-onion-head-emoticon:

Hahaha niye böyle yaramaz minnaklarımız var hep. :)))

syncdes, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Bug bug. 

İyiyim ben dersten çıktım, hoca aklında yer edindiğimi söyledi. Haftaya kadar iki belgesel izlemem ve ders notlarımı düzenlemem lazım. Yoğun olacağım bakalım. :)

Geçmiş olsun. Yok mu yardımsever ve güzel not alan birileri? Bulursun umarım. Ben notlarımı paylaşırdım hep sınıfla. :D

Haha siz bu foruma ilk uğradığınız anda saçtığınız ışık sayesinde ben hemen hayranınız olmuştum. :) (Daha çok bug) :) 

Hahaha bug. :) 

Yer edinmek derken iyi manada mı kötü manada mı? :) Oooo kolay gelsin, ne ile alakalı belgesel?

Hahahaha benim de notlarım herkesteydi. :D 

excalibur, 13 dakika önce tarihinde yazdı:
Günaydın tüm herkese umarım güzel bir gün geçirirsiniz:bye2-onion-head-emoticon:

2095389689_tenor(1).gif.b6d89a5a79260bedea37e1ec53613732.gif 

Günaydın, inşallah sen de güzel bir gün geçirirsin. :) Nasılsın? (Bu arada fotoğraf/gif/videoları spoiler içeriğinde paylaşman gerekiyor) :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha sadece kendisini mi yaramaz görüyordu? :) 

Son görüldüsü 1 saat önce, bizi beğenmedi herhalde. :/

He hayir:D ozelden biraz konustuk da o yuzden :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Haha hayir:D sanırım işleri var bende bilmiyorum 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Parmağını neden kestin? :/ Geçmiş olsun. Ben iyiyim. 

Meyve keserken oldu, teşekkürler.:relax2-onion-head-emoticon:

syncdes, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

Bug bug. 

Sağol,ekran görüntüsü alıyorum.Not alan vardırda onlarla pek konuşmadığım için;sadece işim olduğu için onlarla konuşmak pek benlik değil.:sigh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.