Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

1 minute ago, pegasusejder said:

Öyle hocalar... Geçmiş olsun. ./

Aslında kötü bir hoca değil. Tek sorun kendi öğretim yöntemiyle kafayı takmış olması. Dersleri öğrenci ağırlıklı işliyor. Yapabilen sınıf için gayet yararlı fakat olmuyor yani bizim dersler verimli geömiyor böyle. Ve bu şekilde bize dayatmaya çalışıyor kendi yöntemlerini. Anlamıyor ki biz verim alamıyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Hawa, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha hayır :hate-crazy-rabbit-emoticon: Çok fazla değil ama birsürü var diyelim:D sadece 20 arkadaşımla falan konuşuyorum onlarla bir grubum var zaten,onlar da karantina başladığından beri,içinde senin fanın da var :D

Hmm emin misin? :D Haha pek farkı yok gibi, ne zaman gelsen yeni birilerini buluyorsun. :)) Oh oh ne güzel. :) Benim fanım zaten bir geldi bir daha gelmedi. :( 

chiEFE06, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Aslında kötü bir hoca değil. Tek sorun kendi öğretim yöntemiyle kafayı takmış olması. Dersleri öğrenci ağırlıklı işliyor. Yapabilen sınıf için gayet yararlı fakat olmuyor yani bizim dersler verimli geömiyor böyle. Ve bu şekilde bize dayatmaya çalışıyor kendi yöntemlerini. Anlamıyor ki biz verim alamıyoruz.

Yani denecek pek bir şey yok gibi. :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 minutes ago, pegasusejder said:

Yani denecek pek bir şey yok gibi. :/

Böyle devam ederse seneye ayrılma ihtimali var zaten. Bu sene hazırlık sınıfı açıldı okulda, puanı yükselecek. Puanı yükselince öğretmen kadrosunda değişime, düzeltmeye gidilecek tabiri caizse

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Hmm emin misin? :D Haha pek farkı yok gibi, ne zaman gelsen yeni birilerini buluyorsun. :)) Oh oh ne güzel. :) Benim fanım zaten bir geldi bir daha gelmedi. :( 

Evet eminim ben :D 

Yo :hate-crazy-rabbit-emoticon:Bir arkadaşım vardı asosyal di her gün yeni gruba giriyordu bir görsen telefonu falan kasıyodu:D 

Evet o benle konuşuyo gelemez:uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LoL'e başladığımdan beri herhangi bir milli, ailevi, dini değerim kalmadı ama ilginçtir ki oyun bu kadar toxic bir kitlesi olmasına rağmen kendine bağlıyor. Kitlesi kötü olsa bile gayet zeka odaklı güzel bir strateji oyunu (şampiyon dengelemeleri için aynısını söyleyemem..)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 minute ago, Laden said:

LoL'e başladığımdan beri herhangi bir milli, ailevi, dini değerim kalmadı ama ilginçtir ki oyun bu kadar toxic bir kitlesi olmasına rağmen kendine bağlıyor. Kitlesi kötü olsa bile gayet zeka odaklı güzel bir strateji oyunu (şampiyon dengelemeleri için aynısını söyleyemem..)

LoL gerçekten tuhaf bir ortam. En güzeli 5 kişilik takımını bulup öyle girmek. Ben öyle yaptığım sürece oynayabilmiştim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

chiEFE06, Şimdi tarihinde yazdı:

LoL gerçekten tuhaf bir ortam. En güzeli 5 kişilik takımını bulup öyle girmek. Ben öyle yaptığım sürece oynayabilmiştim

Bizim arkadaşlar LoL tarzı yani MOBA oyunlarını sevmiyor. FPS seviyorlar bende tam tersi FPS'i sevmiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani tamam arkadaşlar dinlemeyin ders falan.

chiEFE06, 50 dakika önce tarihinde yazdı:

Aaaaaaa sana bunu dedirttik ya! Büyük başarı yehuu:magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

Ama bu hocalar da anlatmayı bilmiyor ya. Ben ytden, bile daha iyi anlıyorum. Bizimki napıyor biliyor musun giriyor telefondan fizikçi küçücük ekran sonra eliyle yazı yazıyor  hiçbir şey anlamıyorum hem de hevesim bitirdi. Diğeri gelmiş eliyle soru yazıyor kimyacı. Anlayana kadar canım çıkıyor bir de sayılar iç içe giriyor. Derste habire saydırıyorum. Öğretmensen ne yap et bilgisayar al kardeşim ya. Bizim hakkımıza giriyorsun. He olsa da bir şey anlamam o da ayrı adam düzgün anlatmıyor. Ben ondan iyi anlatırım. Bütün konuyu kendim hallediyorum maaşı ona veriyorlar poffff.:nonono-onion-head-emoticon: Dolmuştum biraz kusura bakmayın xşaçdğaçwğwwçeş:onion_gomen_by_7anime7drawer7::suicideoniplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 minute ago, Luna6528 said:

Aaaaaaa sana bunu dedirttik ya! Büyük başarı yehuu:magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

Ama bu hocalar da anlatmayı bilmiyor ya. Ben ytden, bile daha iyi anlıyorum. Bizimki napıyor biliyor musun giriyor telefondan fizikçi küçücük ekran sonra eliyle yazı yazıyor  hiçbir şey anlamıyorum hem de hevesim bitirdi. Diğeri gelmiş eliyle soru yazıyor kimyacı. Anlayana kadar canım çıkıyor bir de sayılar iç içe giriyor. Derste habire saydırıyorum. Öğretmensen ne yap et bilgisayar al kardeşim ya. Bizim hakkımıza giriyorsun. He olsa da bir şey anlamam o da ayrı adam düzgün anlatmıyor. Ben ondan iyi anlatırım. Bütün konuyu kendim hallediyorum maaşı ona veriyorlar poffff.:nonono-onion-head-emoticon: Dolmuştum biraz kusura bakmayın xşaçdğaçwğwwçeş:onion_gomen_by_7anime7drawer7::suicideoniplz:

Ben o bakımdan şanslıyım biolojici ve coğrafyacı hariç tüm öğretmenler online dersin altından kalkıyor. Fizikçi ve Kimyacı da zaten çizim tabletlerinden aldılar rahat rahat anlatıyorlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.