Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Ne ara bulaştırdın avokadoyu? Yok yok hemen bozma sen yine, mavi süvetere bir şey olmasın yeter. :) 

O sağlam da işte hava ısındı onu rafa kaldırdım. Ve bu tişörtüm de mavi. :D Pull&Bear'da erkek reyonundan almıştım 15 tlye zamanında. :D Erkek tişörtleri çok daha güzel maalesef. Avokadoyu sık alırız biz ya kahvaltılık meze oluyor kendisinden güzel. Tok tutuyor falan. Sahurda bulaştırmışım işte şimdi fark ettim. Ha bir de burda avokado ucuz. Marketlerdeki gibi 12 lira falan değil. Tanesi 3 bilemedin 4 liraya geliyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

syncdes, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

O sağlam da işte hava ısındı onu rafa kaldırdım. Ve bu tişörtüm de mavi. :D Pull&Bear'da erkek reyonundan almıştım 15 tlye zamanında. :D Erkek tişörtleri çok daha güzel maalesef. Avokadoyu sık alırız biz ya kahvaltılık meze oluyor kendisinden güzel. Tok tutuyor falan. Sahurda bulaştırmışım işte şimdi fark ettim. Ha bir de burda avokado ucuz. Marketlerdeki gibi 12 lira falan değil. Tanesi 3 bilemedin 4 liraya geliyor.

Hee burada havalar hala tam ısınmadı. :D Haha mavi renk candır. :D Hahaha evet kızlar bayağı erkek tişörtleri falan alıyormuş diye duyduydum bir ara, demek gerçekmiş. :D Ben avokado yiyeli aylar oldu, onun öncesinde de hiç yememiştim. :D Peki nasıl hazırlıyorsunuz meze olarak? Heee burada 7-8 lira falandı herhalde. Bir tanesi yetiyor mu? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hee burada havalar hala tam ısınmadı. :D Haha mavi renk candır. :D Hahaha evet kızlar bayağı erkek tişörtleri falan alıyormuş diye duyduydum bir ara, demek gerçekmiş. :D Ben avokado yiyeli aylar oldu, onun öncesinde de hiç yememiştim. :D Peki nasıl hazırlıyorsunuz meze olarak? Heee burada 7-8 lira falandı herhalde. Bir tanesi yetiyor mu? 

Bugün biraz esiyor da dün bayağı sıcaktı, nem vardı aslında daha çok. Aynen bir de o gerçek. Lisedeyken bir kız arkadaşıma sürekli erkek reyonundan alışveriş yapardık. :D Çünkü dediğim gibi erkek tişörtleri açık ara çok daha güzel, bir de bol oluyor kolları uzun oluyor rahat oluyor. :D

Bir avokado yetiyor tabii orta boyu. Meze ya bir de yani diğer şeylerin yanında çok olmasına gerek yok zaten. Şey yapıyorum. Avokado yumuşayınca eziyorum, üstüne normalde 2 diş sarımsak eklerim de sahurda 1 küçük rendeledim, limon sıkıyorsun, tuz, pul biber, karabiber, biraz kekik, sonra dövülmüş ceviz. Yeme de yanında yat oluyor. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 46 dakika önce tarihinde yazdı:

Aynen Pega Bey, lütfen dikkat edelim, önemli konular bunlar. :D Teşekkür ederiim.

O nasıl bir video ki 6 saat sürüyor öyle.. 

Tişörtüme avokado bulaştırmışım ya en sevdiğim tişörtüm hem de, hava sıcakladı diye dün özene bezene dolaptan çıkarıp giymiş idim. Bu haksızlık. Sinirimi bozacak olayların bu kadar hızlı açığa çıkmasını beklemiyordum.

4 dakikaydı 795 mg :D

pegasusejder, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha geçmiş olsun. :D İnşallah bu sefer doğrusunu yüklüyorsundur. :) Ben de iyiyim, biraz takılıp kitap okumaya kaçacağım. :D 

Evet doğru ama daha demin bağlantısı gine koptu deliricem :lonely-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

Bugün biraz esiyor da dün bayağı sıcaktı, nem vardı aslında daha çok. Aynen bir de o gerçek. Lisedeyken bir kız arkadaşıma sürekli erkek reyonundan alışveriş yapardık. :D Çünkü dediğim gibi erkek tişörtleri açık ara çok daha güzel, bir de bol oluyor kolları uzun oluyor rahat oluyor. :D

Bir avokado yetiyor tabii orta boyu. Meze ya bir de yani diğer şeylerin yanında çok olmasına gerek yok zaten. Şey yapıyorum. Avokado yumuşayınca eziyorum, üstüne normalde 2 diş sarımsak eklerim de sahurda 1 küçük rendeledim, limon sıkıyorsun, tuz, pul biber, karabiber, biraz kekik, sonra dövülmüş ceviz. Yeme de yanında yat oluyor. :D

Hee ay nem dedin de İskenderun'daki iğrenç anılar aklıma geldi. :D Nem cidden illet bir şey. :D Hahaha yani evet benim kullandığım tişörtler falan da bayağı rahat. :D İyi alışverişler size. :D 

Hmm anladım. Oh oh maşallah, bayağı malzeme giriyormuş, cevizin kilosu da uçtu biraz... :D 

Hawa, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet doğru ama daha demin bağlantısı gine koptu deliricem :lonely-onion-head-emoticon:

Maşallah. :D 

Hahaha ah kıyamam sana. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ben genelde aktarımları pcden hard diske yapıyorum ikisinde de 3.0 var çok şükür. O yüzden çok zaman almıyor. :) Geçmiş olsun sana yeniden..

pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Hee ay nem dedin de İskenderun'daki iğrenç anılar aklıma geldi. :D Nem cidden illet bir şey. :D Hahaha yani evet benim kullandığım tişörtler falan da bayağı rahat. :D İyi alışverişler size. :D 

Hmm anladım. Oh oh maşallah, bayağı malzeme giriyormuş, cevizin kilosu da uçtu biraz... :D 

Dün o iğrenç nemden vardı işte. :D Daha yaz ayları başlamada bir hatırlattı kendini. :( Teşekkürler teşekkürler. Artık almıyoruz ama her şey pahalı. :D 

Ceviz sağ olsun köyden geliyor.. :embarrassed1-onion-head-emoticon: Ama yani azıcık katılıyor yine zaten, yarım çay bardağı kadar ölçü verecek olursam.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Dün o iğrenç nemden vardı işte. :D Daha yaz ayları başlamada bir hatırlattı kendini. :( Teşekkürler teşekkürler. Artık almıyoruz ama her şey pahalı. :D 

Ceviz sağ olsun köyden geliyor.. :embarrassed1-onion-head-emoticon: Ama yani azıcık katılıyor yine zaten, yarım çay bardağı kadar ölçü verecek olursam.

Nem deyince bile şöyle bir tuhaf oluyorum. :D Az daha bekleseymiş hatırlatmak için. :/ Hahaha evet öyle maalesef, ben de kendime bir şeyler alayım diyorum ama para...

Hee maşallah ne güzel. :D Hmm tamamdır sağ olasın, ben bir yere not edeyim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Nem deyince bile şöyle bir tuhaf oluyorum. :D Az daha bekleseymiş hatırlatmak için. :/ Hahaha evet öyle maalesef, ben de kendime bir şeyler alayım diyorum ama para...

Hee maşallah ne güzel. :D Hmm tamamdır sağ olasın, ben bir yere not edeyim. :D 

Ankara'da unutmuşsundur tabi. :D Bugün yok şükür nem. Bakalım ilerleyen günlerde bakacağız. En son ne zaman kendime kıyafet aldığımı hatırlamıyorum ya bir düşüneyim.. Covid yokken.. 

Köyünün olduğu şehirde yaşamanın güzel yanlarından birini geç de olsa yaşadık yani. :D Not et bence de güzel bir şey.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ankara'da unutmuşsundur tabi. :D Bugün yok şükür nem. Bakalım ilerleyen günlerde bakacağız. En son ne zaman kendime kıyafet aldığımı hatırlamıyorum ya bir düşüneyim.. Covid yokken.. 

Köyünün olduğu şehirde yaşamanın güzel yanlarından birini geç de olsa yaşadık yani. :D Not et bence de güzel bir şey.

Evet burada biraz rahatız. :D İyi bari çok şükür. :) Hahaha ben işte yakınlarda şu gösterdiğim siyah kot ceketi almıştım onun haricinde en son ne zaman bir şey aldım bilmiyorum. :D 

Hahaha yani bizim de köy burada ama pek bir şey gelmiyor. :D Arada biraz badem. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.